Boşanıyorum

Ensest demişsiniz, ablası mı yani?
Şok oldum ya. :olamaz:
Gözümle görmedim ama fark ettiğim şeyler vardı tabi. Günde 15 kez konuşma, işten çıkıp ablasına gitmeler, kadın çocuklarının özel problemlerini bile kocasına değil buna anlatırdı. Ben bunu evden kovunca o da kocasını kovmuş birlikte abla kardeş! Yaşamayacaklarmış. Birkaç şey daha var da anlatamam şimdi burda. İğrençler ben mesela kızımı hiç tek vermedim. Abisiyle gidiyor ve sadece kafede görüşebiliyor

O dediğinizi yapacak babayı bilir zaten böyle adamlar, hiçbir şey yapmayacağını bildiği için de ağzına geleni söylüyor.
Tavuklar bile civcivine dokunursan tepene bi uçup ağzını yüzünü yırtıyor. Adam ağzına geleni sayıyor, tehditler savuruyor, korkunç örnekler veriyor, hala ay napsaydık yanlış yolda mıyız ki diyen baba da artık ne bileyim. O herife kızını geri verirsen bu sefer ağzını burnunu kırıp verecek eline, ama öldürmedim ki bundan boşanma mı olur diyecek. O zaman napacaksın?

Gözümle görmedim ama fark ettiğim şeyler vardı tabi. Günde 15 kez konuşma, işten çıkıp ablasına gitmeler, kadın çocuklarının özel problemlerini bile kocasına değil buna anlatırdı. Ben bunu evden kovunca o da kocasını kovmuş birlikte abla kardeş! Yaşamayacaklarmış. Birkaç şey daha var da anlatamam şimdi burda. İğrençler ben mesela kızımı hiç tek vermedim. Abisiyle gidiyor ve sadece kafede görüşebiliyor
Ay vallahi şok oldum. Kocasını evden mi kovmuş? :KK57:Sizde emin olunacak çok fazla olay vardır, anlatamam dediğinize göre. Valla neler yaşanıyor da binde birinden haberimiz ancak oluyor herhalde. İnsan konduramıyor bir de.
Anne olarak tedbir almak hakkınız tabi.
Ben de bir ablayım ama her şeyin sınırı olduğu gibi sınırımız vardır. Kız kardeşim yok ama ikisi farklı yani karşı cins olunca.

Tavuklar bile civcivine dokunursan tepene bi uçup ağzını yüzünü yırtıyor. Adam ağzına geleni sayıyor, tehditler savuruyor, korkunç örnekler veriyor, hala ay napsaydık yanlış yolda mıyız ki diyen baba da artık ne bileyim. O herife kızını geri verirsen bu sefer ağzını burnunu kırıp verecek eline, ama öldürmedim ki bundan boşanma mı olur diyecek. O zaman napacaksın?
Kendi kızını yetiştirmedin benim kızımı da yetiştireceğini mi sanıyorsun demiş birde. Bır babaya daha nedir de baba sinirlenip sen kimsin de benimle böyle konuşuyor, kızımı tehdit ediyorsun diye cevap vermez. Bunlar olmadığı gibi birde süpheye düşüyor. Kadınların babaları gözünde de bir değeri yok malesef, ortalıkta bu manyak kocalara kalıyor böyle.

Birde kocanın derdi kızının olması, 16 yaşında evden gidiyor, kötü yola düşüyor hemen. Kendi yanında bunların olmayacağından ve kafasındaki gibi bir profilde olacağından da emin. Nelerle sınanacak kim bilir bu kafasından ötürü.

Adam kadının kalbinden bıçaklanıp anca polisin geldiği vakadan örnek veriyor, daha ne şüphesine düşüyorsunuz?
Babamı şüpheye düşürüyor demem babam şüpheye düşmedi hâlâ arkamda, hani sanki babam beni gelip almakla, korumakla arkamda durmakla kötü bir şey yapmış gibi, ileride de kızımın başına kötü bir şey gelirse bunun sorumlusu benim annemle babam olacakmış gibi, yuvanın yıkılmasının tek sebebi annemle babamın bana sus otur evinde dememesiymiş gibi konuşması. Babamın da ister istemez morali bozuluyor. Babam ağzına geleni saydı zaten. Ben bir şey yapmadım diyorsun videoda gözlerimle gördüm, kahpe, namussuz diyorsun daha ne yapacaksın bir şey yapmadıysan baban da anneni kahpe diye çağırsın, sen her kavgada anneni babanı çağırıyorsun eve, benim kızım beni aramadı bile, tek buldunuz orda ezin ezebildiğiniz kadar dedi, benim bir tane kızım var ben onu namussuz, kahpe diye aşağılansın diye evden göndermedim, karısına sahip çıkamayan sensin, eşine saygısız olan sensin, sensin namussuz şerefsiz dedi.

Siz en son böyle bir konu sonrası eve geri dönmüştünüz.
İyi aynısı olacak, oraya doğru gidiyorsunuz.
Ailece pasifsiniz.
Esiniz babanızı arayıp o, dediklerinizi sıralayamamalı ama öyle yapmakla kalmayıp süpheye düşürüyor.
Kadının kocası tarafından bıçaklanması örneğini vermesine ragmen.
İlla ölecek, ağır darbe alacak kadın, yoksa herkes bir acabada.
Siz korkuyorsanız eve dönmekten korkun. Bu adam uzaklaştırmanın hırsını eve dönüp bir kavga ederseniz çıkarmak ister.
Babam konusunda değil ama annem konusunda haklısınız annem çok pasif. Zaten lohusalık döneminde annem benimle kalırken annemi evden bile kovdular, anneme iftira attılar, eşim annemin yanında üstüme yürüdü tokat attı bana, görümceler geldi anneme çemkirdi senin yüzünden sen çok uzun kaldın ondan kavga ediyorlar diye. ama ben babama çekmişim babam da ben de lafımızı sözümüzü esirgemeyiz 2 kere binayı mahalleyi ayağa kaldırdım bana el kaldırdı diye, bunlar öyle iğrenç insanlarki, oğlu beni komalık yapsa, bak ama öldürmemiş seni ne adamlar var komalık yapacak der, annesinin gözü önünde bana hakaretleri sıralarken ben videoya çekiyordum kadın döndü bana dedi sen ne yaptın da bu adam bu hale geldi, esra erolda bir kadın var adamı kışkırtıyor sonra kameraya çekiyor sen de onun gibisin dedi oğluna dönüp bir höst demedi, sen eşyalarını topluyorsun yanlış yapıyorsun bir kadın hemen ufacık şeyde gitmez dedi, üstüne bir de ben bana kahpe namussuz dedi diye eşyalarımı topladığım için "kızım sen regl misin ondan mı böyle sinirlisin? " Dedi. Ben de evet normalde bana kahpe namussuz denildiğinde teşekkür ediyorum şuan regl olduğum için böyle tepki veriyorum kusura bakmayın dedim.. Babamı şüpheye düşürüyorlar derken adam vicdanlarına oynuyor, işte o kızın başına bir şey gelirse bana nasıl cevap vereceksiniz vs tarzında..

Siz en son böyle bir konu sonrası eve geri dönmüştünüz.
İyi aynısı olacak, oraya doğru gidiyorsunuz.
Ailece pasifsiniz.
Esiniz babanızı arayıp o, dediklerinizi sıralayamamalı ama öyle yapmakla kalmayıp süpheye düşürüyor.
Kadının kocası tarafından bıçaklanması örneğini vermesine ragmen.
İlla ölecek, ağır darbe alacak kadın, yoksa herkes bir acabada.
Siz korkuyorsanız eve dönmekten korkun. Bu adam uzaklaştırmanın hırsını eve dönüp bir kavga ederseniz çıkarmak ister.
Bu arada son evi terkettiğimde bana mahkemede öyle deliller sunacağım öyle büyük tanıdıklarım varki hakimin kararına sen bile şok olacaksın, göreceksin, ömür billah huzur vermem size o çocuğu benden alamazsınız diye tehdit etmişti ben bebeğimden ayrılamam korkusuyla geri dönnüştüm sonra ağzını aradım, sen ne söyleyecektin mahkemede ne yapacaktın diye, meğer hakime rüşvet vermeyi düşünüyorlarmış, o yüzden bu sefer dediğiniz gibi geri dönüş olmayacak, çünkü bir öncekinde bana vurduğuna dair veya psikolojik şiddet yaptığına dair ufacık bir kanıtım yoktu. Videoya çekmeye çalıştığımda hemen susuyordu, mesjdan söylemiyordu hiç bir şeyi bu sefer öyle bir kendini kaybetti ki hepsini tek tek videoya aldım. Ve avukat bana dedıkı eğer elimizde bu videolar olmasaydı açıkçası bu dava uzun sürerdi çünkü hiç bir şekilde ispatlayamazdık ama bu görüntülerle biz avantajdayız dedi. Boşanma davası açıldı, gözümü kararttım, babam kredi çekti 80.000 avukata verdik, asla geri dönmem

Ay baba da tuhaf. O kadar lafa bizde olsa adamın g.tünü kesmişlerdi çoktan 🫠
Babamın psikolojisi de iyi değil dediğiniz gibi gidicem sıkıcam kafasına adam tutucam falan diyor biz durdurmaya çalışıyoruz, karşıdaki herif benim babama anneme saygı duymuyor ki, sürekli kendisi konuşuyor, hani bir anneye babaya saygı olur mahcupluk olur yok kendini o kadar yüksekte bir insan gibi görüyor ki gerçekten görseniz diliniz tutulur bir şey diyemezsiniz

Kendi kızını yetiştirmedin benim kızımı da yetiştireceğini mi sanıyorsun demiş birde. Bır babaya daha nedir de baba sinirlenip sen kimsin de benimle böyle konuşuyor, kızımı tehdit ediyorsun diye cevap vermez. Bunlar olmadığı gibi birde süpheye düşüyor. Kadınların babaları gözünde de bir değeri yok malesef, ortalıkta bu manyak kocalara kalıyor böyle.

Birde kocanın derdi kızının olması, 16 yaşında evden gidiyor, kötü yola düşüyor hemen. Kendi yanında bunların olmayacağından ve kafasındaki gibi bir profilde olacağından da emin. Nelerle sınanacak kim bilir bu kafasından ötürü.
Yok ben babamı şüpheye düşürüyor derken babamı yanliş tanıttım, ben babamın tek çocuğuyum bundan önceki 2 kavgada da bunda da babam tek telefonumla 3 saat yol yapıp beni o evden almaya geldi, her seferinde bana sen canını sıkma kızım biz ne yersek, torunumuzda yer soğan ekmek yer huzurlu bir şekilde büyütürüz sen bizim için neysen o da o, deyip arkamda durdu, kocam olacak kişiye de annesine babasına da her zaman hadlerini bildi. Benim bir tane kızım var tabikide gelicem alıcam, ne yapıyorsunuz da bu kız bu hale geliyor diye benim başımı öne eğdirmedi. Zaten annem babam arkamda ve gidecek bir kapım var diye bunlar kuduruyor bunlar istiyorki ben onlara muhtaç kalayım dayak yesem de susup kocamdır diye evde oturayım, kayınvalidem olacak insan bana 6 aylık bebeğim için hangi pezevengin kollarına atacaksın onu diyor, babam ve ben hangi laflarına laf yetiştirelim bunların, ben canımı kurtarmanın peşindeyim onlar beni çocuğu başkalarının ellerine atmamla itham ediyorlar

Babam sessiz kalmadı bu şerefsize babama kalsa silah alıp öldürecek biz annemle sakinleştirmeye çalışıyoruz, biz bebekle tek başımıza ne yaparız diyoruz, adamın utanması yok polise bile çıkaramazsınız burdan demiş adam

Babam sessiz kalmadı bu şerefsize babama kalsa silah alıp öldürecek biz annemle sakinleştirmeye çalışıyoruz, biz bebekle tek başımıza ne yaparız diyoruz, adamın utanması yok polise bile çıkaramazsınız burdan demiş adam
O şimdi çaresizliğinden böğrünüp duruyor. Muhatap alıp konuşturmayın bile. En son ihtiyacın olan şey.

Yok ben babamı şüpheye düşürüyor derken babamı yanliş tanıttım, ben babamın tek çocuğuyum bundan önceki 2 kavgada da bunda da babam tek telefonumla 3 saat yol yapıp beni o evden almaya geldi, her seferinde bana sen canını sıkma kızım biz ne yersek, torunumuzda yer soğan ekmek yer huzurlu bir şekilde büyütürüz sen bizim için neysen o da o, deyip arkamda durdu, kocam olacak kişiye de annesine babasına da her zaman hadlerini bildi. Benim bir tane kızım var tabikide gelicem alıcam, ne yapıyorsunuz da bu kız bu hale geliyor diye benim başımı öne eğdirmedi. Zaten annem babam arkamda ve gidecek bir kapım var diye bunlar kuduruyor bunlar istiyorki ben onlara muhtaç kalayım dayak yesem de susup kocamdır diye evde oturayım, kayınvalidem olacak insan bana 6 aylık bebeğim için hangi pezevengin kollarına atacaksın onu diyor, babam ve ben hangi laflarına laf yetiştirelim bunların, ben canımı kurtarmanın peşindeyim onlar beni çocuğu başkalarının ellerine atmamla itham ediyorlar
Bana süpheye düşüyor yazınca başka şeyler düşündüm.
Artık hiçbir şekilde muhatap olmayın kendisiyle.
Babanız da açmasın aramalarını.
Davayı açmışsınız zaten. Onu öğrenince de arayıp, rahatsız etmek isteyecek muhtemelen. Bir süre böyle hiddetlenip duracak belli ki.
Ailece biraz dirayetli olmanız lazım.

Daha boşanma davasının açıldığının farkında bile değil, polisle evden çıkmama uzaklaştırma aldığıma takılmış, ne yaptım ben ona düşmanım yapmaz diyor, satmaz insan sevdiğini diyor. Ben iki polisle giderken, onun da ifadesini almak için başka polis ekibi almış, o da babasını arayıp benim peşimden yollamış. Neymiş orada bile beni düşünüyormuş polise güven olmazmış...

Daha boşanma davasının açıldığının farkında bile değil, polisle evden çıkmama uzaklaştırma aldığıma takılmış, ne yaptım ben ona düşmanım yapmaz diyor, satmaz insan sevdiğini diyor. Ben iki polisle giderken, onun da ifadesini almak için başka polis ekibi almış, o da babasını arayıp benim peşimden yollamış. Neymiş orada bile beni düşünüyormuş polise güven olmazmış...
Doğru diyor, barıştırıp yollayanı da var, bunlar ayırmış ondan güvenmiyo. 🤣

Bana süpheye düşüyor yazınca başka şeyler düşündüm.
Artık hiçbir şekilde muhatap olmayın kendisiyle.
Babanız da açmasın aramalarını.
Davayı açmışsınız zaten. Onu öğrenince de arayıp, rahatsız etmek isteyecek muhtemelen. Bir süre böyle hiddetlenip duracak belli ki.
Ailece bizra dirayetli olmanız lazım.
Laflarını öyle iyi seçiyor ki babama vicdan yaptırıyor, yanlış kelime kullandım

X