Boşanıyorum

Ben de önceki konuya da yazmıştım. Ailen de yanında sakın geri adım atma. Ama bir avukata danış bence. Haklıyken haksız konuma düşme ve tüm yasal haklarını kullan.

Yarin hemen avukata gidin. Yapacağınız ilk is avukat bulmak olsun. Dava acmadigimiz takdirde bebegi babasi alip getirmezse, kaçırmış olmuyor, alir gotururse bisey yapamazsiniz.

Adam yuzunuze ettigi hakaretleri mesaj yoluyla yapmiyor, uyanik. Yazili delil birakmiyor. Sizde yazili delil birakmayin.
Cocugu gostermeyecegim demeyin, heleki yazili olarak. Ararsa acmayin, sadece yazili iletisim kurun. Muhakkak "hakimin takdir ettigi zaman dilimlerinde cocugu gorebilirsin" gibi bisey yazin, onceki cocuk gostermeme tehdidinizi kullanirsa sizde cocugu görebilirsin demistim dersiniz.

Su andan itibaren stratejik davranmak zorundasiniz. Mahkemede aleyhinize kullanilacak herhangi bir delil vermeyjn adamin eline.

Yobaz herife bak sen sorsan da din kitap der kadın düşmanı.

Altınlarınızı isteyin dinse mehirinizi alıyor.

Zaten hep bu dindar herifler dini kendi çıkarları için kullanır mehire gelince meee derler.

Üzgünüm bana çok inandırıcı gelmedi. Bunca ay yapamadığınız şeyi bir günde yapmanız bilemedim.
Umarım doğrudur, bu şahıstan bosanip hayatınıza bakarsınız. Ama çocuğunuz için hala çok üzülüyorum çünkü babası tuhaf ve bu şekilde büyüyecek..

Çok doğru bir karar. Sakın acaba demeyin. Bu herifin yanına gideken de tek gitmeyin. Tek kalmayın. Çok geçmiş olsun.

O pisliğin yanından kurtulmanıza çok sevindim. Umarım bu süreci kolaylıkla atlatıp yolunuza devam edersiniz, daha mutlu bir şekilde. Yaşadıklarınız kolay değil, keşke altınları süz daha önce saklasaydınız güvenceniz olurdu, ama artık yapacak bir şey yok sanırım. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…