Boşanıyorum

Boşverin anca ağlasın zırlasın, haklısınız ben pisliğin tekiyim hep benden oldu diyecek hali yoktu.
Ama bunları söylerken öyle bir bağırıyor ki boğazı yırtılacak neredeyse sinir krizi geçiriyor bir gram pişmanlık ben ne yaptım bende mi sorun var düşüncesi mahcupluk yok üstüne iyice kudurmuş ağzından salyaları akmaya başlamış deliriceğim ya :KK43:

Canım sakin ol öncelikle.
Süreç sancılı geçecek bu belli. Daha da çirkefleşecek, çirkinleşecek, hazırlıklı ol.
Senelerce he demişsin, alttan almışsın, pohpohlamışsın, aman huzurumuz bozulmasın demişsin, alışmış uysallığına, iki bağırır çağırır evine dönersin sanıyor.
Ama alışacak, kabullenecek, susup oturacak.
Bu arada uzaklaştırma kararı çıkınca aileni de arayıp sorması yasak, bunu bilmiyor mu ?
Aynı cümleleri duydum. O anan seni doldurdu, sus otur yerine deseydi boşanmazdın dedi.
Bunlar asla kendilerini tanımıyor. Biz ne yaptık da yuvamız yıkılıyor diye sorgulamıyor.
Hep hata başkalarında. Hep başkaları kusurlu. He canım he...

Ama bunları söylerken öyle bir bağırıyor ki boğazı yırtılacak neredeyse sinir krizi geçiriyor bir gram pişmanlık ben ne yaptım bende mi sorun var düşüncesi mahcupluk yok üstüne iyice kudurmuş ağzından salyaları akmaya başlamış deliriceğim ya :KK43:

Boyunun gölgesine bakmadan herkese akıl satıyor, çok biliyormuş da neden yıkılıyor yuvası? Çok bilmeye devam etsin o bildiği yerlerden hayat vuracak ona.

Delirme de korkma da.

Normal bunlar, hep yaşadık,
Geçti gitti.
Geçecek, kurtulacaksın

Canım sakin ol öncelikle.
Süreç sancılı geçecek bu belli. Daha da çirkefleşecek, çirkinleşecek, hazırlıklı ol.
Senelerce he demişsin, alttan almışsın, pohpohlamışsın, aman huzurumuz bozulmasın demişsin, alışmış uysallığına, iki bağırır çağırır evine dönersin sanıyor.
Ama alışacak, kabullenecek, susup oturacak.
Bu arada uzaklaştırma kararı çıkınca aileni de arayıp sorması yasak, bunu bilmiyor mu ?
Aynı cümleleri duydum. O anan seni doldurdu, sus otur yerine deseydi boşanmazdın dedi.
Bunlar asla kendilerini tanımıyor. Biz ne yaptık da yuvamız yıkılıyor diye sorgulamıyor.
Hep hata başkalarında. Hep başkaları kusurlu. He canım he...
Evet ben ona kötülük yapmışım onun hiç bir suçu yokmuş gibi ya ne yapmışta uzaklaştırma almışım...

Boşver paçası tutuştu seni çocukla tutarım sanıyor hicbirsey yapamaz korkma nerden biliyormuş 16 yaşında sihirli kuresimi var evden kacacakmiş.Cocugunu bu kadar düşünüyorsa sizi niye bu hale getirdi klasik kabadayı gösterileri aba altından sopa bunu yaşayan o kadar çok kadın varki canim eski eş ben onu bosarken bana sürüneceksin çocukta sokakta dilenecek dedi 😂 Vizyona bak bide benim işim gücüm var ailem var sülalem var niye dileniyor nasıl bı beyin humması ise koca müdür eğitimli adam.Sonra ne oldu taşlar yerine oturdu oda mecbur kabul etti taktı sepeti hadi güle güle.Oluyor ya inanılmaz hayal fakiri bunlar.Kizim kocasız olmaz diyen eskiler gibi mübarek ekmek sanki 😂Korkma kotuleyemez çocuk bı büyüsün geçer karşısina annem hakkinda düzgün konuş der ondan soğur.İnan bana çocuklar yemez bunları.O eski eş bıkar gün gelir konuşmaktan napacak omurboyu kim dinler onu yahu .Gitsin konuşsun millet kaçıyor valla bir süre sonra

Boşver paçası tutuştu seni çocukla tutarım sanıyor hicbirsey yapamaz korkma nerden biliyormuş 16 yaşında sihirli kuresimi var evden kacacakmiş.Cocugunu bu kadar düşünüyorsa sizi niye bu hale getirdi klasik kabadayı gösterileri aba altından sopa bunu yaşayan o kadar çok kadın varki canim eski eş ben onu bosarken bana sürüneceksin çocukta sokakta dilenecek dedi 😂 Vizyona bak bide benim işim gücüm var ailem var sülalem var niye dileniyor nasıl bı beyin humması ise koca müdür eğitimli adam.Sonra ne oldu taşlar yerine oturdu oda mecbur kabul etti taktı sepeti hadi güle güle.Oluyor ya inanılmaz hayal fakiri bunlar.Kizim kocasız olmaz diyen eskiler gibi mübarek ekmek sanki 😂Korkma kotuleyemez çocuk bı büyüsün geçer karşısina annem hakkinda düzgün konuş der ondan soğur.İnan bana çocuklar yemez bunları.O eski eş bıkar gün gelir konuşmaktan napacak omurboyu kim dinler onu yahu .Gitsin konuşsun millet kaçıyor valla bir süre sonra
İnşallah ben de başıma bir bela gelmeden sizin anlattığınız gibi bunları gülerek anlattığım günlere erişebilirim... Onun hiç bir suçu yok diyelim varsayalım dediği gibi olsun, ben boşanmak istiyorsam eğer çocuk yine bende kalacak anndsinin yanında kalacak bunu bile neden bu kadar dert ediniyor anlamıyorum. Ben çocuğumla tehdit ediyor. Bu kadar merhametsiz, yüreksiz bir adam..

Ay birde feci aldatıldım bakma artık seneler geçti gülüyorum iyiki bitmiş ona göre benim surunmem gerek görmezden gelmem gerek birde ben surunecegim geçti bitti herşey cocukda büyüdü herkes kendi hayatında mutlu korkma hiç sende benimkide çok küçüktü Allah aile insan kendine yetiyorda yeniden seviyorda Allah kargadan alıp güle götürüyorda . Önlemini al canım korktugunu belli etme ona hiç bunların kafası ben terkederim o beni edemez .

Ay birde feci aldatıldım bakma artık seneler geçti gülüyorum iyiki bitmiş ona göre benim surunmem gerek görmezden gelmem gerek birde ben surunecegim geçti bitti herşey cocukda büyüdü herkes kendi hayatında mutlu korkma hiç sende benimkide çok küçüktü Allah aile insan kendine yetiyorda yeniden seviyorda Allah kargadan alıp güle götürüyorda . Önlemini al canım korktugunu belli etme ona hiç bunların kafası ben terkederim o beni edemez .
Benim doğuma gideceğim gün annemi babamı arayıp boşanmak istiyorum diye kendisi söylemişti benim evi terketmem ayrılmak istemem neden bu kadar sinirlendiriyor onu sanki ben bir sabah kalktım ortada hiç bir sorun yokken evden fitmek istedim

Ben ailemi arayamayacağını bilmiyordum cizirtı dan öğrendim avukatı aradım doğru arayamaz diyor, bir daha ararsa haber ver karakola bildir dedi. Ama cezası 3-10 gün arası korkmuyor demekki arıyor :KK43:
Korkmuyor değil bilmiyor ya da inanmıyor. Ben olsam bir daha aramasına gerek yok şimdi gider sikayet ederim. Yatsın pislik

E canim işte bunlar yeri geldimi evinin kadını ol çalışma sonra al çocuğu defol git diyecek .Diyemediler ya sen boşanmak istiyorsan al dedin çektin gittin bende verdim eline pasaportu tabi böyle olunca bı beyin sarsıntısı oluyor normal bunlar.

Babamı aradı şerefsiz, babama neler diyor.
Babamın onun ailesine saygısı yokmuş, ben babamı aradığımda otur oturduğun yerde orası senin yuvan, adam seni dövmüyor etmiyor rahat mı batıyor sana diyecekmiş beni almaya gelmeyecekmiş.
O beni baş tacı etmiş, ne yapmışta ben ona uzaklaştırma çıkarttırmışım, düşmani bile yapmazmış bunu, bebeğim benden nefret edecekmiş, babasından kaçırıyormuşum onu, yürümesini konuşmasını göremeyecekmiş, ileride anlatacakmış benim yaptıklarımı, babama diyorki sen şimdi kızım yanımda torunum yanımda diye mutlusun böyle kalacak mı sanıyorsun, kendi kızını eğitemedin daha benim çocuğumu eğitebileceğini mi sanıyorsun, o çocuk sizi dinleyecek mi sanıyorsunuz, 16 yaşında gidecek evden tutamayacaksınız, Allah kötülük düşüneni helak etsin, haksız olanı helak etsin diye bin bir tane laf saydı. Daha boşanma davasının açıldığının bile farkında değil sanırım sadece polis uzaklaştırmasını söylüyor. Daha şimdiden böyleyse davanın açıldığını görünce ne olacak kim bilir. Tüylerim diken diken oldu.. Çok korkuyorum ben bu adamdan ve bu adam çocuğumun babası ileride onu görmek zorunda.. Sürekli beni kötüleyecek. :KK43:

Cizirti Cizirti @bebeklinick K kerkenes garciaas garciaas
O zamana kadar çocuğunun varlığını bile unutur o, şimdiden düşünme oraları. Davanı aç, her tehditte uzaklaştırma kararını yenilet. Yeniden evlendiği anda adınızı bile hatırlamaz. Allah yardımcın olsun. Babanla olan konuşmasını da kaydetseydin keşke, bunlar lazım olabilir.

Ben ailemi arayamayacağını bilmiyordum cizirtı dan öğrendim avukatı aradım doğru arayamaz diyor, bir daha ararsa haber ver karakola bildir dedi. Ama cezası 3-10 gün arası korkmuyor demekki arıyor :KK43:
Ailenizin yanında yaşadığınız için kapıdaki süpürgeyi bile arayamaz.

Hep seni suçlu kendini ak gösterme turları anlaşılamamış erkek sen kararlı ol bir gün düşer yakamdan ailen seni bilir zaten istediği kadar dövünsün hiçbir ilişki bu hale geldikten sonra düzelmez ona dönme hazır ailen varken sağ Ken kendine yeni bir yaşam kur.Benim çocuğum hiçbir sorun yaşamadı her çocuk gibi sıradan dertleri var bunun psikoloğu var herşeyi var sen güçlü muhtaç olmayan kadın olursan cocukda iyi oluyor.Ben bu anlamda hiç sorun yaşamadım.

Velayeti sen vermezsen alamaz bizdede ilk başta dava açacağım alacağım oldu dedim aç adliye şurada hala acacak belki bir gün çocuk 30 una gelince falan diye düşünüyorum 😂

Velayeti sen vermezsen alamaz bizdede ilk başta dava açacağım alacağım oldu dedim aç adliye şurada hala acacak belki bir gün çocuk 30 una gelince falan diye düşünüyorum 😂
Ben kendim tek çocuğum ve keşke kardeşim olsaydı diyordum hep ona, babama diyorki kendi kaderini çocuğa neden yaşatıyorsun ne hakkın var, o çocuk bana gelecek, o çocuğun başına bir şey gelince bana gelip ağlamayın sonra, o çocuk babasız büyüyünce cezasını herkes çekecek, online babalık yapamam ben, siz orda çocukla gülün oynayın benim burda her günüm ızdırap gibi geçsin Allâh bunun hesabını size soracak... Hiççç kendisinde suç yok hiiççç

X