Boşanıyorum

hiçbir hakim küçücük bebeği anneden alıp babaanne kollarına bırakmaz hiç merak etmeyin. o asalak kocanız anasına baktirip ne yapacakmış emzikli bebeği? hepsi salak bunların ya... kör ölür badem gözlü olur misali. bebegini çok seven baba anasına iyi davranacak iki iki daha dört. kusura bakmasinbebek vs alamaz bıraksın hayal aleminde yaşamayı...
Ağzınızdan bal damlıyor.. Artık insan kimseye hiç bir şeye güvenemiyor :KK43:

ya tabi ki alamaz, sakin olun. Şöyle düşünün, 500bin ya da 1 milyon rüşvet verdi diyelim (100bin tl maaş alan hakim, mal herifin biri bir yıllık maaş verecek diye mesleğini niye tehlikeye atsın o ayrı mesele), rüşvet verdiği hakim dava bitene kadar kaç kere değişecek allah bilir, her tayin olup gelene milyon mu verecekmiş :) onu da geçtim bu dosya istinafa gidecek, gittiği dairede 3 hakim olacak onlara da mı milyon verecekmiş, sonra da tüm yargıtay üyelerine birer milyon verecek herhalde :KK70:

Ülkede böyle şeyler oluyor diyeceksiniz ama o olan başka, yurtdışına kaçmak için ara celsede tutuksuz yargılanmak için veriliyor o paralar. Açılan dosya kaç tane hakimin önünden geçiyor, kolay mı öyle bi tane hakimi ikna edip istediğin kararı aldırmak, kıt akıllı eşinizin lafına kanıp kendinizi üzmeyin.

Bu adamla, anasıyla babasıyla veya tanıdığı herhangi biriyle, konuşmayın tartışmayın, haklı çıkmaya çalışmayın, sinirinizi bozup aleyhinize kullanacakları bir şey söyletmeye çalışacaklar. İlk polis geldiğinde nasıl davrandıysanız aynı şekilde muhattap olmadan devam edin. Bir kaç aya anası oğluşuna layık yeni bir kurban, pardon gelin bulunca hızlıca boşanacak sizden zaten.
Haklısınız bugün eşyalarımı toplarken polisin önünde bile tehdit etme cürreti göstermesi aşırı asabımı bozdu. Ben de karşılık verdim ama vermemeliydim.. Söylediler zaten hemen başkasıyla evleneceğini..

Ağzınızdan bal damlıyor.. Artık insan kimseye hiç bir şeye güvenemiyor :KK43:

Haklısınız bugün eşyalarımı toplarken polisin önünde bile tehdit etme cürreti göstermesi aşırı asabımı bozdu. Ben de karşılık verdim ama vermemeliydim.. Söylediler zaten hemen başkasıyla evleneceğini..
Aman evlensin sizide rahat bırakır, değil bebeğini bebeğinin boklu bezini bile alamaz rahat ol. Kayıta geçecek hiçbir şey ile iletişime geçme hemen dişli bi avukat bul onunla ilerle ne derse onu yap. Sakin kalman çok önemli

X