Boşaniyorum

Evet hiçbir şeyde fikrim alınmadı doğru anlamissiniz. Benim asıl sorun olarak gördüğüm şey buydu bir siz anlamissiniz. Anlamissijiz ama yukarıda da dalga gecmissiniz. Anladiysaniz benim yanimda olmanız gerekmez miydi?

Valla konu sahibinin yazdıklarına bakıyorum da ya eşyada ya altında fikrimi sormadılar demiş. Başka bir şey göremedim ben ne konuda fikrini sormamislar acaba tuhaf
Eşyalar konusunda fikrimi sormadılar. Bohcada fikrimi sormadilar. Takı aldılar fikrimi sormadılar. Hep altran aldım ama yaramadi. Sonunda da hakarete uğradım yetmez mi?

Uzun hikaye orasi da. Ama sonuçta ben hakarete uğradım sonuç olarak kendisine bir şey demedim de. Sadece kendimi açıklamak, istediklerimi söylemek istedim
Bende diyorum ki siz eşya vs. konularında fikrinizin alınmamasına takılmışsıniz . Evliliginizde artık ne deseler batar size . Ama şunu bil evliliklerinde bir sürü sorun yaşayan insan var . Şu anlattıklarınız çocukca geliyor . Eşya alırken fikrinizi sormadınız madem kullanmayın ben alırım beğenmedim deyin . Altınlarda da keza bunları beğenmedim bozdurup kendi beğendiğimi alcam deyin .

hizuran ablayla özelden de konuştum fake olsa onunla niye özelden anlatayım ayrıntılı şekilde. Başka kişilerde var. Fake deyip duruyorsunuz

Canım doğru anlamam haklı olduğun anlamına gelmiyor maalesef. Ki bunca insan arasında sana hakli diyen bir kişi bile yok. Savaşta bile bu derece birleşen kişi olmaz

Beyaz eşyayı ailem aldı onlar almadı. Mobilyalari onlar aldı
beyaz eşyayı aileniz almış
mobilyaları onlar almış ama eşinizle birlik seçmişsiniz, zaten öneli olan büyük kalemler bunlar
geriye kalan şey kap kacak, küçük ev aletleri zaten sizin çeyiziniz. onların hepsini evlenirken almıyor bile artık insanlar.

işte onu soruyoruz zaten geriye ne kaldı?
Ben zaten pahalı şeyler alsınlar demiyorum neden bu kadar anlaşilamadim bilemiyorum. Zaten her şeyin en uygunu seçtim ben. Ama bana sormaları lazımdı bohça olsun takı olsun diğer başka şeyler olsun
vuhhuuu
bohçanıza koydukları donu size sormadılar diye yani tüm bu olaylar?

Ben ilk başta bunları sorun yapmadım.zaten alttan aldim. Ama konuşmak isteyince bana hakaret ettiler

Evet doğru diyorsunuz ama ben de hep Güleryüz gösterdim. Eşyaların hep en uygunu seçtim. Öyle altın takı filan da istemedim. Benim ağzıma bakmaları gerekiyorken böyle yapmaları reva mı peki?
Buna koca boşanıyosa önce benim boşanmam lazım sanırım benim ilk düğün tarihime 2ay kala kaynanam düğün yapmaktan vazgeçti. Öncesinde eşya seçme hakkım bile olmadı o dönem eşim çalışmadığı için. Bütün hazırlıklar bitmişken düğünü iptal ettiler eşimle kaldık öylece.Para biriktirip 1 sene sonra çok şükür kendi emeklerimizle yaptık düğünümüzü. Düğün günü kaynanam geldi olay çıkardı üstüme yürüdü eşim önüme geçip durdurmasa saç baş girecektik gelinliğimle salona giderken sokaklar dolusu beddua etti arkamdan o sırada eşim sadece bana odaklan o hayatımızda olmayacak diye sakinleştirdi beni ve öyle de oldu görüşmüyoruz ve haklı sebeplerim olduğunu düşünüyorum. Ama hiçbir zaman boşanmayı düşünmedim çünkü eşimi çok seviyorum oda beni aynı şekilde. Evlilik sadece gelinlik giymek yeni eşyalar alıp ev kurmak değildir büyük sorumluluk gerekir. Yaşınızı bilmiyorum ama küçük olduğunuzu söylemişsiniz belki de hazır değildiniz o yüzden de geçinmeye gönlünüz yok bilemiyorum. Benim durumumda kaynanam benden önce oğluyla da sorunlar yaşadığı için biz görüşmeyi kestik eğer anlaşamayan sadece ben olsaydım asla silmesini istemezdim eşimden bu çok zor bi durum. Bi tarafta onu doğuran büyüten insanlar bi tarafta eşi. Kusura bakmayın ama eş çok bulunur anne baba tektir. Silmek öyle kolay olmaz.

Ben ilk başta bunları sorun yapmadım.zaten alttan aldim. Ama konuşmak isteyince bana hakaret ettiler
ablacım çünkü ortada sorun yapacak bir şey yok

sen çok yücegönüllülük etiğini ve alttan aldığını sanıyorsun ama "bohçama bana sormadan don almışsınız" diye aileye konu açarsan istemediğin laflar işitirsin
don, robot süpürge, tv neyse, bunlar hediyedir. hediyeyi illa sana soracaklar diye ayet yok. sorsalar inceliktir, sormamışlar ama güzel şeyler de almışlar e ne güzel. ha yok beğenmezsen de kullanmazdın...

sen bambaşka bir kafa yaşıorsun. senin etrafında çok şımarık kızlar var belli. uçmuşsunuz hepiniz. bu adama yememiş ama

ay o değil de entelektüel, bilgili, kendini geliştirmiş adamsın ama karın bohçadaki don yüzünden aileni emesenden sileceksin diyor.

Allah'ım düşman başına....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…