Boşaniyorum

Bence boşa dil dökmeyin. Siz de fikrimizi almak için değil, kararınızı onaylatıp vicdanınızı rahatlatmak için açmışsınız konuyu belli ki. Konuşmalarınız hep savunmaya dönüşüyor. “Aa evet bu açıdan düşünmedim” minvalinde hiçbir mesajınız yok. Siz karar vermişseniz bundan bize ne, boşa vakit kaybı.

Ben bunu yapsam değil ailesine karşı beni savunmak altına yapana kadar gülerdi herhalde eşim kusura bakma donun yanlış olmuş diye Dertsiz insan dertleri. Yok bohça yok eşya. Ölümlü dünyada ne güzel dertleriniz var işte bomboş, Allah sağlık versin evi niye huzursuz edesin bundan dolayı

değil de entelektüel, bilgili, kendini geliştirmiş adamsın ama karın bohçadaki don yüzünden aileni emesenden sileceksin diyor.

Allah'ım düşman başına....
O dakika boşarım öyle kadını. Adam yine bi şans veriyor, toyluğuna gelmiştir akıllanır diye. Herkesin sabrının sınırı var. Sabır bitti mi her şey biter aman diyim.

Ayy bana yapılan bişeyi unutmuşum kayınbabam bana aldığı 3tane bilezik vardı aldığı halde takmadı düğüne gelip şuan gülüp geçiyoruz eşimle çünkü hayat kısa eşyaymış nişan bohçasıymış bunlar boş geçinmeye gönlün olacak en başta.

Arkadaşımız Nisan dönemindeki şeylerin hesabını yani niye ucuza kaçtınız diye evlendikten sonra sormus kavga çıkmış sanirim doğru mu konu sahibi
Bu kısmı anladım ama ısrarla hakaret ettiler yazmış ya, ne demişler tam olarak onu merak ettim. Aralarda yazdıysa görmedim ama ortada bir hakaret falan olduğunu da sanmıyorum.

Bu kısmı anladım ama ısrarla hakaret ettiler yazmış ya, ne demişler tam olarak onu merak ettim. Aralarda yazdıysa görmedim ama ortada bir hakaret falan olduğunu da sanmıyorum.
Ben de sanmıyorum çünkü konu sahibi hakaret ciddi bi şey olsa 50 kere anlatacak biri. Eşyaların sorulmadan alınmasını bile 10 kere yazmış çünkü

Arkadaşımız Nisan dönemindeki şeylerin hesabını yani niye ucuza kaçtınız diye evlendikten sonra sormus kavga çıkmış sanirim doğru mu konu sahibi
yok ucuza kaçtılar filan dememiş

ama mesela kendisi 10 tane adana burma istiyorum da dememiş -aman allahım bu nasıl da bir büyük fedakarlıkmış. etrafında hep isteyenler varsa demek.
o böyle demezken gidip kendi kafalarına göre bilezik almışlar, modelini sormamışlar
bohçaya koydukları donu kıza seçtirmemişler
robot süpürge almışlar o markayı belki konu sahibi sevmiyormuş mesela, sormaları gerekmez miymiş
bunun için kavga çıkarmış.

mobilyayı birlikte seçmiş eşiyle zaten, eş ailesi ödemiş

O dakika boşarım öyle kadını. Adam yine bi şans veriyor, toyluğuna gelmiştir akıllanır diye. Herkesin sabrının sınırı var. Sabır bitti mi her şey biter aman diyim.
ya sonra kızıyorlar kadından taraf olmuyorsunuz diye ama neden olmayalım, makul şeyler deseler neden olmayalım. aldıkları eşyalar da kötü kullnmayacağım şeyler de demiyor ha. o da ayrı ilginç...

hani eşyayı da herşeyi tek tek sormak da ayrıca başka bir sıkıntı ha.nişanlı arkadşaım var valla kullanacağı kadar eşyayı birisi topluca getirse kapıya koysa şu anda kız aşırı mutlu olacak. gelinlik seçmeye gitmeye üşeniyor çünkü tez yazıyor.

bana da keşke kaynanam olsa da robot süpürge alsa.. bazı kadınlar nasıl seviyor bu model, seçme, alışveriş işlerini. valla ben bu enerjiye sahip olsam keşke...

o değil de konuyu sırf entelektüel filan diye başladığı için okudum. ha geliyor bir akademik sorun diye bekledim.

geldiğimz yer don.
çok kızgınım.

Bakin annesi size hakaret ettiyse annesiyle içli dışlı olmayin, kendi kendinizi savunun. Evet esler bu gibo durumlarda muhakkak haklinin tarafinda olmali. Sen haksizsan seni uyarmali, annesi haksizsa annesini uyarmali. Ama anne baba silinir mi? Kendi cocugun olunca anliycaksin. Anne baba silinmez. Mesafe koyulur ama iletisim asla kopartilamaz. Ne hakla bunu istiyorsunuz? Esiniz de bir çok erkekden farkli olarak sen gorusme demis. Zorlamamiş. Ama hayir sen de sileceksin ne demek?

Biz şimdi bu kadının yanında olalım da, kadın gidip daha iyisini bulamayacak ki bu coğrafya şartlarında. Olan da bu sebepten boşanmış birini istemeyecek. Çok zır deli aşık olması lazım ki o da milyonda denk gelir.

Valla şimdi evimi bi güzel toplayıp kullanışlı duruma getirecek biri olsun canımı veririm. Hiç öyle ıncık gıncık dona kadar düşünemem, cin olarak görüyorum öyle her şeyi kontrol etmekten zevk alanları.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…