Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

9 yıldır diyetteyim aslında. Kilolu kendimi kötü hissettiğimden sürekli tartılıp kilo vermeye veya kilomu kontrol altında tutmaya çalışıyorum. Ne zor güzel kalmak. Emeğimi gören bi sizler varsınız. Açım yıllardır... Doyasıya yemiyorum. 😭

22 ağustos
Sabah 1b.çay, 3yk kısır
Öğle 3yk kısır
Akşam 1küçük dolma, 1parça et,
Su 3lt
Spor 3472 adım
Chocolita Chocolita Dutt Dutt
Screenshot_20240822_201313.jpg

Canim 272ymis şimdi baktim
Bunu ödül hakkına sayabilirim canım 2. Olduğun için 300 kalori ödülün vardı
9 yıldır diyetteyim aslında. Kilolu kendimi kötü hissettiğimden sürekli tartılıp kilo vermeye veya kilomu kontrol altında tutmaya çalışıyorum. Ne zor güzel kalmak. Emeğimi gören bi sizler varsınız. Açım yıllardır... Doyasıya yemiyorum. 😭
Çok iyi ilerliyorsun yitecim umudunu kaybetme. Bende yıllardır irademin elimden uzun süre kayıp gitmemesi için uğraşıyorum. Yakaladığım zaman örmeye başlıyorum, sonra bir yere takılınca zaten takıldı şekli bozuldu deyip bırakınca bütün o emek çözülüp en başa dönüyorum. Aslında takıldığı yerden düzeltip devam etsek emeğimiz tamamlanmak üzere

İyi akşamlar
Sabah menemen domates salatalık zeytin
Erik şeftali
Öğlen mercimek çorbası pilav kuru fasulye
Akşam fasulye turşusu kavurma
Türk kahvesi içerim birazdan
Suyumu içiyorum Chocolita Chocolita Dutt Dutt

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-22-23-01-34-440_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    Screenshot_2024-08-22-23-01-34-440_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    41,5 KB · Görüntüleme: 7
İyi akşamlar kızlar

Kahvaltı
Türk kahvesi
1 şeftali

Ara öğün
4 5 draje kahve

Akşam yemeği
Karışık kızartma üstü yoğurt
Spor yapamadım

Ara öğün
2 dilim ananas
Dutt Dutt Chocolita Chocolita
Eki Görüntüle 3469728
Dünü ödüle saydik ama seni yine diyet dışından koruyamadık espicim 😅 kızartma diyet dışı olup 100 kalori üstünde olduğundan yarın egzersiz bekliyorum. Bundan yemek istediğinde yağsız firinla, yine aynı lezzette oluyor

22 Ağustos Menü

Sabah
3 küçük pan...
1 dilim peynir
Salatalık

Öğlen
Noutos yeşil

Ara
Latte
3 parça bademli kahverengi

Akşam
1.5 Lahmacun
Ayran

23 Ağustos menü
Sabah
İçinde baharatlı işlenmiş ürün bulunan omlet
Peynir
Domates
1 dilim tb ekmek

Öğle
1 lahmacun
Ayran

Kahve
Muz üzerine 1 tatlı kaşığı züber kakaolu fındık ez..

Akşam
1 dilim tepsi kebabı
2 yemek kaşığı patates püresi
Gavurdağ salatası

X