Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Kaybeden grup
Süper Girl ⚡

esmusumm esmusumm
espressoc espressoc
3 gün egzersiz/adım cezaniz var. Salı gününe kadar istediğiniz zaman yapılabilir.
Ama grup cezasina da kaldığınız için en geç yarın akşama kadar +1 gün daha egzersizle 4 günlük egzersiz bekliyorum

I Ilkaskimm
yiitee yiitee
Tartı cezası olmasa da grup cezasini yarın akşama kadar beklerim

Bir fikrim var kızlar, yine birlikte düşünüp karar verelim.
Diyorum ki bundan sonra sadece tartıda kilo veren kişiler Yıldız olabilsin. Bundan önce (nadiren) bir grupta herkes kilo almışsa en az alanı grup yıldızı seciyorduk.

Ya da kilo vererek grup yıldızı olan arkadaşlar Yıldız savaşlarında + dönse bile rakibinden daha az kilo aldığı için 1. Olabiliyor. Dolayısıyla ödül veriliyor.

Herkes kabul ederse yıldız savaşlarında rakipler kilo alarak dönmüşse yarışın kazananı olmasın. Yani ödül yok, cezalar geçerli olsun

Kaybeden grup
Süper Girl ⚡

esmusumm esmusumm
espressoc espressoc
3 gün egzersiz/adım cezaniz var. Salı gününe kadar istediğiniz zaman yapılabilir.
Ama grup cezasina da kaldığınız için en geç yarın akşama kadar +1 gün daha egzersizle 4 günlük egzersiz bekliyorum

I Ilkaskimm
yiitee yiitee
Tartı cezası olmasa da grup cezasini yarın akşama kadar beklerim
30 dk kardiyo veya 10 bin adim mi

nnurc nnurc isimleri yazarken bir yanlışlık yapmıştım gönderi zaman aşımına ugramis duzeltemedim canım 1. Sensin. Tartı cezasından muafsin ♥️ esmusumm esmusumm sen 2. Oldun canim İlk sayfada paylastigim doğru, burada yazarken karistirmisim kusura bakma Esmusum 🌹
Tamam canım eline sağlık 💕 bu hafta artı gördüm ama haftaya daha iyi olacak eminim 🙏🏻
esmusumm esmusumm tebrik ederim canım 🥰

Diyorum ki bundan sonra sadece tartıda kilo veren kişiler Yıldız olabilsin. Bundan önce (nadiren) bir grupta herkes kilo almışsa en az alanı grup yıldızı seciyorduk.

Ya da kilo vererek grup yıldızı olan arkadaşlar Yıldız savaşlarında + dönse bile rakibinden daha az kilo aldığı için 1. Olabiliyor. Dolayısıyla ödül veriliyor.

Herkes kabul ederse yıldız savaşlarında rakipler kilo alarak dönmüşse yarışın kazananı olmasın. Yani ödül yok, cezalar geçerli olsun
Evet kaptanım bu hafta ben de esmusum da kilo almışız ben yüzde olarak daha az olduğum için ben birinci oldum ama benim de içime sinmedi.
Dediğin gibi olabilir bence de🥰

Yok bence kilo alanda yıldız olma şansını kaybetmesin. Motivasyon düşer. Kişi derki nasılsa kilo alcam daha da alayım bişey olmaz. Zaten kurallar hergeçen gün daha da ağırlaşıyor. Daha da ağır olmasın.

Kızlar iyi akşamlar
Bugünkü menüm
09:00 birkaç dilim fırın patates
13:00 2 kaşık humus
18:00 köz patlıcan 3 köfte salata
Su 3 litre
Spor 1 saat reformer pilates 1 saat yoga
Adım sayım biraz daha fazla ama saatin şarjı bittiği için ölçememiş olsun 😊
Chocolita Chocolita Dutt Dutt

Eklentiler

• IMG_9654.jpeg
    IMG_9654.jpeg
    70,2 KB · Görüntüleme: 8
İyi akşamlar
Sabah haşlanmış yumurta sarısı birkaç da patates zeytin salatalık
Türk kahvesi yanına küçük lokum
Akşam bı tane ev yapımı lahmacun
Aralarda kayısı yedim
Adaçayı ve Yeşilçay içtim 2kasik da patlamış mısır yedim
Suyumu içiyorum Chocolita Chocolita Dutt Dutt

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-06-22-03-51-100_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    Screenshot_2024-08-06-22-03-51-100_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    42,3 KB · Görüntüleme: 7
Yok bence kilo alanda yıldız olma şansını kaybetmesin. Motivasyon düşer. Kişi derki nasılsa kilo alcam daha da alayım bişey olmaz. Zaten kurallar hergeçen gün daha da ağırlaşıyor. Daha da ağır olmasın.
Tamam o zaman şöyle yapalım, yine kilo alan üyeler eğer grubunda daha iyisini yapan yoksa yıldız olabilsin. Ama yıldızlar yıldız savaşlarında kilo alıp dönerse ödül yerine herkes gibi ceza egzersizi alsın

Tamam o zaman şöyle yapalım, yine kilo alan üyeler eğer grubunda daha iyisini yapan yoksa yıldız olabilsin. Ama yıldızlar yıldız savaşlarında kilo alıp dönerse ödül yerine herkes gibi ceza egzersizi alsın
Ya da ödül almayıp, geçen hafta yıldız olduğu için ceza egzersizinde 1 gün indirim olur. Öyle de yapabiliriz. Grupça da kazanirlarsa 1 günde oradan gelir

Bu daha iyi olurdu
Ya da ödül de ceza da almasın.

Bence caydırıcı ceza olmali😬

Şöyle yapıp ortayı bulalım, tartı cezasından 1 gün ceza indirimi olsun. Yıldız olduğu için iyi hal indirimi 😊 bence de aslında daha caydırıcı olmalı ama böyle diyelim
Ligde kilo vererek mücadele etmek yakışır. Eğer iki rakipte kilo almışsa 1. Çıkmaz. Sonraki haftaya bakarız

X