Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Canım ceza egzersizlerinde kanıt şartımız var. Yüzde de sonuncu grup olduğunuz için 24 saatte tamamlanması gereken ceza egzersizi vardı. Akıllı saatle kanıtlama imkanın varsa beklerim. Yoksa 1 uyarı vermem gerekiyor

12 Haziran Menü

1 Haşlanmış yumurta
1 Dilim peynir
Salatalık- Domates
1 dilim tam buğday ekmeği

Öğle
Tavuk Eti ince kesilmiş dışarıda satılanlardan yasaklı mı bilemedim adı 100 gr
Yarım lavaş

Ara
Üzerine biraz kahverengi şey dökülmüş meyve.

Akşam
Kıymalı patlıcan
Cacık
Salata

Chocolita Dutt

Saat 12 yi geçtiği için adımlarımı sıfırlamışTelefona kayıtlı olanları atıyorum

Eklentiler

• IMG_8696.jpeg
    36,7 KB · Görüntüleme: 21
malesef akkılı saat yok .egzersise gelince omirlikteki bi kitle yüzünden yürüme, yüzme gibi hareketler bemim için sıkıntı zorlamam gerekiyor biraz fazla yürüdümü bacaklarda his kaybı başlıyor onun için lesly en fazla 15 dk yapabiliyorum en aktif yapabildiğim ev işleri malesef amelıyatta kadar bu sürecim böyle grup kurallaraına ters düşüyorsa ayrılabilirim

Tekrar geçmiş olsun canim durumu biliyorum. Sen 15 dk Leslie yapabilirim dediğin için onu bekledim bende. Bununda kanıtlanması gerek. Hiç yapamam deseydin mazeretli sayardim

Tekrar geçmiş olsun canim durumu biliyorum. Sen 15 dk Leslie yapabilirim dediğin için onu bekledim bende. Bununda kanıtlanması gerek. Hiç yapamam deseydin mazeretli sayardim
tamam canım ben daha fazla beklıyorsun diye algıladım 15 20 dk yaparım ama akıllı saat yok başka nasıl atabilirim bilmiyorum

tamam canım ben daha fazla beklıyorsun diye algıladım 15 20 dk yaparım ama akıllı saat yok başka nasıl atabilirim bilmiyorum
Telefona yükleyeceğin adım sayardan süreyi kanıtlayabilirsin. Ama dün yapılması gerektiği için 1 uyarı vermek durumundayım kızlara haksızlık olmasın. Grup yıldızı olarak bu uyarıyı sildirebilirsin. Uyarı verilen durumda da ceza egzersizi beklemiyorum. Yani şu an bunu tamamlaman gerekmiyor. Yine de hareket etmek istersen iyi olur tabi

Psikolojikmen ve bünyeyle çökmüş durumdayım, hesaba katmadığım ailevi problemler oldu, yoruldum artık herşeyden herkesten... Dünki menümü yazayım fakat adım sayım yok, akıllı saatim takılı değil,
Ilık limonlu su, kahvaltıda peynir zeytin domates yumurta
Akşam yemeği 1 kase çorba salata
Chocolita

Merhabalar Arkadaşlar,
Yarın kısmetse yola çıkacağım, ailemin yanına gideceğim, bayram tatili sonrası için de yıllık izin kullandım, 8 Temmuz'a kadar orada olacağım.
Chocolita ile yazıştık. Sizlere de mesaj yazıp bayramınızı şimdiden kutlamak istedim. İnşallah sağlıklı, mutlu, huzurlu çok güzel bir bayram olur hepimiz için.
Orada olduğum süre boyunca yediklerime dikkat edeceğime, gün içinde yüzerek egzersizimi ihmal etmeyeceğime söz veriyorum.
Dutt Chocolita
bu süreçte adım yarışına da katılamayacağım.
8 Temmuz'da görüşmek üzere inşallah
Sevgilerimle.

Son düzenleme:
Rabbim gönlüne ferahlık versin bayram üzeri her şey yoluna girer inşallah. Ne yaşadığını bilemem tabi ama üzme kendini. Sadece beklenti üzer demek istiyorum. Ne kadar az beklenti, o kadar mutluluk. Fazla olan her şey zarar. Yemekte olduğu gibi ilişkilerde de duygunun fazlası zarar. Gördüğünden fazla değer vermemek gerek

İyi bayramlar delficim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…