Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

İyi akşamlar canlar menü bildirmeye geldimkahvaltıda menemen bı dilim ekmek peynir Yeşilçay öğlen yoğurtlu yarmalı soğuk çorba 5 kaşık makarna mercimek çorbası akşam patates haşlama 2 bardak ayran 2 kaşık makarna 2.5 lt su 3000lerde adımlarım yürüyüşe çıkamadım çok sıcak ara öğünde türk kahvesi yanına küçük bir şey elma Chocolita Dutt

Valla şu sicakta benimde jöle gibi yayilasim var. Ama içimde egzersiz patlaması da var. 2 ruh hali arasındayim. Yapılacak işler var dolap düzenlemeleri falan. Kv de gelecek. Pfff

Ooo super, enerjin varsa hele
Ben kapmisim sifayi, aksama dogru bogaz falan gitti simdi battaniyeyle yatiyom, son 300 adimim kaldi

kahvaltı
1 dilim yumurtalı kızarmış ekmek,3dilim kucuk peynir domates,salatalık
türk kahvesi 2 adet ceviz
akşam temizlik yaptım için özel hazırlayamadım çocuklarda yoktu dünden kalan yarım tabak makarna 2kaşık yoğurt
su 7bardak, egzersiz sayılsın hiç oturmadan temizlik:)

Ooo super, enerjin varsa hele
Ben kapmisim sifayi, aksama dogru bogaz falan gitti simdi battaniyeyle yatiyom, son 300 adimim kaldi
Ben de aynı haldeyim. Burnum genzim tıkalı, boğazım acıyor. Çocuğun yıllık kontrolü vardı erteledim ama yürüyüşümü de yaptım
Allah şifa versin

Valla şu sicakta benimde jöle gibi yayilasim var. Ama içimde egzersiz patlaması da var. 2 ruh hali arasındayim. Yapılacak işler var dolap düzenlemeleri falan. Kv de gelecek. Pfff
Allah kolaylık versin. Sen tak saatini işine bak. Epey yağ yakıyor senin işler.

Yüzmek istiyorum ben de ama denizde yüzmek ve suya yatıp öylece durmak.

Menümü yazıyorum
1 dilim karpuz 1 dilim peynir 1 tane yumurta
1 dilim ekmek
1 domates
Ne kadar çok 1 dedim
Kahvaltılık sos 1 yemek kaşığı
Kaymak 1 yemek kaşığı (maleseffffff)
Kaymağa olan sinirimden akşam bir şey yemedim
Diyet dışı oldu 100 kalori ya da biraz üstünde olabilir
Birazdan bunu öderim
Bol su içtim

Sadece 1 kaşik yemişsin . Süt kaymagi yağli ama sonuçda zararli besin değil. Hatta faydali yağ. Abartilmadiği takdirde sorun olmaz . Üzülme bence

Sadece 1 kaşik yemişsin . Süt kaymagi yağli ama sonuçda zararli besin değil. Hatta faydali yağ. Abartilmadiği takdirde sorun olmaz . Üzülme bence
Sırf yağ yemiş oldum ama kaymagin %90 i yağdan oluşuyormus. Bende kolesterol de olduğu için. Gerçi diyetten önce yediklerimin yanında bu nur alem kalıyor

Yaa geçmiş olsun canım bende öyle sıcaktan bunaldın sandım hasta olduğunu bilmiyordum. Adımı istersen iyileşince yaparsın
Yok oyle cok kotu degilim, yorgunum saniyordum sadece ama cokmeye basladim,

Dikkat ederim, ilac aldim zaten.

Izne gerek yok, menu adim paylasayim.

Ogle
Adi yasak diyet disi, ama ben diyete uygun yaptim

Aksam
Yarim pirsiyon soslu kepekli makarna
Yogurtlu biber

Gece
1 avuc kuruyemis
1 meyve

Ceza adimlari

Sırf yağ yemiş oldum ama kaymagin %90 i yağdan oluşuyormus. Bende kolesterol de olduğu için. Gerçi diyetten önce yediklerimin yanında bu nur alem kalıyor
Inan üzülme. Ketojonik beslenmede kaymak yemeğe izin veriyorlar sağlikli yağ olduğu için .avakado,ceviz,kaymak..bunlar faydali yağ. Abartilmadigi sürece hiç sorun olmaz.üzme canini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…