Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Kalkar kalkmaz ılık limonlu su
Sbaah kahvaltısı 12.00: 1 yumurta 1 dilim peynir 4 siyah zeytin
Akşam yemeği 19.00: 1 kase çorba, 1 dilim ekmek, çeyrek soğan
Adım yok saatim kolumda takılı değildi
Chocolita Chocolita

Sabah 1 dilim ekmek
İşlenmiş kahvaltılık ürün yumurtali, 3-4 parça Domates salatalık, yarım dilim peynir

Akşam firinda kabak 1 kase yogurt
Dün akşamdan beri karın ağrısı yaşıyorum. Biraz hafiflerse egzersiz yapicam

13 Haziran perşembe
Sabah 9.00 2 yumurtali peynirli omlet.zeytin,domates,salatalisaat 16.30 lahana yemeği,cacık
2 lire su içtim
Adim sayim 8003 adim
@ Chocolita @ Dutt

Eklentiler

• Screenshot_20240613-220255_Pedometer Step Counter.jpg
    Screenshot_20240613-220255_Pedometer Step Counter.jpg
    71 KB · Görüntüleme: 12
13 Haziran Menü
Sabah
1.5 haşlanmış yumurta
1 dilim peynir
Domates salatalık
1 dilim tam buğday ekmeğini kuymağa batırıp yedim.

Öğle
100 gr et ince kesilmiş satılan ( çocukları bırakıp gezince öğlenler dışarıda oluyor)
Soda

Akşam
Patatesli biberli et k...... 2-3 çorba kaşığı
Cacık
Salata

Çay yanına
Fındık 10 tane falan
Kuru üzüm

Chocolita Chocolita Dutt Dutt

Eklentiler

• IMG_8698.jpeg
    IMG_8698.jpeg
    109,6 KB · Görüntüleme: 8
İyi geceler anca gelebildim kahvaltıda peynir diyet dışı yedim 100 kaloriyi geçmiştir bı de tuzsuz simit öğlen yok temizliğe vurdum kendimi türk kahvesi küçük kahverengi şeyle gecistirdim bu 100 kalori altı akşam şehriye çorbası patates yemeği 2 dilim kavun bı dilimden az ekmek şimdi yesilcay yapacam su 2.5 lt içtim ama adim yok😒 Chocolita Chocolita Dutt Dutt

İyi geceler anca gelebildim kahvaltıda peynir diyet dışı yedim 100 kaloriyi geçmiştir bı de tuzsuz simit öğlen yok temizliğe vurdum kendimi türk kahvesi küçük kahverengi şeyle gecistirdim bu 100 kalori altı akşam şehriye çorbası patates yemeği 2 dilim kavun bı dilimden az ekmek şimdi yesilcay yapacam su 2.5 lt içtim ama adim yok😒 Chocolita Chocolita Dutt Dutt
Geçmiş olsun nur topu gibi 10.000 adım veya 45 dk egzersiz cezan geldi 🙈

Bı de kızlar bişey soracam diyetisyene sordum limonlu su içiyorum sabah aç karnına dedim onun zayıflamaya bı katkısı yok ama suyu tek içemiyorum dersen limonlu içebilirsin dedi o günden beri içmiyorum da siz bu konuda ne düşünüyorsunuz içmenin yararını gördünüz mü

Merhabalar
13 Haziran, Perşembe
Sabah:
*6 zeytin
*1 dilim beyaz peynir
*1 dilim tam buğday ekmeği
Öğlen:
*yayla çorbası
*ciğer
Akşam:
*1 peynirli tost
*1 greyfurt
*1 kase yoğurt
Su:2,5 lt.
Adımlarım:9119
İyi geceler.🌸🌺

Eklentiler

• 1000041625.jpg
    1000041625.jpg
    55,3 KB · Görüntüleme: 9
Peynirli yumurta 1 bardak portakal suyu domates salatalık

Ara 1 yulaflı bar 182 kalori

Akşam

3 4 dilim pastırma
2 tabak mercimek çorbası 4 kaşık pilav
Adım 7bine yakın

Eklentiler

• IMG-20240613-WA0018.jpg
    IMG-20240613-WA0018.jpg
    49,4 KB · Görüntüleme: 12
Dünkü diyet dışı cezamı bu karın ağrısından dolayı tamamlayamadım. Ama kendime olan sinirimden 1 uyarı da kendime yazdım. Arada iyi hissedip bomboş oturduğum zamanda vardı çünkü. Neyse salı günü sildiririm inşallah

delfinia delfinia menü gelmiş ama izinlisin diye biliyorum canım
Chocolita Chocolita yarından itibaren izinliyim inşallah canım.
Bugün kadın hastalıkları uzmanı doktoruma gittim. Yine reglim durmuyordu. Bir ilaç verdi östrojen ve progesteron dengesini sağlayıp, reglimi durduracak inşallah. 21 gün içeceğim. O reglimi durdurmazsa primolut-n kullanma ihtimalim var. İki ilacın da yan etkileri ödem ve kilo artışı ihtimali.
İyi ki izin almışım bu süreçte.
birkaç miyomum var, en büyüğü 3 cm büyüklüğünde ve menopoz öncesi belirtiler yaşamaya başlamışım. tatil dönüşü yine kontrole gideceğim.

Son düzenleme:
X