Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Ayy unutmuşum yoksa çok rahat tamamlardım. Yarın yapayım artık. Sıfırlandı ya adımlar tamamlayamam
Bu gece tamam olursa alayim diye yazmıştım ama uyarı vermem gerekir. Sildirirsin canım. Önceden vakit bulup gelip hatırlatıyordum ama kafam öyle dolu ki akşam bildiriminde hatırlayıp kontrolleri yapıyorum

Bu dünkü demi canım 12 haziran demi
Evet geç oldu kusura bakma. Çok hastayım. Toparlayamadım. İyileştim deyip ayaklanıyorum, ilaç vs. alıp. Sonra tekrar yatak döşek oluyorum. Bugün çok fena. Hiç düzgün yürüyemedim. .
Sabah ilaçla 20 dk yavaş yürüdüm.
Perşembe 2334 adım Dutt

Eklentiler

• 5AB6F7EE-E902-41F3-B9C6-B5F032BD49AA.jpeg
    51,2 KB · Görüntüleme: 11
Persembe menu

10:00 3 çilek bir avuç üzüm yarım muz
13:30 tavuklu dürüm
80 gram acı şey ve kahve. Vazgeçmek istiyorum ama tek keyfim o. Hastayken bile bana moral oluyor.
Akşam yiyemedim. Midem kötü.
Chocolita

Geçmiş olsun canım

gecmis olsun,
meyveler iyi gelmistir.
aksam da meyve yiyebilirsin, hic mi canin bisey istemedi.

Sabah kahvaltısı 10.30: 1 yumurta, 4 siyah zeytin, 1 dilim peynir, 1 dilim ekmek
Ara öğün 14.00: 1 Kayısı 1 Şeftali
Akşam Yemeği 18.00: sotelenmiş tavuk, salata, ayran
Adım sayısı yok, su 1 litre
Chocolita

İyi akşamlar sabah yarım simit 4 tane falan diyet dışı 100 kalori altı peynir zeytin öğlen yok akşam da erişte yedim 5 kaşık karpuz çok düzensiz gidiyo ya temizlik bayram hazirligi falan şimdi de çay icecem yanına az kuruyemiş yiyecem adım yok suyu da az içtim bugün Chocolita Dutt

14 Haziran

Sabah
2 yemek kaşığı menemen
1 Dilim peynir
1Dilim tam buğday ekmeği
Domates- Salatalık

Öğle

1/2 Hatay Soslu D....

Ara
2 Top Soğuk tatlı

Akşam
1 Küçük kabak dolma
Yoğurt
Salata

Chocolita Dutt

Tatilde olduğum için çok abartmadan her şeyden yiyorum.

Eklentiler

• IMG_8701.jpeg
    143 KB · Görüntüleme: 13
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…