Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

11 Haziran Yıldız Savaşçıları

Ağır sıklette Tank Girl yıldızı delfinia
Elektra Natchios yıldızı Tante Rosa Denise le karşı karşıya geldi
Ve kazanaaaannn delfinia oldu

Böylece bomba kız Tank Girl bu haftada Delfi'yle kendini kanıtladı

Hafif sıklette Black Canary yıldızı esmusumm
Süper Girl yıldızı teacher_as la karşı karşıya geldi
Ve kazanaaaannn Canary esmusumm oldu

Ve Black Canary tekrar ve tekrar zirveden ateş ediyor

1'incilerimiz
esmusumm delfinia
2 gün geçerli dokunulmazlık
500 kalori ödül hakkı
Varsa cezalariniz silindi

2'incilerimiz
teacher_as Tante Rosa Denise
300 kalori ödül hakkınız var

Bu hafta herkes çok iyiydi eksiler havada uçuştu yaz bize iyi geldi, daha da iyi gelecek
Hepimizi tebrik ederim

Kazanan Grup Elektra

Teke tek de alamasa da grubunu tekrar 1.lige taşıdı Grup üyelerine tebrikler
2. Kez 1. Grup olduğunuz için uyarı sildirme ödülünüz var bu hafta labellevie için iyi oldu. Uyarın vardı 1 tanesi silindi canım

Tebrikler kızlar ayy çok sevindim kendi adıma da grup adına dabol eksili haftalar geçirmemiz dileğiyle

İlk sayfa güncellendi

Haftalık sonuçta asliogretmen sabit, Tante Rosa Denise + geldiğin için 3 gün 10.000 adım, yani toplam 30.000 adım bekliyoruz. Salı gününe kadar tamamlanması gerekiyor. Adıma mazeretiniz olursa 45 dk kanıtlı egzersiz ya da 30 dk kardiyo yapabilirsiniz

Alys aylık sonuçta beklenenin altında kilo verdiğin için 5 gün 10.000 adım veya egzersiz bekliyoruz

Uzun süreli yüruyüş yapmam yasak bu yüzden yüzebilirim.

Tebrikler esmusumm
İkincilerimizi de tebrik ediyorum
Tante Rosa Denise
teacher_as

Kalkar Kalkmaz Ilık Limonlu Su
Sabah Kahvaltısı 10.30: 1 dilim peynir, 1 yumurta 4 siyah zeytin, 3 Çatal Menemen
Öğlen Atıştırmalık 14.00: 3 Dilim Şeftali, 2 Kayısı
Akşam Yemeği 18.00: 1 Kepçe Çorba, 2 Sıkım Ev Yapımı yemek ve marul
Adım sayımı bilmiyorum ama temizliğe devam, koltuklarımı falan sildim, ev iç dış temizlik
Su 2.5 litre, dahada içerim
Chocolita

adyas evde tarti var mıydı? İmkan varsa tabi alman iyi olur. Sabahtan atarsın. Hem kıyafet olmadan tartilmis olursun. Elbise ayakkabı derken tartı çok çıkar
canım tartı var sabah tartıldım ama yeni geldim eve bütüün gün hastanede geçti şimdi çocukları yatırıp hemen bilgieri gireceğim

sabah 8 olmadan evden cıktım bugun cocukları anca yedirdim bi lokma yumurta alıp kalktım
öğlen yok
saat 3 gibi hastanede bişey yemek istemedim kızıma tatlı almıstım içim çok kıyılınca tatlısından 2 kaşık aldım 1 bardak çay
akşam 8gibi evde olduk acilen makarna herkes çok açtı bende artık özel bişey yapamadım yarım tabak makarna

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…