Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Sevgili arkadaşlarim bir konuda tecrübelerinizi paylaşmanizi ricaediyorum . Özellikle tarti öncesi vücudunuzda çok ödem varsa yaptiginiz şeyler var mi ? Su içmenin haricinde
Dukan yapıyorum ben bir iki gün o iyi geliyor
Bi de gün boyu içtiğim suyun içine bir dilim limon atıyorum o iyi geliyor son zamanlarda ben de çok ödem yaşıyorum limon dilimi kurtarıcım

İyi akşamlar kahvaltıda 2 ısırık tost peynir çay öğlen 3 dilim pide ve patates mantısı karpuz akşam yok ara öğünde türk kahvesi yanına diyet dışı (100 kalori altı) su içtim ama ne kadar oldu bilmiyorum Yeşilçay icecem şimdi yoğun bı gündü pikniğe gittik komşularla Chocolita Dutt

Eklentiler

• Screenshot_2024-06-11-22-29-29-619_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    48,6 KB · Görüntüleme: 11

Tamam canim yarin baslarim, bugun yatisa gectim.

Menu
Sabah
1 mini baget ekmek, salcali

Ogle
Ofis kahvaltisi

Aksam
Humus, kraker, meyve

5600 adim Dutt
30 dak agirlik

Bi de gün boyu içtiğim suyun içine bir dilim limon atıyorum o iyi geliyor son zamanlarda ben de çok ödem yaşıyorum limon dilimi kurtarıcım
Ben de dukan yapmak istiyorum. Hiç denemedim ama çok araştırdım.
Bugün kabak kürü yaptım ama yarına kabak kalmadı markete gitmem lazım.

Ben de dukan yapmak istiyorum. Hiç denemedim ama çok araştırdım.
Bugün kabak kürü yaptım ama yarına kabak kalmadı markete gitmem lazım.
Dukan ille de sıcak hava da güzel oluyor içine buzu doldur soğuk soğuk sodadan solayı gazlı içecek efekti veriyor

Ben Baharın finalini izlemeye gidiyorum. 10bin adım yaparım izlerken inş. bu hafta %2 yi geçmeliyim. 60 lı numaralara gelmeliyim. Yapabilirim yapacağım

Teşekkürler Dutt ... Bende limonlu su içeyim bol bol. Feci şişdim yani ayaklarim aciyor şişkinlikden öyle söyliyim
Dukanı ne şekilde yapiyorsun ? Bir gün protein diger gün protein + sebze gibi mi ? Kitabini okumuşdum ama üzerinden hayli zaman geçti.

Merhabalar
Chocolita Dutt
11 Haziran, Salı günü
Menüm:
Sabah:
*6 zeytin
*1 dilim beyaz beynir
*1/2 simit
Öğlen:
*ızgara et
*1 dilim ekmek
Akşam:
*kavurma
*1 dilim ekmek
Su:2 lt.
Adımlarım:2596 adım

Eklentiler

• 1000041414.jpg
    37,1 KB · Görüntüleme: 7
Yo öyle değil ben yeşilçaylı sodalı detox içeceği yapıyorum canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…