Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Günaydınn
Geçen Hafta : 70.25
Bu Hafta : 69.35
Aradaki Fark : -900
Yüzdelik Dilim : 0.900%70.25x100 = 1,2793177
Chocolita
Bu Hafta İzinli Olmak istiyorum, Şu Yönden Belki Salı Günü Tartı Fotoğrafi Paylaşamayabilirim, Nerde Olacağımı Bilmiyorum, Evde Olursam İzinli Olsam Dahi Paylaşırım, Ama Olmaz İsem Kimsenin Hakkına Girmeyeyim Menü Paylaşmaya Falan Devam Edicem Ama

Çok iyi Tek sorun tartiysa izin alma canım 2 gün öncesi sonrası paylaşırsın. Grup yıldızlarına dahil olmayacagin için haksızlık olmaz

Çok iyi Tek sorun tartiysa izin alma canım 2 gün öncesi sonrası paylaşırsın. Grup yıldızlarına dahil olmayacagin için haksızlık olmaz
Tek sorun tartı o gün zamanında paylaşamayabilirim diye, sonrasında paylaşns gibi bir durumum olursa izin almama gerek kalmaz tabi ki

Bugunde kızımda su cıcegı baslamıs kac gundur beklıyoruz yoktu 10gun sonra baslamıs oldu bır yandan bayram temızlıgı ,yaza hazırlık hıc buralarda olamıyorum askında turkıyeye gıderken ızne cıkmak ıstıyprdum ama benı mazur gorursenız ızınlı olsam ıyı olucak canım gruplarıda etkıleyıp kımsenın hakkına gıtmek ıstemıyorum Chocolita

Çok geçmiş olsun tavsannesi

Çok geçmiş olsun

Tamam canım çok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…