Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Tartılar hala tamam olmamış bildirim yapamadım malesef
labellevie labellevie Wizardmom Wizardmom Tante Rosa Denise Tante Rosa Denise adyas adyas
Adyas ve wizardmom haber vermişti. Grup yüzdeleri toplamı da önemli. Normalde 2 den sonra gelen tartılar geçersiz sayilacakti. Bekliyorum bende bildirimlerimi akşam yaparim çocukla ilgilenmem gerekiyor hala ağrısı var
Canım ben izin istiyorum. Şu sıralar hiç diyet modunda değilim. Biraz kendime gelip geri döneceğim.

Eklentiler

• 9A853747-D1CD-43E0-8AAE-928D195E4D64.jpeg
    9A853747-D1CD-43E0-8AAE-928D195E4D64.jpeg
    131,6 KB · Görüntüleme: 8
Geldiğimden beri toplam 3 kilo gitti olmayacağını bile bile belki 69 lü bir sayı görür müyüm diye düşünürken buna bile çok sevindim. 😍 💃🏻
Hesaplaşırsan zaten listeye girmeyebilirim bu hafta haftaya bu kilo üzerinden yüzde yaparız
Chocolita Chocolita
Tebrik ederim canım bende bu hafta cok sevindim 😍 daim olsun inşallah

Tartılar hala tamam olmamış bildirim yapamadım malesef
labellevie labellevie Wizardmom Wizardmom Tante Rosa Denise Tante Rosa Denise adyas adyas
Adyas ve wizardmom haber vermişti. Grup yüzdeleri toplamı da önemli. Normalde 2 den sonra gelen tartılar geçersiz sayilacakti. Bekliyorum bende bildirimlerimi akşam yaparim çocukla ilgilenmem gerekiyor hala ağrısı var
Ahhh çokk özürrr... sabah tartildim esasinda paylaşmayi unutmuşum . Annem hasta ( alzehimer hastası) insanda kafa kalmıyor .😭

Bugunde kızımda su cıcegı baslamıs kac gundur beklıyoruz yoktu 10gun sonra baslamıs oldu😢 bır yandan bayram temızlıgı ,yaza hazırlık hıc buralarda olamıyorum askında turkıyeye gıderken ızne cıkmak ıstıyprdum ama benı mazur gorursenız ızınlı olsam ıyı olucak canım gruplarıda etkıleyıp kımsenın hakkına gıtmek ıstemıyorum Chocolita Chocolita 🫶🏻🌸
Çok geçmiş olsun😢

Ben grup yildizimiyim 😇tartı resmi olan mesajı mi
Evet. Grup yıldızları özelden gönderir ki sonuc sürpriz olsun
Ahhh çokk özürrr... sabah tartildim esasinda paylaşmayi unutmuşum . Annem hasta ( alzehimer hastası) insanda kafa kalmıyor .😭
Çok geçmiş olsun 😞
Canım grup yıldızlari tartıyı özelden atar.
Canını sıkma hepimiz geçtik inişli çıkışlı haftalardan. Önümüze bakicaz 🌷

X