Bitmek bilmeyen yalnızlık, mutsuzluk, umutsuzluk

Ne düşünürsen onu çekersin kendine. Dilimizle söylemediğimiz, söylerken inanmadığımız hiç bir şeyi yaşamayız.
Sen dileğini söylersin hayat sana o kişileri, olayları sunuverir önüne.
Şimdi dilek konusunu tekrar düşün.
Sence bu düşüncelerle neyi diliyorsun hayatında, kimleri çekiyor kimleri itiyorsun?

Evet bekarlıkta daha rahat olunduğu doğru ama ben bekarken de tek başıma evimi geçindiriyorum, temizlik, alışveriş yemek vs her şey bende. Sevdiğimle evlensem en azından destek oluruz hayatın yükünü paylaşırız ama tabi evlenmeden bundan emin olamıyorum

Teşekkür ederim çıtırız tabi Evet ben de 24te olsa 26da evlensem diyordum ama düşündüğüm gibi olmadı. Şimdi de 26da o kişi karşıma çıksa en geç 28de evlensek diyorum İnşallah sonrası daha güzel olur dediğiniz gibi :)

Bu yorumun ben de alnından öpsem gerçekten. Mesele gezme tozmaysa bence de evliler daha rahat geziyor hayatı yaşıyor. Bekarsan arkadaşlarından başka alternatifin yok. Onların da bazıları maddi durumu el vermiyor, bazılarının bu yaştada olsa aileleri izin vermiyor, bazıları da evli olduğu için eşiyle planlar yapıyor biz de sap gibi kalıyoruz ortada ( Ve dediğin gibi 55le 20ler 30lar bir değil, enerji olarak heyecan olarak hatta cinsellik yönünden bile aynı olamaz diye düşünüyorum. Her şey zamanında güzel. Evet güzel telkinler yapacağım, ben tanıştırılarak görüşmeye hiç sıcak bakmadım hep kendi kendimize etkileşim olsun öyle tanışalım istedim acaba tavsiye edenlere şans mı versem? Hayatımda çözülmemiş konular yok ama eski sevgilimi hala seviyor olmam belki bu kategoriye girer ( Enerji konusuna inanıyorum ama hayatıma uygulayamıyorum. Dediklerinizi düşüneceğim çok teşekkürler :))

ahahahsh yaa güldüm hakikaten neden böyle oluyor anlamıyorum. Dişil enerji midir nedir bunun sırrı

Kendimi övmedim ki neysem onu söyledim bunlar sadece benim görüşlerim değil tanımadığınız için abarttığımı düşündünüz sanırım. Ben zaten sınıf atlamak için evleneyim de demedim tam tersi düşünüyorum zaten önceliğim sevmek sevilmek

Yaa fiziksel kısımdan bahsediyorum.çarpıtmayın.sanki hiç hem dışı hem içi güzel olan kişi yok.her şeyi dört dörtlük olan da bir çok kişi var. Bu bir açıklama değil.
Bende bu söze sinir oluyor yüzü güzele 40 gün falan filan .valla çevremde yüzü de tipide karakteride çok çok güzel olup yalnız olan var. Ama çirkin diye lanse edilenlerin hepsi abartısız hepsi evli
güzel kadınlara yaklaşmaya korkuyor erkekler , kıskanma olayı olmasın diyor bence .kafamız rahat olsun derdindeler . Bizzat kendi kız arkadaşım Hülya Avşar’ın gençliği gibi kopyası . Ama yıllardır yalnız eski erkek arkadaşı bunu bırakıp , kendinden çok çok aşağılarda biriyle evlendi . İlk ayrıldıklarında arkadaşlarına ben ona yetemem demiş mesela . Yanı olay güzel ama karakteri kötü diye değil .erkeklerin korkaklığı .

ahahahha nasıl bir kişilikmiş dayınız Genelde böyle tipler mi seviliyor yoksa ben tam tersiyimdir de :) Ruh eşi var mı yok mu bilmiyorum umarım vardır da artık karşılaşırız yaa yeter
ben de tam tersiyim, beni de seven yok benim ruh eşim daha doğmadı belli ki ben artık kabullendim, sinirlenmiyorum

Bu gerçekten böyle mi yaa emin olamıyorum. Çok araştırıyorum bu tarz şeyleri bir iki gün uygulamaya çalışıyorum ama devamlı o ruh haline geçemiyorum. Neyi dilediğimi biliyorum hatta bu konuda imgeleme bile yapmıştım. İmgelediğim insana çok yakın biri karşıma çıktı da ama duygu olarak beklediğim gibi değildi. Olmadı yürütemedik bitti. Belki de doğru zaman değildi bilmiyorum. Biraz bu enerji konularına yöneleyim o halde :) Teşekkür ederim

Ümitsiz olmayın. Hiçbir sıkıntı mukafatsiz değildir. İlla ki bir yerde nasibiniz sizi bekliyordur.

Inanin sonradan insan yalnızlığına uzuldugune üzülüyor. Herseyi taktigina üzülüyor. Takati kalmıyor. Doğru insan karşısına çıktığında tahammülsüz oluyor. Herşeyin başı sabır. Ne kadar zor olduğunu biliyorum. Sizi de anlıyorum aynı yollardan geçmişiz. Ama güzel şeyler bir anda olmuyor.

böyle bişey gerçekten var bu arada. erkek arkadaşlardan duyuyorum zaman zaman. çirkin şansı olsun diye boşuna demiyorlar erkekler çok güzel kadınları kompleks yapabiliyor, bu bana bakmaz deyip yanaşmayanı da var, çok kıskanırım diyeni de var davul bile dengi dengine diyor adamlar. eşinin kendisinden daha kariyerli, daha iyi maaşlı olmasını kompleks yapan bi canlıdan bahsediyoruz, tipi tabii ki kompleks yapar.

imgeleme iyi hoş ama hayırlıysa olsun, hayırlı değilse karşıma bile çıkmasın demeyi ihmal etme bence. hayırlı değilmiş ki yürümemiş. benim çok istediğim biri vardı, yalan yok uğraştım da onun için çabaladım ama dualarımda hep, hayırlı ise olsun demişimdir. ve olmadı, sonradan iyi ki olmadı dedim hayırlı değilmiş gün gibi belli oldu yani.

Evet olabilir erkekler bu tarz konularda kompleksli olabilir. Benim de çevremde evli arkadaşlarıma bakıyorum hiç biri benden güzel alımlı başarılı vs değil hatta genelde tam tersi olur (bunu da kendimi övme gibi algılamasın da kimse) Bilmiyorum bu işte bir terslik var ama nerede

Evet ümitsiz oldukça daha da artıyor ümitsizlik. İnşallah dediğiniz gibi olur boşuna üzülmüşüm en güzeli beni bekliyormuş derim :)) Çok teşekkür ederim

Evet hayırlısını istemek lazım tabi ki ama ben imgelememi dua gibi yapmıştım ve hayırlısıyla sevgiyle aşkla vs diye diye yapmıştım yüzde 90 o kişiydi ama hayırsız çıktı ahahahah gülüyorum artık hâlime

Karşınıza çıkan insanlarda böyle düşünüyor olabilir bırakın bunu etrafinizdakiler dile getirsin siz söyleyince ne değişiyor?
Ayrıca evlilik iyi yanlarımız ile olmuyor kötü yanlara katlanabildigin zaman yürüyor. Tamamen farklı bakıyoruz şu anda
Verilen tüm örneklerde çiftlere sormak lazım, neye çok kızıyorlar veya ne yaparak karşıdakini delirtiyorlar

Hayır aksine ben çok mütevaziyimdir sadece genel yapımı anlattım ki öyle istenmeyecek biri olmadığımı güzel özelliklerim olduğunu belirtmek için. Ama tabiki kötü yanlara da katlanmak da gerekiyor.

E o çok güzel kızlarla takılacak çok yakışıklı adam yok mu piyasada? Ya da bütün erkekler mi kompleksli?

E o çok güzel kızlarla takılacak çok yakışıklı adam yok mu piyasada? Ya da bütün erkekler mi kompleksli?
çoğu kompleksli valla. türkiye'de sahiden yakışıklı kaç erkek var allah aşkına istisnalar bir elin beş parmağını geçmez kimse kusura bakmasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…