Bitmek bilmeyen yalnızlık, mutsuzluk, umutsuzluk

Bezim iş yerinde boyu 1.50 olan kız upuzun anca bacağı kadar olduğu bir adamla evlendi.turda tanışmışlar.ben erkek olsam ne yapayım bacak kadar kızı, tahrik bile olamam derim mesela.anlamak güç değil imkansız bu işleri.Gupse Özay'la da Barış Arduç senelerdir sevgili.kadının çektiği film bile adamın kendisine yakışmadığı üzerine.bana kalsa herkes dengiyle olmalı, mesela benim hiçbir ilişkim bu tarz uçurum özelliklere sahip değildi.bir tek benim mi mantık sekmem kapanmıyor bu işlerde anlamadim valla.ben kısaya kısa, çirkine çirkin bana yakışmaz diyebiliyorum , millet neden demiyor ilginç.

Sex and the cityde charlotte önce trent diye bütün kriterlerine uyan ama sevip sevildiğini hissetmediği biriyle evlendi sonra bosanma avukatı bütün yüzeysel kriterlerini alt üst eden biriyle evlendi ve aşkı buldu. Sex and the citydeki en gerçekçi sahne bence bu. Ask öyle bisey ki sana en huzurlu hissettiren kişi önceden yaptığın listelere güldürüyor seni. Güzellik çirkinlik bunların aşkla bence bir alakası yok.

Sex and the cityde charlotte önce trent diye bütün kriterlerine uyan ama sevip sevildiğini hissetmediği biriyle evlendi sonra bosanma avukatı bütün yüzeysel kriterlerini alt üst eden biriyle evlendi ve aşkı buldu. Sex and the citydeki en gerçekçi sahne bence bu. Ask öyle bisey ki sana en huzurlu hissettiren kişi önceden yaptığın listelere güldürüyor seni. Güzellik çirkinlik bunların aşkla bence bir alakası yok.
Bu benim için de güzel bir örnek oldu. Tam kafamdaki gibi biri dediğim insanda duygu bulamayınca yarım kaldık. Kimin o frekansi, o duyguyu vereceğini bilemiyoruz gerçekten. Aşkı kafamızda oluşturduğumuz kriterlerle sınırlamamalıyız kesinlikle.

X