Birlikte başarsak ?

Kızlar öğlen 4yemek kaşığı börülce yemeği 1köfte 2organik domates yedim
Az önce 1elmayı rendeleyip 2kaşık yoğurtla meyveli yoğurt yaptım alışverişten geliyorum ordada yürüdüm falan hareket oldu ohh iyi oldu :KK1:

benim vücudum sanırım hep aynı şekilde kilo vermeye alıştığı için yavaşladı şimdi taktik değiştirmek istiyorum.sabah öğlen biraz fazla akşama doğru daha az ve 8 den sonra yememek mesela..umarım işe yarar..

Bu arada ben bir programda taylan kümeliden dinlemiştim sonra yaptım bal kabağı tarifi müthiş kilo verdiriyor bugün yine başlıycam isteyen olursa tarifi veririm..

bal kabağını şekersiz haşlayıp sonra ara öğünde üzerine 1 kaşık pekmez ve 1 ceviz kırıp yiyorsun ertesi gün bile kilo verdiğini görüyorsun denediğim için biliyorum..

bal kabağını şekersiz haşlayıp sonra ara öğünde üzerine 1 kaşık pekmez ve 1 ceviz kırıp yiyorsun ertesi gün bile kilo verdiğini görüyorsun denediğim için biliyorum..

Bunu bende deniyim bri ya inş bndede işe yarar pekmez ne pekmezi canım üzüm yada dut gerçi bn ikisinide sevmem ama katlancaz artık Bu arada akşam yemeğimi yedim 1 tabak taze fasulye yoğurt salata ve bir dilim ekmek

Kızlar akşam yemeğim 3yemek kaşığı börülce yemeği 1porsiyon tavuk (40gr) 1dilim ekmek sonra 40dakika bölgesel sporumu yaptım az önce 4tane kiraz yediim ve bıcı bıcımıda yaptııım

Günaydın kızlar düzene girmeye başladım sabah kahvaltım;4organik domates 1salatalık yarım dilim peynir 1dilim ekmek ve yeşil çay :KK66:)

Kızlar öğle yemeğimde ton balıklı salata ve bir dilim ekmek yedim. Bide şu bal kabağını bulmadım ya sinir oldum :/

Kızlar geç kaldım sabah
4 çeri domates 1 salatalık 1dili ekmek yarım dilim peynir yedim yeşil çay içtim
Arada yarım yeşil elme 3 kiraz ve yarım paket diyet bisküvi yedim
Öğlen 4 yemek kaşığı börülce ve 1 köfte yedim bide salata
Arada yarım yeşil elma yedi
Akşamda 3 yemek kaşığı börülce 1 porsiyon biftek 2 çeri domates ve 1 dilim ekmek yedim az sonra sporda yapmam gerek eski halime dönüyo muyum ne ? :) :)

Ohh kızlarr 40dakika bölgesel sporumuda yaptım ama bacaklarımın hala çok kalın olduğunu düşünüyorum hadi Allah'ım ne olur yardım et bize şu topik güzel genç kadınlarla dolsun artık :KK66: :) :) :)

X