Birlikte başarsak ?

canim bugunku kahvatlim, yarim adet elma, yarim portakal, 1 muz, 100 gram cilek ve 1 kiviyle hazirladigim meyve salatasi ve yanina 100 gram yogurt. üzerine 1 corba kasigi yulaf kepegi koydum ve yedim

Günaydın canım bende bu sabah 1 bardak form çay 1 dilim çavdarlı ekmek 1 domates 1 salatalık yedim :) Spor yapmadımm

27 yasinda 155 boy 65 kilom dogum kilolarim kaldi ben diyeti yaparim ama motivasyonum eksik 15 kilo vermem lazim kaynanamin dalgalari mahvetti beni kendimi cok saldim anliycan disari bile cikmak istemiyorum cok mutsuzum

27 yasinda 155 boy 65 kilom dogum kilolarim kaldi ben diyeti yaparim ama motivasyonum eksik 15 kilo vermem lazim kaynanamin dalgalari mahvetti beni kendimi cok saldim anliycan disari bile cikmak istemiyorum cok mutsuzum

Benimde motivasyonum düşük ama bu siteyi özellikle BayanBaloncuk'u bulduğumdan beri motivasyonum yükseldi sende bundan sonra bizimle burda ne yediğini ne spor yaptığını yaz yarın senin ilk günün olsun ne zaman diyeti bozmayı düşünsen buraya yaz biz genelde online oluyoruz zaten :)

İki gundur diyetteyim ama bir hafta yapiyorum sonra sil bastan ayni bu kadar iradesizde degilim ama

İki gundur diyetteyim ama bir hafta yapiyorum sonra sil bastan ayni bu kadar iradesizde degilim ama

Bende anı şekilde bi hafta dayanıyorum haftasonu gelince bozuyorum ama artık karar verdim kendime olan güvenimi kazanmak istiyorum kimin ne söylediği önemli değil sen önce zayıflama kararınıkaynanan seninle dalga geçiyo diye değil kendin için al bende öyle yaptım şuan kendimi kimseyle karşılaştırmıyorum ve açıkçası arkadaşlarımada pek söylemiyorum diyet yapıyorum diye çünkü onlar bi şekilde söyledikleriyle bizi etkiliyolar

Tesekur ederim aslinda sorun azicik bunalimda olmam heralde tek sebepte kilolarim en zoru kaynanam incecik sanki o gelin ben kaynana beraber disari bile cikmayiz biz millet geline bak kaynanaya bak diyo gibi bakiyor tabi bu durumdan kaynanam cok hosnut biz beraber oturuyoruz ve daha 2.5 yillik evliyim

Haklisin aynen oyle

Bi diyetisyene yada spora gidebile şansın varmı benim yaşım daha küçük olabilir ama kaynanayla yaşamak büyük sorun bilirim eskiden bizde babaannemle yaşıyoduk bence sen ilk olarak kaynanandan uzak katılabileceğin aktiviteler bul bunlardan en kolayıda spor olabilir hem çocuğunuda ona emanet edebilirsin

canim sakin skma canini :) insanlar her seye bakarlar, cok kilolusundur bakarlar, cok zayifsindir bakarlar, bakarlar da bakarlar yani. sen sadece ben bunu basaracagim de gerisi cok kolay olacak emin ol :)

Ya yaslandim resmen

Bence sen o 15 kiloyu gayet rahat verebilirisn ama kaynanan seni çok etkiliyor insanlar hep bi bahane bulur bizde öyle değil miyiz birisi zayıflar ben pek beğenmedim deriz incecik kızlar vardır yüzü çirkin deriz bazısına şişman deriz sen bu işi yapmayı kendin için iste bak o zaman diyet falan bozmıcaksın ve beraberde yapıcağımız için daha kolay olucak bencee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…