Birlikte başarsak ?

Varya sen harikasın iyiki seni tanımışım diyorum başkada bişey diyemiyoruuum :)) Bence zamanla saddce bu forumda kalmayacak arkadaşlığımız :)))

insallah :) sadece inancli ol canim, canin ne istiyorsa ye. ama sadece gerektigi kadar, bir ögünde pasta mi yemek isteedin ye tabi ama bu aksam ögünü olmasin ve o günün aksamini hafif bi yiyecekle gecirmeye calis. yemeklerini mumkun oldukca erken ye, ilk zamanlar aksamlari cok karnin acikacak aksam yemeginden sonra dikkatini dagitacak acligini unutturacak seyler yap, ben tv falan izliyordum o dönemler. (o dönemler dedigim 78 kiloydum aslinda yariyil tatilinde memlekete gidince ablamla diyet yaptik baska doktorun veridigi bi diyet 3 kilo verdim onla, o zaman aksamlari cok acikiyordum)

Evet okulda yada hastanedeyken sorun olmuyor ama eve gelince acıkıyorum bugüne kadar kendimi tutamayıp hep akşamları yedim ama artık yeter bu ağustosa 50kilogram girmek istiyorum ve en kısa sürede spor salonuna yazılıcam sem şu videolardan ne yapıyosun peki :)

benim yaptigim 30 günlük bi program, ünlü bi kadin bu videoyu yaptiran 3 levelden olusuyor ve her level 10 ar gün yapildiktan sonra bir sonrakine geciyorsun :) 27 dakika sürüyor sadece ama baya iyi bi programi var. :) hi bu arada istersen haftada bir gün sec kendine ve o gün canin ne istiyorsa ye, ne isterse ama. sadece o gün kacamak yap hem vücut saasirsin hem sen bikma :)

Yok yok sen böyle destek oldukça ben bıkmam yarın bende sabahtan yazarım sana neler yaptım diye :))

anlastik tamam bakalim :)

Günaydın canım geç kalmadan yazayım dedim sabah dediğin gibi müslimi yaptım 1kupa süte yarım yeşil elma 7 kuru üzüm 4badem 4 fındık attım en son 3 yemek kaşığı yulaf attım acaba yukafı fazlamı kaçırdım :// Bide ilk günün azizliği olsa sütü çok ısıtmışım dilim yandı :-D Neyse sonuç olarak hepsini yemedim ve şuan tokum birazdan 20dk bi yürüyüş yapıcam :)

tadini begendin mi canim? :) bende sabah kahvaltisina; yulaf kepekli krep, 1 adet salatalik, biraz peynir, ceyrek havuc yedim :)
aksam yemegim ise, 1 adet patates,1adet havuc ve biraz karnabahar haslamasi, ve 1 kase yogurt :)

tadini begendin mi canim? :) bende sabah kahvaltisina; yulaf kepekli krep, 1 adet salatalik, biraz peynir, ceyrek havuc yedim :)
aksam yemegim ise, 1 adet patates,1adet havuc ve biraz karnabahar haslamasi, ve 1 kase yogurt :)

Evet tadı güzel ama yukafı biraz garipsedim ilk başta akşam yemeğindede fırında tavuk 1 kase yoğurt 2 silim çavdarlı ekmek yedim ekmeğî kaçırdım ama yaa ://

canim bugunku kahvatlim, yarim adet elma, yarim portakal, 1 muz, 100 gram cilek ve 1 kiviyle hazirladigim meyve salatasi ve yanina 100 gram yogurt. üzerine 1 corba kasigi yulaf kepegi koydum ve yedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…