Birlikte başarsak ?

Bide yarın spor yapmak şart oldu :KK70:
Bu arada su muhallebisi ne kızlar :/

nisasta ve suyla muhallebi hazirlaniyor canim sadece :)
servis ederken üstüne gül suyu ve bol pudra sekeri koyuluyor öyle bi tatli canim :) seker o pudra sekeri muhallebide seker yok :) bigun ye derim cok güzelll :KK1:
$tumblr_lw47i36OLv1qiktfao1_500.jpg

Son düzenleme:
nisasta ve suyla muhallebi hazirlaniyor canim sadece :)
servis ederken üstüne gül suyu ve bol pudra sekeri koyuluyor öyle bi tatli canim :) seker o pudra sekeri muhallebide seker yok :) bigun ye derim cok güzelll :KK1:
Eki Görüntüle 720119

Sütlü tatlı bu yaaa bişey olmaz bana bile dondurma verdi diyetisyen onun kalorisi daha yüksek bişey olmazz :))
Ama bugün kaçırdım yaa :/

Kızlaaar günaydınn keyfim yerinde sabah kalktım yarım dilim peynir,1domates,1salatalık,1dilim çavdarlı ekmek ve 2kupa yeşil çayımı içtiim gitttiiim yürüdüüm 1saat yürüdüm orta tempoda ama farkettimde bacaklarım şişmiş kızlar nedenini bilmiyorum yürürkende ellerim uyuştu ya halbuki normalde yaptığım kadar tempolu bi spor yapmadım koşmadım bile (ilginçilginçç) :KK70:

günaydin kizlar,
incecik bir dilim kasar, 1 salatalik, 1 tatli kasigi patlican közlemesi, 1 kirmizi biber közlemesi, azicik ot kavurmasi(ispanak, pirasa),karpuuuzzz :KK1:

günaydin kizlar,
incecik bir dilim kasar, 1 salatalik, 1 tatli kasigi patlican közlemesi, 1 kirmizi biber közlemesi, azicik ot kavurmasi(ispanak, pirasa),karpuuuzzz :KK1:
Afiyet olsun tatlım :))
Öğlen yemeğim 4yemek kaşığı bamya 1porsiyon tavuk 1dilim çavdarlı ekmek :)) Sabah spor yaptığım için mutluyum ya dünün pişmanlığını attım valla :/

Afiyet olsun tatlım :))
Öğlen yemeğim 4yemek kaşığı bamya 1porsiyon tavuk 1dilim çavdarlı ekmek :)) Sabah spor yaptığım için mutluyum ya dünün pişmanlığını attım valla :/

Tatlim anestesi icin tetkiklerini yaptircam uygun olursa ameliyat icin gun alicam ama once dunya gozle maya goz hastanelerinede gostercem emin olmak ıstiyorum riske girmeyeyim cok canim skiliyo bu anesteziden dolayi

Tatlim anestesi icin tetkiklerini yaptircam uygun olursa ameliyat icin gun alicam ama once dunya gozle maya goz hastanelerinede gostercem emin olmak ıstiyorum riske girmeyeyim cok canim skiliyo bu anesteziden dolayi

Tatlım üzülme git göster tabi emin ol bakalım onlar ne diyecek anestezi öyle korkulacak bişey değil bunu kılayca atlıtıcak bak görüceksin

Ya canim sen simdi takildin kaldin ben sana istemeyerekte olsa dukan diyeti onericem ben 1 haftada 4 kilo vermistim ama saglikli olup olmadigi tartisilir

Yok ya iyi benim diyetim şimdi kendime hedef koydum 4 haftada kilo vermem gerek :)
Sonra geriye 2 kilom kalıyo onuda 1 ay gibi bir süreye uzatabilirim :)) Çünkü yaz iznimi ağustosta kullanıcam :)) Ama kızlar kilo vereceğim yerde bacaklarım daha kalınlaştı neden böyle sizce ?

Yok ya iyi benim diyetim şimdi kendime hedef koydum 4 haftada kilo vermem gerek :)
Sonra geriye 2 kilom kalıyo onuda 1 ay gibi bir süreye uzatabilirim :)) Çünkü yaz iznimi ağustosta kullanıcam :)) Ama kızlar kilo vereceğim yerde bacaklarım daha kalınlaştı neden böyle sizce ?

Ayyy bi kizim soz dinlemiyo bide sen ya niye kalinlassin bacagn spordan dolayi kaslaniosun sertlesiosun ben gelecek ayin 25inde tatile gitcem ben nasil vercem 5 kilo

aksam yemegimi yemis bulunuyorm :KK1:
5 kücük izgara köfte, 2 corba kasigi zeytinyagli bezelye, 2 minik patates , ve kücük bir kase az yagli salata. :KK1:

X