Birlikte başarsak ?

Ben vücudumda yağ olmasındansa kas olmasını ve su tutmasını tercih ederdîm tartlım ama senin kalp rahatsızlığında var jillian yapma bence onun yerine yürüyüşe çık yada bölgesel hareketler yap derim :)

cok haklisin canim ben de ayni seyi söyledim Allah korusun yani hafife alincak bisey degil bu, plates deneyebilir bence. bu arada kilo bildirimleriniz nerdeee? :KK1:

harika bi kahvakti hazirladim simdi :KK1: 1 haslanmis yumurta, azcik kasar, 1 sogan ve 1 biber (tost makinasinda pistiler), 1 adet kirmizi közlenmis biber ve 2 tatli kasigi kadar patlican közlemesi ve 50 gram kavun :KK1:

canim bilemiyorum ama sunu söyleyeim olaya kilo olarak bakma incelme ve skilasma olarak bak, mesela 5 kilo versen bile iyi bir spor yapmazsan bacaklarin erimez asla

Evet haklısın o yüzden sporu kesmicem asla kilo versem bile yada istediğim inceliğe kavuşsam bile spor hep hayatımda olucak.İnşallah 52kiloda istediğim inceliğe kavuşurum kızlar :KK43:

Evet haklısın o yüzden sporu kesmicem asla kilo versem bile yada istediğim inceliğe kavuşsam bile spor hep hayatımda olucak.İnşallah 52kiloda istediğim inceliğe kavuşurum kızlar :KK43:

insallah tatlim, kizlar az önce ebru sallinin 2008 de cikardigi plates videsunu yaptim 56 dakikalik

Cidden mi ya adres versene bana jillianın sitesini :/

Ciddiyim tatlim karin ve bacak bolgem 4 cm inceldi jillian 30 day diye youtubeden arat 3 level halinde ilk on gun level1 ikinci ongun level 2 ucuncu on gun level 3 yapiyosun her level 25 dakika suruyor ve inanilmaz kas calistirıyor bence sende cok kilo kalmadi amacin incelmek olsun cunku kiln vermesende bi kac beden incelip skilasiyosun buda cok kilo vermissin gibi duruyor ben ter icinde kaliyorum bi dene bu sadece tavsiye

Ciddiyim tatlim karin ve bacak bolgem 4 cm inceldi jillian 30 day diye youtubeden arat 3 level halinde ilk on gun level1 ikinci ongun level 2 ucuncu on gun level 3 yapiyosun her level 25 dakika suruyor ve inanilmaz kas calistirıyor bence sende cok kilo kalmadi amacin incelmek olsun cunku kiln vermesende bi kac beden incelip skilasiyosun buda cok kilo vermissin gibi duruyor ben ter icinde kaliyorum bi dene bu sadece tavsiye

alosuum 2. levelden sonra birakmani tavsiye ederim, 3. level cok agir ve sen halen inatla o sporu yapiyosun, tamam kendini düsünmüyosan bebegini düsün ve bi doktora danis.

Kadinlar kulubunde jillian yapanlarin topigine bak orda once sonra resimleride var cok sasiracaksin ama dayanmak gerek cunku zor ve yorucu bu arada ben 2 haftada 5 kilo verdim ya mutlu oldum

alosuum 2. levelden sonra birakmani tavsiye ederim, 3. level cok agir ve sen halen inatla o sporu yapiyosun, tamam kendini düsünmüyosan bebegini düsün ve bi doktora danis.

Canim ben zorlandigm durmak zorunda kaliyorum cunku benim kalp damarlarimdan biri cift yonlu calisiyormus e bu 2 kat nefes nefese demek merak etme dikkatli davranmaya calisiyorum

Canim ben zorlandigm durmak zorunda kaliyorum cunku benim kalp damarlarimdan biri cift yonlu calisiyormus e bu 2 kat nefes nefese demek merak etme dikkatli davranmaya calisiyorum

iste o öyle yrulunca durmakla olucak bisey degil, baska bi spor dene derim. ve mutlaka bunu yaptigini doktoruna söyle cok gec olmadan

X