Birlikte başarsak ?

Sorma ya bende sinir oldum 56da takıldım kaldım patlıcam artık spor apmaya çalışıyorum ondada heryerim ağrıyo ne yapıcam ben yaa :KK43:

canim öncelikle her yerin agrisa da spor yapmak zorundasin, 2.si öyle pat diye kilo verilmiyor malesef. yani hemen bi sonuc beklemeyin

canim öncelikle her yerin agrisa da spor yapmak zorundasin, 2.si öyle pat diye kilo verilmiyor malesef. yani hemen bi sonuc beklemeyin

Ya kısa kısada olsa yapıyorum sence yeterli mi mesela sabah 20 dakika yürüdüm akşamda bi 20dakika bölgesel hareketler yaptım nasıl ki bunlar :/

Valla motivasyonum dusuyor kizlar

Dayan tatlım ileride iyiki dayanmışım dicez başkalarına bakıp özenmicez başkaları bize bakıp özenicek alışverişe gitmek isteyince kendimize bakıp oturduğumuz yerse kalmıcaz koşa koşa gidicez vitrinlerde beni ne zayıf gösterir ya diye düşünmicez ay buda harikaymış xs bedenini alabilir miyim dicez 38beden pantolon giymicez 36alıcaz arkadaşlarımız bize ayy canım yaa nasıl zayıfladın bu kadar incecik kalmışsın dicek bizde canım dayandım dicez mutluluktan uçucaz sık dişini çok uzak değil bu günler :/

Yok yok dayanıcam ben durmak yok yarın gene koşuya gitmeyi planlıyorum Allah izin verirse bugüne kadar oturdum yığdım yığdım vücuduma bugünden sonra dur durak yok bana artık

aynen öyle tatlim, yeri gelicek 1 gram bile veremedigimiz haftalar olucak ama öteki hafta vericez. yüzden mizmizlanmayi birakinda kendinize gelinn :)

aynen öyle tatlim, yeri gelicek 1 gram bile veremedigimiz haftalar olucak ama öteki hafta vericez. yüzden mizmizlanmayi birakinda kendinize gelinn :)

Evet yaa sonuçta kilo verdim ben azda olsa tek amacım o mezuniyete zayıf gitmek bu yıl harika bi tatil geçirmek o mezuniyet beni maksimum 52 kilo görecek !!

Evdeki durumlarda cok skiyor beni esimlede takintiliyiz biraz bunlarda biraz motivasyonumu dusurdu tamam kizlar toparlanicam merak etmeyin diyeti bozmam aksine moralim bozukken agzima lokma koyamam

Böyle olmalıyız tatlım göster eşine gücünü yıldırmasın seni ilerde başına kakar sonra kilolarını daha çok üzülürsün bak bana aynı şey oldu

insallah canim :)

Ben eger yarin tartildigimda kilo artisim varsa jilliani birakicam kilolarimi verdikten sonra basliycam kizlar inceltiyor ancak tartida fazla gosterme sebebi kas kutlelerindeki artismis 1 kilo kas 2.7 lt su tutarmis tarti ondan fazla gosterirmis

Günaydın kızlaar gene erkenden kalktım kahvaltımı yaptım.
Kahvaltım;1domates,yarım dilim peynir,3zeytin,yarım dilim çavdarlı ekmek :))) Midem iyice küçüldü sanırım ee ama az mı ya 3.hafta bugüün :))

Ben eger yarin tartildigimda kilo artisim varsa jilliani birakicam kilolarimi verdikten sonra basliycam kizlar inceltiyor ancak tartida fazla gosterme sebebi kas kutlelerindeki artismis 1 kilo kas 2.7 lt su tutarmis tarti ondan fazla gosterirmis

Ben vücudumda yağ olmasındansa kas olmasını ve su tutmasını tercih ederdîm tartlım ama senin kalp rahatsızlığında var jillian yapma bence onun yerine yürüyüşe çık yada bölgesel hareketler yap derim :)

X