Bilemedim

Yaaa çok üzüldüm. Birden mi değişti böyleee, kıyamaaaam

Siz size söylenen her şeye inanıp hiç gözlem yapma gereği duymaz mısınız?
ben saf olduğum ve sevdiğm için dediğine inanıp evlendim . bilemiyorsun insanın ne çıkacağını

Evet aç kalıp çocuk parkında yaşayacaklarmış. Hem çocuk için ne kadar güzel olur evden parka gitme derdi yok hep parkta. Anne baba yanıbaşında
kkdjfdklkfdjgldgjdklgjkkdlşdkgj ya buna nasıl inanılır yahu koptum yemin ederim ya. kadınlarımız bu kadar mı saf

Birkaç çocuk daha yaparsa düzelir bence. Adam tek çocukla idrak edememiş babalığı. Erkekler biraz geç öğreniyorlar baba olmayı. Üçüncüde kavrar bence.
yok onlarada "çocuk bu bir iki parka götür al sana ilgi" der onda bu kapasite var

Sen bilemedin, ben de ne desem bilemedim. Söyleyecek çok şey var ama kelimeler kifayetsiz kalır.

Çocuk ilgiyi ne yapacak diyen adama, bağlanma stilleri ve sebeplerini okutmalı. Gerçi kocanız bu bilmişlikle onlara da saçmalık der.

Son düzenleme:
tamam diyelim boşandım?3 yaşındaki çocukla tek basıma napıcam?
e bu adamla ne yapıyorsun?
yine tek basinasin
en azindan çalışmıyorum, para sıkıntım yok diyorsan bekar gibi yasa iste. adami gunde birkac saat bile görmüyorsun. o yok gibi takil sen de
farzet ki bosanmissin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…