Bilemedim

ze5486

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2024
144
5
merhabalar .esimle 4-5 yıldır evliyiz. 3 yaşında da oğlum var eşim çalıştığı için benimle de oğlumla da ilgilenemiyor gece 2 de geliyor geldiğinde yatıyor.sadece pazar evde oluyor.pazar günü de kahvede. bize hiç vakti yok .bari oğlumuzla ilgilen diyorum "çocuk bu ilgiyi napcak " diyor, "sen ilgi makinesi misin ilgi vereyim" diyor . buna çok bozuldum küstüm "küsen kadın olmaz" diyor illallah ettirdi . madem arkadaş olsun diyorum hiç arkadasim yok Edirne'de bilmediğim bir yerdeyim 4 yıldır arkadas olabileceğim biri yok. napacağımı şaşırdım

Çocuğunuzu kreşe verin, siz de işe girin sosyalleşin.

Çocuk ilgiyi ne yapacaktan sonrakilerin önemi yok. Tabi ki çocuğun ilgiye ihtiyacı var. Allah yardımcınız olsun

Bu kocayla napmayı düşünüyorsun? Koca desen değil baba desen değil.

ne iş yapıyor bu adam gece 2 ye kadar?

Bu mükemmel adamları nerden buluyorsunuz ya? Çok arıyor olmalısınız bu kadar mükemmelini bulup çocuğunuza baba yapmak için.
sevgiliyken öyle değildi "sana ve çocuklarımıza ilgiyi eksik etmicem gerekirse işimi bırakırım" diyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…