Kilo vereceğime dair inancım çok düşük. Ama bu kilolu halimle ben ben olmaktan çıktım artık.

Merhaba arkadaşlar. Çok şükür kendimi toparladım. Öncelikle kan tahlili yaptırdım. B12 çok düşüktü, takviye ye başladım. Tam diyet sayılmaz ama kontrollü beslenmeye başladım. Neredeyse her akşam bir saat yürüyorum. Neredeyse bir aydır böyle . Bedenim rahatladı resmen. Ağrılar, uyuşmalar çok azaldı.

Merhaba arkadaşlar. Çok şükür kendimi toparladım. Öncelikle kan tahlili yaptırdım. B12 çok düşüktü, takviye ye başladım. Tam diyet sayılmaz ama kontrollü beslenmeye başladım. Neredeyse her akşam bir saat yürüyorum. Neredeyse bir aydır böyle . Bedenim rahatladı resmen. Ağrılar, uyuşmalar çok azaldı.
Önemli olan başlayabilmekti. Gerisi gelir merak etmeyin.

Sorumluluklarınız fazla, yükünüz artmış stresten kilo almışsınız resmen. Yavaş yavaş vermeyi deneyin diyet psikolojisine girmeyin ekmek tüketiyorsanız ilk adım ekmeği kesip normal yemek alışkanlıklarınıza devam edin. Ufak spor hareketleri yapıp incelebilirsiniz. Günlük olarak yattığınız yerden 100 pedal çevirme hareketi, 10 squat ve bir iki kol hareketi yaparsanız 1-2 aya kadar değişikliği fark edebilirsiniz.

merhaba senin adına çok sevindim. kilo verebildin mi bu süreçte

X