Bilemedim

merhabalar .esimle 4-5 yıldır evliyiz. 3 yaşında da oğlum var eşim çalıştığı için benimle de oğlumla da ilgilenemiyor gece 2 de geliyor geldiğinde yatıyor.sadece pazar evde oluyor.pazar günü de kahvede. bize hiç vakti yok .bari oğlumuzla ilgilen diyorum "çocuk bu ilgiyi napcak " diyor😒, "sen ilgi makinesi misin ilgi vereyim" diyor . buna çok bozuldum küstüm "küsen kadın olmaz" diyor illallah ettirdi . madem arkadaş olsun diyorum hiç arkadasim yok Edirne'de bilmediğim bir yerdeyim 4 yıldır arkadas olabileceğim biri yok. napacağımı şaşırdım:KK34:
Siz ve eşiniz kaç yaşındasınız ? Edirne'ye bağlı köylerden birinde mi yaşıyorsunuz; şehir merkezinde mi ?

Benim babam da çok geçlere karar çalıştığı olurdu. İşten gelir beni öperdi. Bir gün ayırır beni her yere götürürdü benimle oynardı. Annemle de öyle zamanı yoksa o parayla yapardı bir şekilde. Senin kocada iş yok ilgi makinesi misin ne demek ya sevgi ilgi görmeyeceğim bi evliliği ne yapayım ben.

merhabalar .esimle 4-5 yıldır evliyiz. 3 yaşında da oğlum var eşim çalıştığı için benimle de oğlumla da ilgilenemiyor gece 2 de geliyor geldiğinde yatıyor.sadece pazar evde oluyor.pazar günü de kahvede. bize hiç vakti yok .bari oğlumuzla ilgilen diyorum "çocuk bu ilgiyi napcak " diyor😒, "sen ilgi makinesi misin ilgi vereyim" diyor . buna çok bozuldum küstüm "küsen kadın olmaz" diyor illallah ettirdi . madem arkadaş olsun diyorum hiç arkadasim yok Edirne'de bilmediğim bir yerdeyim 4 yıldır arkadas olabileceğim biri yok. napacağımı şaşırdım:KK34:
Kocaya okkalı bir sinir krizi ile aklını başına toplatmakla baslayabilirsin. Ne demek çocuk ilgiyi ne yapacak. Eşim ağır bir işte çalışıyor hiç tatili yok 7 gün full. Gün boyu çocukla ilgilenemiyor ki özel bir çocuk, ona rağmen günlük duş ve uyku işi eşimde. çocuğun babayla vakit gecirmeye ihtiyacı var. İkisini odada bırakıp , başka odaya geçiyorum, uyutana kadar da asla kapıyı açmıyorum.

Gece ikilere kadar ne işitmiş bu pardon ne sana ne de çocuğuna saygısı olmayan bir adama ne yapılırsa ona yapılması gerek

X