Biktim kilolu olmaktannnn

25 kilo muu woowwww gercek misinnn nasil yaptin su an 20 kilo versem varya 61 oluyorum ve yillardir gormedigim bi rakamm allahim bende istiyorumm ya
Çok kolay kilo vermeyi kafaya koyuyorsun , yanında en sevdiğin şeyleri yeseler de tutuyorsun kendini , sağlıklı besleniyorsun spor yapıyorsun böylece kendiliğinden gidiyor. En önemlisi gerçekten kilo vermek istiyor musun çabalıyor musun ?

Istiyorummm yapicammm

Bu gundemlerle baya kilo verirsinn sen
inan okumamaya, görmemeye çalışıyorum ama nereye kadar? hala çocukları ısınamadığı için oğlunun eline saç kurutma makinasını tutuşturup yan odada kendini asan anneyi düşündükçe uykularım kaçıyor. gördüğüm zaman hüngür hüngür ağlamıştım, aklıma geldikçe de ağlıyorum. şimdi gel bunu görünce yemek ye.

Evet cok uzucu olaylar oluyo ne yazik ki milletce gittikce kotuye gidiyoruzz oyle siradan geliyo ki artik boyle haberleri duymak alistirdilar bizleri kotu olarlari kabullenmeyw basladik yazik cok yazikk

Evet cok uzucu olaylar oluyo ne yazik ki milletce gittikce kotuye gidiyoruzz oyle siradan geliyo ki artik boyle haberleri duymak alistirdilar bizleri kotu olarlari kabullenmeyw basladik yazik cok yazikk
konunuzu baltalamayayım, umarım istediğiniz kiloya ulaşırsınız. bol su için su cidden kilo verdiriyor yediklerimize de dikkat edince.

Aslinda spor oksa cok sey degisir.. resmen mutluluk hormonu ya.. vak tum gun cocujlar uyusun mekik cekcem filan dedim ama yataga girdim uykum var ve buraya takiliyorum.. olan zmn olayida degil galiba.. yorgunluk
Söz de ben yan mekik çalışacaktım, şu an yatakta evcilimle uyuma provası yapıyorum, 5 dk sonra kalkarım diye diye :/

Kendimi gördüm bian benmde ideal kilom 67 68 hamilelikte aldigim kilolar duruyo bebegm 4 aykik oldu 85 kiloyum bende cok skldm diyete girdim veririm inşaAllah

Ben sabah ve öğlen iyi yerim, akşamı geçiştiririm. Kilo kontrolümü böyle sağlıyorum. Siz de porsiyonları küçültmeseniz de kalorisi düşük şeyler yiyerek ve yeme zamanlarına dikkat ederek verebilirsiniz.

Akliniza gelebilecek herseyi yerim. Hatta tok olsam bile keyfine yemeye devam ederim. Ancak yagdan ve undan uzak duruyorum, tatlı tuketmiyorum. 51 kiloyum. Evinizdr besin degeri yuksek olan yemekleri yapmanızı tavsiye ediyorum. Sebzeyi, balığı ya da eti istediginiz kadar tuketin. Bunlar kesinlikle kilo yapmıyor . Ha tabi eti yaparken yarim kilo tereyağı ile kavurmayın, balığı kızartmayın.

Bunlar kiloyu kontrol altinda tutuyor. Kilo vermek icin hareket etmeniz lazim

Eee kacamak yaparsaniz tabii ki alirsiniz. Herseyi yiyin ama dozunda yiyin. Azicik tadimlik.

Eve abur cubur almayin. Besin degeri dusuk yemeklerden kacinin.

Merhaba
Bende varım bu konuda dertliye.:/
Hiç bı zaman zayıf kız olmadım ama lisedeyken 65 felandim yine kilolu sayılır .
18 inden sora kilo aldım
Hep balık etli kivarimdaydim.
Evlendiğimde 76 kilo.
Eşim zayıf halimi hatırlamıyor
83 ile hamile kaldım yediklerimden içtiklerini dikkat ettim 83 ile doğuma girdim çıktığımda 80im.
Sora doğumdan sonra al sana 8 kilo.
Sütün olmaz dediler yedim içtim derken 88..
Ben diyet yapmayı beceremiyorum gerçekten
İdareli olamıyorum
Şunu bunu sakın yeme dedikleri olmuyor
Yapamıyorum
Spora başladım pes ediyorum olmuyor diye
Yediklerimi de kisitladim dayanamadım
Bak ben su içmiyorum içsel zayıflarmiyim günde en az 2 bardak su içiyorum

Valla isteyince öyle güzel veriliyor ki, ben gelinligimi bir beden küçük aldım ve düğüne 1 ay vardı. Tam 7 kilo verdim, tutuşmak lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…