Biktim kilolu olmaktannnn

Jililan ve lesli poru var çok güzel onlardan yap netten spor indir takip et :)

Diyet yapmak yerine sağlıklı yaşam biçimini benimseyin şeker un pirinç bunları hayatınızdan çıkarın sabahları granola yiyin yanında ıspanak smoothie'si için, kızarmış yerine haşlanmış yada yağsız tavuk yiyin yanına quinoa pilavı yapın. Birçok alternatif var yiyecek konusunda. Hem aç kalmazsınız, hem vucudunuz sağlıklı olur zinde hissedersiniz hemde kilo verirsiniz.

Sabah menüm
1 yumurta
1 kibrit kutusu kadar peynir
7 zeytin
1 dilim ekmek

Birazdan ev temizligine girisicem bol.hareketli bi temizkik yaoacam

Ben yıllardır sabah güne kahve ile başlıyorum. İşyerinde on gibi beş altı badem ve yumurta yerim. Ogleden sonra sebze yemeği bol yoğurt ve akşam salata ile tavuk yada köfte. 52 kiloyum ve güne hemen kahvaltı ile başladığım zamanlar kilo alıyorum. Yani dediginiz gibi yapın çok daha fazla kilo verirsiniz.

12de kahvaltimi yaptim maydonoz roka esliginde kahvalti oncesi iki bardak ilik su icildi yumurta yendi yarim dilim ekmek peynir zeytinle ara ogublere uyamiyorum belki bi meyve yerim aksama kdr

Diyettekiler kilolarini yazsin kim ne kdr veriyo gorelim kizlar
Karatay diyeti yaptım tabi hergün 1er saat sabah akşam mutlaka yurudum ve ayda 7 ile 6 kilo vererek aşağı yukarı 85 kilodan 60 kiloya düştüm aylardır da kilomu koruyorum.
İnanın ki isterseniz yaparsınız. Herşey sizin elinizde.
Çabalayın pes etmeyin.

Aynen öyle bende doğum yaptım kızım 8aylik ve 47 kiloyum.
Öyle herkes ye ye derken ben yemedim tabiki . Aynı şekilde 2. Tabağı bende yemem zaten yiyememde . Gercekten irade önemli benim cevremde habire yiyip kilo verememekten yakınan insanlar var ne bekliyorlar anlamıyorum...

Reactions: Be1
Tatli olursa zaten tum kaloriyi tuketirsin :)
Tatlı olmadan olmuyor işte tatlidan vazgeçmem mümkün değil tatlı bağımlısı olup da kilo veren de var bı arkadaş da tatlı bağımlısi ama 4ayda 24 kilo vermiş haftada bı kere tukettim diyor ben hergun yiyorum ama geçen hafta spora başladım bu arada pes etmek üzereyim

Ay ilk defa kahvaltı etmeyin daha fazla kilo verirsiniz diyen biriyle karşılaşıyorum çok mutluyum ya kalkar kalkmaz edemiyorum elimde değil ısalla metabolizmayı yavaşlatma yerine hizlandiriyordur

Grinin elli tonu adlı roman zayıflatıyormuş. Üniversitede tez konusu bile olmuş. Oku istersen. Ben her şeye bu romanı önerir oldum grinin elli tonu...vajinismusa, obeziteye, cinsel soğukluğa iyi gelir.

Her gun tatli yesem ne halde olurum acaba yemedigim halde 80in altina inemedim

Grinin elli tonu adlı roman zayıflatıyormuş. Üniversitede tez konusu bile olmuş. Oku istersen. Ben her şeye bu romanı önerir oldum grinin elli tonu...vajinismusa, obeziteye, cinsel soğukluğa iyi gelir.
Sen okudun mu cnm kitabi nasil bi etki ediyo ki ilginc geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…