Biktim kilolu olmaktannnn

Doğum yapalı ne kadar zaman oldu ben aralıkta 88.4 düm 6 dan sonra yemedim sporda diyetde yok sadece şeker kullanmadım ekmek i de yemiyorum zaten dün 85 olmuşum ama daha 15 kilom var vermem gereken 6 7 den sonra yememek çok fayda saglıyor ben abur cuburu tamamen kestim aylardır eşim alsada yemiyorum
Sabah erkenden uyanın ve iyi bir kahvaltı yapmaya çalışın evinizde ne varsa ondan az az yiyin ama 7 den sonra yemeyin bişey

Ekmek yeme prinç tüketme tatlı yeme gder kilolar ha birde yürüyüş ve terlemek şart

Dün akşam 5.5 da yedim gece 5 de diş agrısıyla uyandım ve saat 7 e kadar açlıkla mücadele ettim uyuyakalmışım ve şimdi kahvaltıyı abarttım malesef ekmek yedim tutamadım kendimi

Valla isteyince öyle güzel veriliyor ki, ben gelinligimi bir beden küçük aldım ve düğüne 1 ay vardı. Tam 7 kilo verdim, tutuşmak lazım
Ahcnm benimm nisan dugun zamani bende ignw iplige dondum ama simdi evdeyip tum gun haraketsiz bi yasam var ve olmuyo iste rahat gelmiyo sanirim banaa

Ben bu sabah daha iyiyim ve yapabiliriz inaniyorumm vercem o kilolari yaaa kardesime kiz isticez boyle kilolu kilolu giemem nisana dugune

Kizlar birsey sorabilir miyim?biliyorum yanlış yapıyorum ama ben de kilo vermek istiyorum yaklaşık 20 kg ama hedef 10 kg nese ben sabahları kahvaltı etmek istemiyorum güne türk kahvesi ile başlarım kalktıktan sonra kahvaltı etmem 2 3 saati buluyor metabolizmami bu durum mu yavaşlatıyor acaba?

kaçta yatıp kaçta kalkıyor ve kaçta yiyorsunuz

yani sabah 6 da kalkıp 9 da yerseniz sorun olmaz gibi de 9 da kalkıp 12 de yerseniz tabii düzgün işlemeyebilir

kaçta yatıp kaçta kalkıyor ve kaçta yiyorsunuz

yani sabah 6 da kalkıp 9 da yerseniz sorun olmaz gibi de 9 da kalkıp 12 de yerseniz tabii düzgün işlemeyebilir
Bende gunduz pek bisey yemem cnm istemez sabah 12yi bulur kahvalti onsa saat 5 gibi yemek bile degil atistirma sanra 8de esimbgelir ondan sonra basliyo benim yemem cunku esimnyedikce canom cekiyo ama ona ayak uyudrmuyorum artik cbm isterse masadan kalkiyorum o yerken

Erken kalkan bir oğlum var 7de kalkıyorum 10 da kahvaltı ediyorum bu arada 8bucuk gibi 1 türk kahvesi içiyorum suyu bol tüketirim 3litreye yakın bu ara aksam 7den sonra yemek te yemiyorum tahlil vs.yaptirdim insulin direnci pko vs.kilo vermeyi yavaşlatacak bir etken bulunmadı d vitaminim düşük biraz bu etki eder mi bilmiyorum?haftaya tempolu yürüyüşlere başlayacağım ama ben şöyle kalça ve göbek için evde her daim yapabileceğim etkili hareketler araştırıyorum offf karışık kafam

Haydi bakalimmm hep birlikte verelim bu kilolari yaa kendimiz icin. Esimiz yada baskalari icin degilll

Haydi bakalimmm hep birlikte verelim bu kilolari yaa kendimiz icin. Esimiz yada baskalari icin degilll
Kesinlikle öyle kilo iyi birşey değil ki görüntüsü de çirkin önemli olan gerçekten irade bunu biliyorum ama doğru yolda miyim bilmiyorum diyetisyen vs.gittim ama açıkçası küçük bir oğlum var ve sürekli özel birşey hazırlamakla uğraşamam benim amacım hayatımın her alanında her zamanında uygulayabileceğim beslenme düzeni acikcasi

Kaeatay diyeti mibyapsakk yaa iki ogun o

Ya iki öğün ama ne bileyim sürekli yok et ye yok bilmem ne her zaman uygulamayamayabilirim porsiyon küçültüp bol su hareket bana daha mantıklı geliyor biliyorum ben onu sürekli yapamam önemli olan süreklilik bence ben ondan kaybediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…