Biktim kilolu olmaktannnn

Bilmiyorun denemedim galiba..salatalik domates bile tuzlu daha guzel :) tansyon dusuklugude var bende o yuzden tuzu brz fazla tuketmen lzm gerci
Cok severdim tuzlu yiyecekleri , yalniz fazla tuz odem de yapiyor. Biraktim sayilir onu da ama kullanirsam ya himalaya ya da kaya tuzunu kullanirim.

Cok severdim tuzlu yiyecekleri , yalniz fazla tuz odem de yapiyor. Biraktim sayilir onu da ama kullanirsam ya himalaya ya da kaya tuzunu kullanirim.
Dogru odem yapiyo deniyo ama normal gunluk almamiz gereken bi sinir var.. vucudun tuzada ihtitaci var..ben birseyleri hepten birakma taraftari degilim o yuzden.. mesela ekmek tuz gibi

Dogru odem yapiyo deniyo ama normal gunluk almamiz gereken bi sinir var.. vucudun tuzada ihtitaci var..ben birseyleri hepten birakma taraftari degilim o yuzden.. mesela ekmek tuz gibi

Direkt tuz almasak bile bir suru yiyecekte minimum oranda tuz var zaten. Islenmis gidalar gibi. O minimum alinmasi gereken miktari saglayabiliyor.

Hahaha haklisin tabii bi tabak marul :) ama o bi tabak yagi yememki zaten :)

60 i gormeden toparlarsan sorun olmaz :) yas gectikcede metabolizma yavasliyor..
1 tabak marul
Vs
3 kaşık makarna
1 çay kaşığı ağzı simit
Yarım tavuk kanat

1 tabak yağ bunlara bedel nerdeyse
Az yiyorum ama kilo veremiyorum
Diye ağlıyordum ben
Hatta uyurken kilo alıyordum

160 kaloriyi 40 sporda anca yakıyordum
Ki o 160 öğünün yarısıydı
Sırf kahvaltıyı yakacak olsam, akşama kadar tepinmem gerekirdi

Ben de böyle iğrenç şekilde başladım, 60 korkulu rüyam ve ben de yakınım.

Ama yılmıyoruz tamam mı
Bildiğimi yazacağım yine

Haha evet bi tanidigim var o da diyetisyene gitti ve eski kafa dedikleri kalori hesabiyla kilo verdi ve yillardir koruyor kilosunu.. kalori hesabina inaniyorum tabii ama gece kalkip yemek yenmese iyi olur :) o kaloriyi gun icinde tuketsek daha iyi..60 lar benimde kabusumdu ama gebelikte cok geciyosun.. suan 55 in altindayim sadece spora ihtitacim var, onada enerjim yok

Kac kilosun cnm

Off o enerji sorunu

Ben şu önerilen takviye vitaminlerden aldım, bana etkisi 5 dk daha uyanık kalmak oldu.

Çok hareketsizim, evin içinde bile yoruluyorum
Bu yüzden yine salona gideceğim
Keşke hayatımın parçası olsa spor
Yapmadığım gün ağlayıp bayılsam, soluğu acilde alsam,

Bende oyle ne zamanim var spor yapacak nede halim

Aslinda spor oksa cok sey degisir.. resmen mutluluk hormonu ya.. vak tum gun cocujlar uyusun mekik cekcem filan dedim ama yataga girdim uykum var ve buraya takiliyorum.. olan zmn olayida degil galiba.. yorgunluk

Azim gerekli canim benim,bende bu 12 kiloyu verinceye kadar canim çıktı artik mümkün oldugunca porsiyonlarima dikkat ediyorum.kilo almak kolay ama vermek zor.öncelikle kafana koyman gerek.sonra cabala
85 i gorunce kafama kesin koydum ve diyetisyenin yolunu tuttum simdi biraz bosladigim icin bi kilo geri aldim 81.4 im ve moralim dustu ama vercem yillar sursede vercemmm

Akşam yemeklerini hafif geçirin , karbonhidratlardan uzak durmaya çalışın bol su ve bitki çayı için özellikle yeşil çay bende çok işe yaramıştı.
Zamanınız olursa spor yapın aşırı faydası var , sadece zayıflamak için değil zinde kalmak içinde spor şart bence.
Yaklaşık 25 kg kadar vermiş biri olaraktan tavsiyem bunlar , eskiden spor sevmezdim şimdi ise spor aşığı oldum .

25 kilo muu woowwww gercek misinnn nasil yaptin su an 20 kilo versem varya 61 oluyorum ve yillardir gormedigim bi rakamm allahim bende istiyorumm ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…