Biktim kilolu olmaktannnn

Pilav asla yenilmez
Nohut bezelye sınırlı porsiyon

Kalori hesabı yap

2 tane salatalık
2 kaşık bezelyeye eşit

40 kalori atıyorum 2 salatalık toplam

Senin de öğle öğünün 40 kalori ne istersen

Bu durumda 2 bütün salatalık mı? 2 kaşık tencere yemeği mi?

Örnek verdim işte.
Tencere yemeği diye sebze yediğinizi iddia ediyorsunuz, ama onlar ölü bitkiler:)

Bu toplumun genelinde var. Tuzsuz yemek yerim diye dolanan vardır mesela, market salçasıyla yemek yapar.

Doğru bilinen çok yanlış var
Cok guzel diyosun cnm.. ama bu sekilde herseyi kisitlamak bunaltiyor insani.. bu yemeklerden azar azar yese gene kilo verebilir.. ayrica vucudun tuzada ihtiyaci var.. ben birden bazi besinlerin kesilmesine karsiyim.. bana zor geliyo ozel yemekler yapmak vs.

Olursunuz, aksam ve gece yemelerini kesin ve spor yada yuruyus yapin.
Suan midem kaziniyor, agzima lokma koymuyorum ama acisini sabah cikaricam:KK72:
Evet bencede aksam yemekleri kilo aldirdi bana dunduz esim yok iki yasinda bi kizim var esim yokken pek bisey yemiyorum ama o gelincee allahhhhh yemek gelsin yemek gitsin cay gelsin tatli gelsin onlar gitsin meyve gelsinn eee hadi gec oldu yatalim ondan sonrada bana kilolar gelsinn oldu iste ne kdr az yesemde aldim kilo simdi aksam yemelerini biraktim baya cok cnm cekerse bi catal aliyom tatlida yapmiyom evde artik pek sirf yememek icin ama genede ymutsuzum biliyorum zorr veriyom ben

Diyetmi yaptin

cnm sende yoksa zaten ne yesen yakan bi bunyen mi var
Belli bi diyet yapmadım eskiden çok kötü besleniyordum ve şu icmiyordum. Bunları düzelttim ve hemen hemen her gün 45 dk leslie yaptım. Kaçamak yapacaksam canım bi şey istediyse sabahtan öğleye kadar yedim akşam yemek ve sporla dengeledim

Cok guzel diyosun cnm.. ama bu sekilde herseyi kisitlamak bunaltiyor insani.. bu yemeklerden azar azar yese gene kilo verebilir.. ayrica vucudun tuzada ihtiyaci var.. ben birden bazi besinlerin kesilmesine karsiyim.. bana zor geliyo ozel yemekler yapmak vs.
Sabah kahvaltısında yumurtaya 1 fırt deniz tuzu yeter.
Ben size yöntemimi yazayım, el kadar kavanozlarda konserve :)
Yemek 1 defa pişiyor, ama defalarca yeniliyor

Her gün 1 çeşit yemek olsa, sonraki hafta en az 2 farklı yemek oluyor.

Sulu yemekte eti sevmem, fırın tepsisine eti yatırıp, üstünü folfoyla kapatırım, baharat falan hepsi o.

Ben kahveyi 1 fincana indirdim günde
İnanamıyorum selülit görünümü o kadar azaldı ki

Göbek de iyi görünüyor

Belli bi diyet yapmadım eskiden çok kötü besleniyordum ve şu icmiyordum. Bunları düzelttim ve hemen hemen her gün 45 dk leslie yaptım. Kaçamak yapacaksam canım bi şey istediyse sabahtan öğleye kadar yedim akşam yemek ve sporla dengeledim
Bi mucize olsa ve kilo alamayan bi insan olsam diye dua ediyorum surekli yaa cok mutsuzummmm

Sabah kahvaltısında yumurtaya 1 fırt deniz tuzu yeter.
Ben size yöntemimi yazayım, el kadar kavanozlarda konserve :)
Yemek 1 defa pişiyor, ama defalarca yeniliyor

Her gün 1 çeşit yemek olsa, sonraki hafta en az 2 farklı yemek oluyor.

Sulu yemekte eti sevmem, fırın tepsisine eti yatırıp, üstünü folfoyla kapatırım, baharat falan hepsi o.

Ben kahveyi 1 fincana indirdim günde
İnanamıyorum selülit görünümü o kadar azaldı ki

Göbek de iyi görünüyor
Su deniz tuzunu bi sevenedim ben :) ben tuzdan yagdan kisnam asla :) sadece porsyon olayini kuculturum.. hatta yediklerime bile asiri dikkat etmem.. ne yedigin degil ne kdr yedigin onemli bence :) buarada kac kilosun cnm?

Su deniz tuzunu bi sevenedim ben :) ben tuzdan yagdan kisnam asla :) sadece porsyon olayini kuculturum.. hatta yediklerime bile asiri dikkat etmem.. ne yedigin degil ne kdr yedigin onemli bence :) buarada kac kilosun cnm?

Kaya tuzu da guzel. Gerci zararli olduguna dair bir makale okudum ama inanmiyorum.

Ya burda en kilolu ben miyim acabaa su an dunyanin en kilolusu saniyorum kendimii

Of of offf yokmu zayiflamanin bi caresiii 85 kilodan 81.4de dustum hatta gecen hafta 80 olmustum ama esim bu ara tatil sebebiyle evdeydi ve o evdeyken ister istemez kacamak yaptim buda bana kilo olarak geri dondu bu sabah gene husran anlicaginizz ama ben cok sikildim yaa hamile olmadan onceki halima geri donmek istiyorum hic bi zaman cok zayif biri olmadim ama vucut yapim orantili oldugu icin 67 benim ideal kilom ve su an ne kdr uzagimm yok bu zayiflayan biri bi akil verin ne olurr
Canim kilo vermen icin sekerli yiyeceklerden ve beyaz ekmek ten uzak durman gerek.tamamen hayatından cikar hatta.karbonhidrati porsiyonlarini kuculterek ye ve protein ağırlıklı beslenmeye çalış.her sabah ac karnına tempolu yürüyüş yap.sabah uyandığında kandaki yağ seviyesi yüksek olur.yaptığın sporla cok daha fazla yag yakabilirsin.spor ac karnina unutma.spordan donuncede bol proteinli sıkı bir kahvalti ile basla ogunune.ve aksam yemeklerinin saati en gec 7 olsun hatta 6 olsa daha iyi olur.aksam yemeklerinde de hafif yiyecekler tercih et.cok karbonlu olmasin.ben bu sekilde 3 ayda 12 kilo verdim.berbat bir gobegim vardi hatta.gunde en az 2 litre su ic

Bi mucize olsa ve kilo alamayan bi insan olsam diye dua ediyorum surekli yaa cok mutsuzummmm
Alışverişe giderdim bi şey begenirdim bende güzel durmazdi zaten hormonlar tavan yapmış ağlayarak gelirdim eve. Sonra aynanın karşısında spor yapmaya başladım sanki her gün değişiyordu vücudum. Temizlik yaparken daha az yoruluyordum bunları da farkedince işin peşini bırakmadım. Bi başlayın gerisi gelir bütün kiyafetlerim terziye gitti yenileri nerdeyse 4 beden küçüğü alındı. Inanılmaz bi şey. Bi de herkes diyor hiç doğum yapmış gibi değilsin diye çok motive ediyor. Ama zor bunu kabul ediyorum ben ki dünyaya yemek yemeye gelmişim öyle biriyim

Mühim olan porsiyon değil
Kalori

1 tabak yağ ve 1 tabak marul
Aynı kalori mi?

56 kiloyum, ideal falan deme, ben bu yaşıma kadar 52 ve üstünü görmedim.

Tek sabit noktam kalori hesabıydı

Yoksa gece yarısı da yiyorum acıkınca gayet

Mühim olan porsiyon değil
Kalori

1 tabak yağ ve 1 tabak marul
Aynı kalori mi?

56 kiloyum, ideal falan deme, ben bu yaşıma kadar 52 ve üstünü görmedim.

Tek sabit noktam kalori hesabıydı

Yoksa gece yarısı da yiyorum acıkınca gayet
Hahaha haklisin tabii bi tabak marul :) ama o bi tabak yagi yememki zaten :)

60 i gormeden toparlarsan sorun olmaz :) yas gectikcede metabolizma yavasliyor..

Yok sayilmaz zorlaniyorum uymakta yaa aslinda ac kalmakta sirun yok mgecen ay diyetisyene gittim ama cok zorlandim saatlere uymakta bana gore degil sanki cocugum var her saat basi az az yemek hazırlayıp yemek zor geliyo sabahda erken kalkamiyorum uyku problemi olan bi cocuk ve sabah gec kalmiyo ben yaninda yatmayinca hemen uyaniyo ve o gun hep huysuz oluyo bi turlu duzen kuramiyorum o yuzden uzun saatler ac kalmak zor gelmiyo az ve sik yemeye uyamadim. Hic

X