Benim adım "Evdeki"

Ilişkimiz vıcık vıcık değil ama şüphelerim vardı biraz. Sadece sık sevdiğini söyleyen biri değilim.
Soylemen gerekmezde...hareketlerinde kotuyse belki itmistirnonu bu durum dicektim, ama her sn zaten seninseviyorum denmez. Bh yuzden sldatsa bi cok kadin aldatirdi. Cani istemis aldatms sanirim

Aldatılan kadına "ona nasıl davrandın" diye sorup suç arayan zihniyet kahrolsun diyorum.
Ahlaksız adam sevilmediğini hissediyorsa ya oturup konuşsun ya defolup gitsin.
Sizin bir suçunuz yok, bir eksiğiniz de yok. Vardıysa bile hak ettiğiniz bu değil. Karaktersiz birine inanmışsınız sadece.
Süründürün, sonra da güzel mutlu huzurlu bir hayat sürün dilerim ki.

Aldatılan kadına "ona nasıl davrandın" diye sorup suç arayan zihniyet kahrolsun diyorum.
Ahlaksız adam sevilmediğini hissediyorsa ya oturup konuşsun ya defolup gitsin.
Sizin bir suçunuz yok, bir eksiğiniz de yok. Vardıysa bile hak ettiğiniz bu değil. Karaktersiz birine inanmışsınız sadece.
Süründürün, sonra da güzel mutlu huzurlu bir hayat sürün dilerim ki.
Çok teşekkür ederim.

Kadın her yerde aynı işte, duygusal.
Bir de eşitlikten bahsediyorlar. Yemişim eşitliği..

Senin yerinde ben olsam bende sanırım “evdeki” kelimesi için ağlardım. Bunu hak etmediğim için, vücudumun dengesini, gençliğimi, hormonlarımı, çatlaklarımı, sarkık göğüslerimi ve en önemlisi enerjimi sırf onunla olan hayata harcarken dışardan eve gelirken benim için “EVDEKİ” diye düşünmesi....

İnşallah sürüm sürüm sürünerek aşkınızı dilenir.

Bihter Ziyagil Bihter Ziyagil
ah cnm cok uzuldum artik dunyanin civisi cikmis erkekler iyice pisliklesti aldatmalar normellesti :-(
Allah sabir versin sana senin yapacagin tek sey esinin donuna kadar almak.canı yansin
pisligin.
biz Türk kadinlari ne kadar cefakariz hem cocuk veriyoruz bu adamlara kendimize bakiyoruz aman gozleri disari kaymasin diye.bi de ekonomik destek sagkiyoruz calisiyoruz.evde yemeklerini eksik etmiyoruz.donlarini yikiyoruz.
eeee sonra elin kiziyla mesajlasiyo "malesef evliyim " diyo..
ulan senin donunu yikayan karin seni doyuram karin.sana 2 cocuk veren onlara bakan buyuten karin.sen malesef de...
inanma hic bi sekilde pismanim ayaklarina.pisman olacak tabi.ama niye pisman olacak biliyomusun.geri anasinin evine donecek.anasi dirdir edecek.kurulu duzeni bozulacak.ya da anasinda yasamasa da gitse ayri bi tutsa ee donunu yikayan yemegini onune koyan olmayacak.
ee tabi evde karnim doysun disarda baskalari beni doyursun gorusundeydi pislik.simdi isine gelmeyecek.bosan canının yanmasina da inanama surünsün kopek.akillari kit erkekler boyle haşna fişnelere gelince nasil da 1 sene saklamayi beceriyorlar.

Merhaba sevgili kk üyeleri.

29 yaşında 9 senelik evli iki çocuk annesiyim, birde eşim var tabi yani vardı.

Eşimle birbirimizi severek ailelerinde izniyle evlendik.

Eşimin ufak tefek yanlışlarını gördüm ama benim değil bu msj işte arkadaşım teli aldı o yazdı bu hesap onun diye geçiştirdi.

Ki öyle olduğunu düşündüm taa ki dün geceye kadar içmişti eve geldi biraz sohbet ettik.

Sonra koltukta sızıyordu ki kalk yatakta yat dedim bende yatıcam dedim .

O yattı, bende cilt bakımı fln derken son olarak sanki ilahi bir güç aç şu telefonu kurcala dedi.

Açmaz olaydım instasina bakayım dedim.

Bi açtım ki ne göreyim taha özer diye biri var onu takip ediyor malûm anasayfaya neler düşüyor gözlerime inanamadım.

Fake bi hesapti bu kendi hesabı değil neye uğradığımı şaşırdım.Yapacagi birşey değil Allahım diyorum olamaz benim kocam bu mu yani şimdi??

Dm ye baktım bi kaç kadınla sohbet etmiş ama bi kızla feci ilerlemiş kız küpelerini istiyor. Abdullah ve senden korkuyorum diyor eski bir tanıdık bu kız.

Otel, araba, ev buluşma yerleri, annesinde kalmıştı 2 veya 3 sefer eşim kız diyor ki gel görüşelim bizimki de diyor ki olmaz annemdeyim hemen gider "evdekine" yetiştirir.

Evdeki ben oluyorum anlamışsınızdır ztn. Önce yazışmaların ekran fotosunu aldım.

Gittim uyandırdım hiç mi sevmedin dedim. Fake hesabin sen çok içip kendini kaybedince açık kalmış dedim. (Isyerinde 2. bi teli varmış bunuda öğrenmiş oldum oradan hallediyormuş işlerini )

Şimdi it gibi pişman, burada okurdum inanamazdım nasıl başıma geldi hayretler içindeyim ağlıyorum dün geceden beri 3 saatlik uykuyla duruyorum.

Bir kaç gün için de boşanacağım inşallah ama ne yapılması gerekir bilmiyorum varsa avukat arkadaşlar özelden beni yönlendirebilir mi ?

Mağduriyetim hat safhada evde ben kalacağım ama küçük iki çocukla bu saaten sonra iş hayatına nasıl dönerim bilmiyorum.

Annem büyük mesele kadının sebebi olmak istemiyorum ondan gizleyeceğim bu durumu sizce yapabilir miyim ?

Tek suçum sevmek ve sadakatli bir eş olmaktı.
Ekran fotolarına bakıp bakıp ağlıyorum.

Bu kadar ileri gidebileceğini düşünmemiştim.

Yuvam yıkıyor, çaresizim sabah bi festivale katılacaktık oysa ki plan yapmıştık gece yatmadan önce, sevmiyorum dese istemiyorum dese ne olurdu ki ?

10 yılım çöp dile kolay.

Kız: evli misin ?
Bizim öküz: evet
Kız: anlamadım?
Bizim öküz: maalesef :KK43:((
:KK43:(

Yukarıdaki yazışma hafızamı kaybetsem gitmez aklimdan.

Düşünün ne kadar yanıyor canım.
Cinsel içerikli bir konuşma yok ama fazla bi samimiyet kızın bikinili fotoları var eşim sürekli arkadaşım canım arkadaşım fln yazmış ve kızdan foto istemiş.

Allahım yardım et, canım çok acıyor ben nasıl baş edicem bu durumla ya çocuklarıma ne dicem ?

Hanımlar sakin inanmayın araştırın benim gibi aptal yerine konmayın.Gecen sene başlamış bu ilişki 1 sene olacak.

Sizlerin yorumları benim için çok önemli ne olur yardım edin.
Evden kov esyalarini herseyini at kapiya . Adam zaten kafayi baska kadinlarla bozmuş sen onu hemen bosayarak yasamak istediklerini daha rahat yasamasini saglayacaksin. Yani odullendirmis olacaksin. Bence at disari sokaklarda aylarca surunsun karilara da rahat rahat bekarim diyemesin ona bekar kimligini hemen verme. Aylarca surundur oyle ver . Yaziklar olsun boyle erkeklere Allah hepsini top etsin insallah. Surunesiceler.

Allah size sabır versin..umarım geri dönmezsiniz ... aldatılan insanlar niye kendinde suç buluyor ki .. iyi ben simdi aldatiyim birini sonra suclusun diyim ... karsidaki bana etmedik kufur birakmaz ..allahtan sokaga atamaz ... umarım güzel günler gorursunuz

Çok teşekkür ederim.
Bunlari neden soruyorum biliyo musun? Cunku bi kadin aldatip burda konu acip dert anlattiginda onuda anlamaya calisirim ben. Ha cogu yorumda denirki kadin aldatirsa.. bu durumda erkek aldatsaydi topa tutardiniz. Iste bu yuzden anlamak lazim once, bunu yazan kisiye yazmak istemiyorum, ama bana uzaktan bi laf atmis:)) Yoksa aldatmak icin bi bahane yoktur cinsiyet ayirmaksizin

Evden kov esyalarini herseyini at kapiya . Adam zaten kafayi baska kadinlarla bozmuş sen onu hemen bosayarak yasamak istediklerini daha rahat yasamasini saglayacaksin. Yani odullendirmis olacaksin. Bence at disari sokaklarda aylarca surunsun karilara da rahat rahat bekarim diyemesin ona bekar kimligini hemen verme. Aylarca surundur oyle ver . Yaziklar olsun boyle erkeklere Allah hepsini top etsin insallah. Surunesiceler.

sence adamin rahat rahat bekarim demek gibi bi derdi var mi cidden?

karsisindaki evli oldugunu biliyo ve konu sahibinden evdeki diye bahsediyo terbiyesizler

Sen "evdeki'ysen" o da bu saatten sonra "dışardaki" olsun. Eşyalarını ver evini barkini ayır hemen.

Şimdi olayin vehametiyle bisey istemem deme. Acele alınacak bi karar değil. Uzun vadede paraya ihtiyacin olacak. Geleceğini düşün.
Gençliğin en güzel yillari ona gitmiş. Insallah daha güzel yılların olur. Her yaş cok özel. Bu seferde parasizlikta boğuşma. Nafaka senin HAKKIN. tek diyecegim bu. Hakkinda hayırlısı olsun.

Ben kızı arayıp tazminat davası açacağımı söyledim. Sonra sevgilisi aradı benim sevgilim yapmaz öyle birşey diye sonra ekran fotosu attım bi kaç tane ses seda yok
Seni arayanın kızın sevgilisi olduğu dogru degil. Bu ışte de kocanın parmagi var gibi. Boşanmadan aldatma sebebiyle fazlasiyla zararli cikacak çünkü. Bi erkek tutup da sevgilisini bu konuda korumak adına başka bi bayana boyle yazamaz.

Merhaba sevgili kk üyeleri.

29 yaşında 9 senelik evli iki çocuk annesiyim, birde eşim var tabi yani vardı.

Eşimle birbirimizi severek ailelerinde izniyle evlendik.

Eşimin ufak tefek yanlışlarını gördüm ama benim değil bu msj işte arkadaşım teli aldı o yazdı bu hesap onun diye geçiştirdi.

Ki öyle olduğunu düşündüm taa ki dün geceye kadar içmişti eve geldi biraz sohbet ettik.

Sonra koltukta sızıyordu ki kalk yatakta yat dedim bende yatıcam dedim .

O yattı, bende cilt bakımı fln derken son olarak sanki ilahi bir güç aç şu telefonu kurcala dedi.

Açmaz olaydım instasina bakayım dedim.

Bi açtım ki ne göreyim taha özer diye biri var onu takip ediyor malûm anasayfaya neler düşüyor gözlerime inanamadım.

Fake bi hesapti bu kendi hesabı değil neye uğradığımı şaşırdım.Yapacagi birşey değil Allahım diyorum olamaz benim kocam bu mu yani şimdi??

Dm ye baktım bi kaç kadınla sohbet etmiş ama bi kızla feci ilerlemiş kız küpelerini istiyor. Abdullah ve senden korkuyorum diyor eski bir tanıdık bu kız.

Otel, araba, ev buluşma yerleri, annesinde kalmıştı 2 veya 3 sefer eşim kız diyor ki gel görüşelim bizimki de diyor ki olmaz annemdeyim hemen gider "evdekine" yetiştirir.

Evdeki ben oluyorum anlamışsınızdır ztn. Önce yazışmaların ekran fotosunu aldım.

Gittim uyandırdım hiç mi sevmedin dedim. Fake hesabin sen çok içip kendini kaybedince açık kalmış dedim. (Isyerinde 2. bi teli varmış bunuda öğrenmiş oldum oradan hallediyormuş işlerini )

Şimdi it gibi pişman, burada okurdum inanamazdım nasıl başıma geldi hayretler içindeyim ağlıyorum dün geceden beri 3 saatlik uykuyla duruyorum.

Bir kaç gün için de boşanacağım inşallah ama ne yapılması gerekir bilmiyorum varsa avukat arkadaşlar özelden beni yönlendirebilir mi ?

Mağduriyetim hat safhada evde ben kalacağım ama küçük iki çocukla bu saaten sonra iş hayatına nasıl dönerim bilmiyorum.

Annem büyük mesele kadının sebebi olmak istemiyorum ondan gizleyeceğim bu durumu sizce yapabilir miyim ?

Tek suçum sevmek ve sadakatli bir eş olmaktı.
Ekran fotolarına bakıp bakıp ağlıyorum.

Bu kadar ileri gidebileceğini düşünmemiştim.

Yuvam yıkıyor, çaresizim sabah bi festivale katılacaktık oysa ki plan yapmıştık gece yatmadan önce, sevmiyorum dese istemiyorum dese ne olurdu ki ?

10 yılım çöp dile kolay.

Kız: evli misin ?
Bizim öküz: evet
Kız: anlamadım?
Bizim öküz: maalesef :KK43:((
:KK43:(

Yukarıdaki yazışma hafızamı kaybetsem gitmez aklimdan.

Düşünün ne kadar yanıyor canım.
Cinsel içerikli bir konuşma yok ama fazla bi samimiyet kızın bikinili fotoları var eşim sürekli arkadaşım canım arkadaşım fln yazmış ve kızdan foto istemiş.

Allahım yardım et, canım çok acıyor ben nasıl baş edicem bu durumla ya çocuklarıma ne dicem ?

Hanımlar sakin inanmayın araştırın benim gibi aptal yerine konmayın.Gecen sene başlamış bu ilişki 1 sene olacak.

Sizlerin yorumları benim için çok önemli ne olur yardım edin.

Normalde bu tarz konulara yazmam çünkü konu sahibi hep “hala aşığım ay neden yaptı keşke geri dönse” modunda olduğu için sinir oluyorum. Ama,

Ben karşımda çok güçlü bir kadın gördüm. Bence sizin karşınızda kimse duramaz. Kararınızı verirken canınızın ne kadar yandığını biliyorum ama bazı kararlar can yanma pahasına verilmelidir. Hatta can yandığı için verilmelidir.

Boşanma kararınızı sonuna kadar destekliyorum. Zaten verilecek başka bir karar da yok. Çocuklarınıza şimdilik anlaşamadık dersiniz. Büyüdüklerinde de gerçeği söylersiniz. Ama babasını asla kötülemeyin. Daha büyük sorunlar olur yoksa.

Ona o maalesef’i öyle bir yedirin ki. Genç güzel ve güçlü bir anne olarak onu süründürebilirsiniz.

X