Benim adım "Evdeki"

Ben kızı arayıp tazminat davası açacağımı söyledim. Sonra sevgilisi aradı benim sevgilim yapmaz öyle birşey diye sonra ekran fotosu attım bi kaç tane ses seda yok
Allah yardimcin olsun bence bundan sonra kimseyi aramayin nasilsa dava acacak missin,belkide sevgilisi degil

Hic dava acacagim falan demeseydiniz kıza keşke. Pazartesi ilk is iyi bir avukat bulup görüşün en iyi şekilde sizi avukatiniz yönlendirir yapılacaklar konusunda.
Hemen davaları da pazartesi acim gerektirmeden olay daha cok taze kızla falan konuşup farklı planlar yapmasınlar. Şimdi size herşeye tamam der ama ne yapacağı belli olmaz. Telefinunuzdaki delilleri de bir arkadaş veya Kardesinize gönderin yada mail hesabiniza atıp yedeklerin. Belli olmaz onları da telefinunuzdan silmeye kalkmasın.
Boşanma isi olup bittikten sonra da iş bulup çalışırsınız. Boşanmak malesef çok zor süreç. Işler çok sirkinlesebiliyor. Mahkemeye giderken de iyi giyinin. Siz bunları hakedecek birşey yapmadınız. Sevgim bitti ayrilalim deseydi de aldatmasaydi. Ben bu durumda eşinize kızdım karşı taraf ne kadar istekli de olsa adam olup dürüst olmalıydı.
Kendiniz için de mutlaka tazminat isteği maddi manevi. Bogazinizdan gecmezse de koyun kenara sonra karar verin ne yapacağınıza. Ilerde çocuklarınıza verirsiniz kendiniz K ullanmasaniz bile.

Kesinlikle...

Hayır zaten oradaki cümlede amaç boşanınca ne yaparım, ne iş bulurum diye düşünmemek. Okumuş, çalışan insan boşuyor kocayı alıyor maaşı hayatı maddi açıdan sarsılmıyor. Öbür türlü kadın diyor ben çocukla ne iş bulurum, ne iş yaparım susayım oturayım deyip kabulleniyor. Arkanızda aile olmasın, kolunuzda da altın bilezik(iş anlamında) yerine 2 tane çocuk olsun nereye boşanacaksınız? Bu çocuklar ne olacak diye susuyor insanlar mecbur. Hayat şartları çok zor. Allah kimseyi o duruma düşürmesin. Güzellik anca kendini satana para eder. Yoksa hepsi boş....

Şu durumda bile yargılanıyorum pes.
Sizden destek istedim kostek olmanızı değil.

Varsa bi avukat lütfen özelden bu kızın eşime yazdıklarını göndereceğim bi baksın.
Şansım nedir ?

Gerçekten unutur muyum var mı öyle bir ihtimal.
Telefonuna bakmadan ihanet ettigini anlamadiginiza gore size hissettirmeden yapabildigine gore cok usta bir sahtekar demekki (oyuncu demek istemedim)
Bir cok konuda rol kesmistir dolayisiyla yani sizin tanidiginizi sandiginiz o'ydu sevdiginiz adam.Suan bosamak uzere oldugunuz degil!
Zor ama unutuluyor.Gesmiste cok üzüldügünüz bir olay vardir mutlaka.Simdi akliniza geldiginde ayni aciyi hissetmiyorsunuz degil mi? Bunu da onun gibi düsünün.Yaninizda oldugu surece unutamadiklariniz daha cok caninizi yakar çünkü..

kesinlikle yasal hakkinizi arayin. zaten durumunuz iyi anladigim kadariyla. siz cocuklari buyuttukten sonra tekrar ise girersiniz isterseniz. daha yasiniz cok genc. ilerde bu adami unutup asik olacaginiz duzgun bi beyefendiyle tanisacaksiniz eminim. kararinizdan donmeyin

Sakın çocukların babası bakar nasılsa diye güvenme. Boşanmadan sonra erkekler çok değişir, 2.evliliği yapıp çocuklarını unutan çok baba var. sen yasal hakkını sonuna kadar al.
Onun üzerine birşey yok iş yaptığı için üzerinde mal tutmaz.
Ve araç da mahkemede payıma düşeni alicam.
Çulsuz yani.

Boşanırsınız boşanmazsınız o sizin bileceğiniz iş ama boşanma olursa lütfen yasal haklarınızı kullanın yoksa lafta anlaşılan her şey sadece lafta kalıyor yakın çevremden biliyorum. Sessizce hayatından çıkıp gitmeyin yaptığının bedelini ödesin.

Şimdi aradı evlilik terapistine gidelim diyor çakal.

Insanlar bazen çok acımasız benim param var zaten o düşünsün. Teşekkür ederim.

Çok mu kötüyüm bilmiyorum ama evleri asla ona vermem :)
Çatır çatır üzerine yatarım.
Harcadığım ve ona inanarak yürütmeye çalıştigim 9 senelik evlilik hayatımin ona büyük bir kazık olarak girmesi adına.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…