Benim adım "Evdeki"

Çok mu kötüyüm bilmiyorum ama evleri asla ona vermem :)
Çatır çatır üzerine yatarım.
Harcadığım ve ona inanarak yürütmeye çalıştigim 9 senelik evlilik hayatımin ona büyük bir kazık olarak girmesi adına.
Boşanma davasında gündeme gelmeyecek bu daireler. Abim direkt bana vericek daireyi diğerleri çocukların. Giden yıllarım için çok pişmanım şimdiki aklım olsa. Ama hiç yapacak gibi değildi artık kimseye güvenim kalmadı.

Boşanma davasında gündeme gelmeyecek bu daireler. Abim direkt bana vericek daireyi diğerleri çocukların. Giden yıllarım için çok pişmanım şimdiki aklım olsa. Ama hiç yapacak gibi değildi artık kimseye güvenim kalmadı.
Valla canım benim adına üzüldüm inan ama sevindigim bir şey var ki en azından elinde çocukların için teminat var.
Şükür et buna da olur mu ?
Evler nasıl olsa o pisligin üzerine değil.
Anladigim kadariyla kendi ailesinin üzerine de değil bu varya çok çok güzel.

Merhaba sevgili kk üyeleri.

29 yaşında 9 senelik evli iki çocuk annesiyim, birde eşim var tabi yani vardı.

Eşimle birbirimizi severek ailelerinde izniyle evlendik.

Eşimin ufak tefek yanlışlarını gördüm ama benim değil bu msj işte arkadaşım teli aldı o yazdı bu hesap onun diye geçiştirdi.

Ki öyle olduğunu düşündüm taa ki dün geceye kadar içmişti eve geldi biraz sohbet ettik.

Sonra koltukta sızıyordu ki kalk yatakta yat dedim bende yatıcam dedim .

O yattı, bende cilt bakımı fln derken son olarak sanki ilahi bir güç aç şu telefonu kurcala dedi.

Açmaz olaydım instasina bakayım dedim.

Bi açtım ki ne göreyim taha özer diye biri var onu takip ediyor malûm anasayfaya neler düşüyor gözlerime inanamadım.

Fake bi hesapti bu kendi hesabı değil neye uğradığımı şaşırdım.Yapacagi birşey değil Allahım diyorum olamaz benim kocam bu mu yani şimdi??

Dm ye baktım bi kaç kadınla sohbet etmiş ama bi kızla feci ilerlemiş kız küpelerini istiyor. Abdullah ve senden korkuyorum diyor eski bir tanıdık bu kız.

Otel, araba, ev buluşma yerleri, annesinde kalmıştı 2 veya 3 sefer eşim kız diyor ki gel görüşelim bizimki de diyor ki olmaz annemdeyim hemen gider "evdekine" yetiştirir.

Evdeki ben oluyorum anlamışsınızdır ztn. Önce yazışmaların ekran fotosunu aldım.

Gittim uyandırdım hiç mi sevmedin dedim. Fake hesabin sen çok içip kendini kaybedince açık kalmış dedim. (Isyerinde 2. bi teli varmış bunuda öğrenmiş oldum oradan hallediyormuş işlerini )

Şimdi it gibi pişman, burada okurdum inanamazdım nasıl başıma geldi hayretler içindeyim ağlıyorum dün geceden beri 3 saatlik uykuyla duruyorum.

Bir kaç gün için de boşanacağım inşallah ama ne yapılması gerekir bilmiyorum varsa avukat arkadaşlar özelden beni yönlendirebilir mi ?

Mağduriyetim hat safhada evde ben kalacağım ama küçük iki çocukla bu saaten sonra iş hayatına nasıl dönerim bilmiyorum.

Annem büyük mesele kadının sebebi olmak istemiyorum ondan gizleyeceğim bu durumu sizce yapabilir miyim ?

Tek suçum sevmek ve sadakatli bir eş olmaktı.
Ekran fotolarına bakıp bakıp ağlıyorum.

Bu kadar ileri gidebileceğini düşünmemiştim.

Yuvam yıkıyor, çaresizim sabah bi festivale katılacaktık oysa ki plan yapmıştık gece yatmadan önce, sevmiyorum dese istemiyorum dese ne olurdu ki ?

10 yılım çöp dile kolay.

Kız: evli misin ?
Bizim öküz: evet
Kız: anlamadım?
Bizim öküz: maalesef :KK43:((
:KK43:(

Yukarıdaki yazışma hafızamı kaybetsem gitmez aklimdan.

Düşünün ne kadar yanıyor canım.
Cinsel içerikli bir konuşma yok ama fazla bi samimiyet kızın bikinili fotoları var eşim sürekli arkadaşım canım arkadaşım fln yazmış ve kızdan foto istemiş.

Allahım yardım et, canım çok acıyor ben nasıl baş edicem bu durumla ya çocuklarıma ne dicem ?

Hanımlar sakin inanmayın araştırın benim gibi aptal yerine konmayın.Gecen sene başlamış bu ilişki 1 sene olacak.

Sizlerin yorumları benim için çok önemli ne olur yardım edin.

Merhabalar, öncelikle çok geçmiş olsun.

Olan olmuş, bu saatten sonra en az hasarla bu evliliği sonlandırmanızın hem sizin hem de çocukların hayrına olduğunu düsünüyorum.

Bu noktada hukuku intikam aracı olarak değil, yasal haklarınızı koruyarak geleceginizi yeniden kurmanın bi yolu olarak görün.

Anladıgım kadarıyla eşiniz de boşanmanız gerektigi konusunda sizinle hemfikir. Eger kusurunu kabul edip bu noktada gücü oranında maddi manevi tazmınat ödeyecekse (ki cekismeli bosanmanın lehinize sonuclanması halinde de varacagınız sonuc budur, hukukun ugradıgınız duygusal hasarı tamir etme gibi bi islevi yok malesef, o bambaska bi uzmanlık alanı) anlaşmalı boşanma secenegini gözardı etmeyin derim.

Yakın zamanda ne yazık ki baska bi aldatma vakası sebebiyle bu sekilde bi bosanmaya sahit oldum. Gordugum kadarıyla sürec su sekilde isliyor: Bi protokol hazırlanır; velayet, nafaka, maddi manevi tazminat, evlilik icinde alınan malların paylasımı konularında ortak bi karara varılıp bu protokole yazılır ve acılacak dava tek celsede sonuclanır. Bu kadar. Sonrası herkes kendi yoluna.

Kendi başınıza yapmanız da mümkünmüş ama geri donusu olmayan ve aleyhinize sonuc doguran bi protoklle bosanma ihtimalinize karsı bi avukattan destek almak en dogrusu.

Karşı tarafı yaralamaya ugrasırken kendin de perisan olmaktansa, -eğer adam yaptıklarının yasal sorumlulugunu üstlenecekse- anlaşmalıyı bi düsünün derim.

Sizin gibi gururlu onurlu ve güçlü bir kadını kaybetmeyi nasıl göze aldı
Aklım almıyor

Kesin yakalanmayacağını düşündü yarım aklıyla

Bi arkadaşımında dediği gibi
Çoğu erkek eşlerinden boşanınca
Çocuklarından da boşanıyor
Babalık yapmıyor maalesef ki
Canlı şahidim bende bu konuda

Lütfen güçlü olmaya devam edin
Haklarınızı sonuna kadar alın
Allah sabır versin ve yardımcınız olsun İnşallah

Metrese gelince
Allah onu bildiği gibi yapsın
İnşallah size yaşattığı acının bin katını yaşar kalitesiz o.....

Paramparcayim nasıl anlatsam ? Teşekkür ederim dua edin.

Sen ne dersen kabulüm diyor yedim bir b.k işte

Çocukların geçimi onda. Ev bana kalıyor yeni araba almıştık o onda kalıcak .
İş başa düşünce neler yapılmaz ki? Eğitiminiz var mı? İş yaşamına da adapte olursunuz hiç üzülmeyin, en büyük üzüntü kaynağı böyle bir adam müsveddesi ile gerçekleri bile bile yaşamaktır.

Ahaha köşeye sıkıştı evlilik terapistiymiş. Terapist napsın senin kaypaklığına. Sanki anlaşamadığınız için ayrılıyorsunuz.

Bacım 3 tane evin varmış, çocukların nafakasını da al bak hayatına. Hiç seviyorum zart zurt deme. Sana romantizm gereksiz şu an. Çocuklarınla geleceğini düşün artık. Oturup üzülmesi gereken artık sen değil o.

Valla canım benim adına üzüldüm inan ama sevindigim bir şey var ki en azından elinde çocukların için teminat var.
Şükür et buna da olur mu ?
Evler nasıl olsa o pisligin üzerine değil.
Anladigim kadariyla kendi ailesinin üzerine de değil bu varya çok çok güzel.
Is yapıyor üzerine mal tutmuyor bazen sıkıntı olabiliyor diğer daireler onun ailesinin üzerinde.

Merhabalar, öncelikle çok geçmiş olsun.

Olan olmuş, bu saatten sonra en az hasarla bu evliliği sonlandırmanızın hem sizin hem de çocukların hayrına olduğunu düsünüyorum.

Bu noktada hukuku intikam aracı olarak değil, yasal haklarınızı koruyarak geleceginizi yeniden kurmanın bi yolu olarak görün.

Anladıgım kadarıyla eşiniz de boşanmanız gerektigi konusunda sizinle hemfikir. Eger kusurunu kabul edip bu noktada gücü oranında maddi manevi tazmınat ödeyecekse (ki cekismeli bosanmanın lehinize sonuclanması halinde de varacagınız sonuc budur, hukukun ugradıgınız duygusal hasarı tamir etme gibi bi islevi yok malesef, o bambaska bi uzmanlık alanı) anlaşmalı boşanma secenegini gözardı etmeyin derim.

Yakın zamanda ne yazık ki baska bi aldatma vakası sebebiyle bu sekilde bi bosanmaya sahit oldum. Gordugum kadarıyla sürec su sekilde isliyor: Bi protokol hazırlanır; velayet, nafaka, maddi manevi tazminat, evlilik icinde alınan malların paylasımı konularında ortak bi karara varılıp bu protokole yazılır ve acılacak dava tek celsede sonuclanır. Bu kadar. Sonrası herkes kendi yoluna.

Kendi başınıza yapmanız da mümkünmüş ama geri donusu olmayan ve aleyhinize sonuc doguran bi protoklle bosanma ihtimalinize karsı bi avukattan destek almak en dogrusu.

Karşı tarafı yaralamaya ugrasırken kendin de perisan olmaktansa, -eğer adam yaptıklarının yasal sorumlulugunu üstlenecekse- anlaşmalıyı bi düsünün derim.
Büyük ihtimal anlaşmalı boşanma olacak protokol neyse uyar bence daha fazla rezillik çıksın istemiyor.

Okurken sanki kendi başıma gelmiş gibi içim çok kötü oldu çok geçmiş olsun. Bu erkekler biz kadınları aptal sanıyor oysa kendileri salak. Çok zor ne diyeceğim bilmiyorum ama süründür nolur o kızı da eşini de elaleme rezil et.

Telefonuna bakmadan ihanet ettigini anlamadiginiza gore size hissettirmeden yapabildigine gore cok usta bir sahtekar demekki (oyuncu demek istemedim)
Bir cok konuda rol kesmistir dolayisiyla yani sizin tanidiginizi sandiginiz o'ydu sevdiginiz adam.Suan bosamak uzere oldugunuz degil!
Zor ama unutuluyor.Gesmiste cok üzüldügünüz bir olay vardir mutlaka.Simdi akliniza geldiginde ayni aciyi hissetmiyorsunuz degil mi? Bunu da onun gibi düsünün.Yaninizda oldugu surece unutamadiklariniz daha cok caninizi yakar çünkü..
Geçirdigim kaza birde bu olay ikisine hiç unutamam. Canım her türlü yanacak belki boşanırsam içim biraz ferahlar.

Okurken sanki kendi başıma gelmiş gibi içim çok kötü oldu çok geçmiş olsun. Bu erkekler biz kadınları aptal sanıyor oysa kendileri salak. Çok zor ne diyeceğim bilmiyorum ama süründür nolur o kızı da eşini de elaleme rezil et.
Kızı rezil etmek istiyorum eşim zaten rezil ama bakalim elimdeki deliller kizi dava etmeye yarayacak mi ?

X