Benim adım "Evdeki"

onu bırakın da hadi erkekler şerefsiz diyelim. hanımlar sizce kadınlar da çok namusuz değil mi?
bakıyorum da kimse kadınlarda suç bulmuyor.:skandal:

Atar yapmıyorum canım burnumda.
Bir gun boyle aldatma konusu acildiginda aninda bosarim demistim.annem dediki doner dolasir gelir ne bosamasi.iki cocuk var artik buraya sigamazsin dedi.yikildim.planlarimi degistirdim kenara para koymaya basladim herseye hazirlikli olmak icin sana sabir ve guc dilerim yaparsin emin ol

tazminat davası açın. o kızda bundan sonra kimsenin kocasına göz koymaz. ahlaksız.

herşeyin başı ekonomi galiba (tabi önce sağlık) iyi ki ailem beni okutmuş ta memur olmuşum. demek ki evlilik işi de yaş.:kusmuk:

Arkadaşlar eli mahkum ayrılacağım hiç istemezdim. Onu unutmak zor olucak dayanamıyorum.

Parada pulda gözüm yokki
Asin kesin ama seviyorum işte.
Seviyorum.

Arkadaşlar eli mahkum ayrılacağım hiç istemezdim. Onu unutmak zor olucak dayanamıyorum.

Parada pulda gözüm yokki
Asin kesin ama seviyorum işte.
Seviyorum.
unutursun. kimler unutulmadı ki!
mezarlar unutulmazlarla dolu.
gençsin .neler olur neler.

Basligi okuyunca boyle birsey oldugu aklima geldi. Yapacsk birsey yok. Babana bile guvenemezken artik elin oglu ne yapmaz.

Neden yaptigini sordun mu?

20 yaşında evlen 2 çocuk yap adama sonra gitsin "maalesef evliyim" desin. Yazık yani gerçekten.... Genç kızlar okusun bunu okulu bitirip, iş güç sahibi olmadan evlenmeyin. Evlendim diye de koca eline düşmeyin. Allah yardım etsin işiniz zor. Olan size ve o 2 çocuğa olmuş. Pislik şimdi bekar bekar gezsin. Hala öküz diye sevimli gösteriyorsunuz. Öküze bile hakaret.
Tamam okusun iş güç sahibi olup öyle evlensinler bencede sanki öyle olanlar aldatılmıyor. En yakın cevremde var örnegi kadın öğretmen bakmaya kıyılmaz bi insan eşi her dediğini yapar lafta kaybetmekten deli gibi korkuyor ama aldatmadıgı insan kalmadı mahallede.
Boşandılar gerçi. Benim mesleğim yok ama eşim beni aldatsa 1 dakika düşünmem aldatmak bambaşka bişey.

X