Benim adım "Evdeki"

Aslında ben insanların sevgisinin zamanla bitebilmesini normal karşılıyorum evlilikte de bitebilir ve başkasına insan sevgi duyabilir ama günahtır yani eşe de bu kadar saygısızlık olmaz sanki benim sevgim bitti devam edemicem ayrılalım dese yakasına mı yapışacağız da aldatıyorlar çok kırıcı çok insafsızca

Olay daha dun gece oldu kafam çok karışık az çok neler yapacagimi geceden beri düşündüm.

Aileler öğrenecek su süreçte bizi engellemek isteyebilirler yok hastayım yok hakkımızı helal etmeyiz gibi.

Olay daha dun gece oldu kafam çok karışık az çok neler yapacagimi geceden beri düşündüm.

Aileler öğrenecek su süreçte bizi engellemek isteyebilirler yok hastayım yok hakkımızı helal etmeyiz gibi.
Bu aileleri de anlamıyorım Allah korusun evlensem başıma gelse ben ayrılcam demeden ailem gelir beni alır

çok zor bir durum. Allah güç kuvvet versin. bir kadının her zaman bir geliri olmalı. en iyi dedigimiz/sandığımız erkek de gün geliyor yoldan çıkıyor.

Allah yardımcın olsun öncelikle.Kesinlikle tedbiri elden bırakmamak lazım.Kimi yanlış der kimi doğru ama ben hep karıştırırım eşimin telefonunu.bakarım nerelere girmiş kimlere bakmış. Eşiniz evliliğini maalesef olarak nitelendiriyo madem siz prangalardan kurtarıverin onu.iki çocuk var yuvanın yıkılma sebebi kendisi çocuklarına bakmak zorunda.sizde bi iş bulur çalışırsınız.anneniz bakar çocuklara siz işteyken.Bi yol bulunur..

Annenin rahatsızlığı vs varsa anlatma derim.
Biraz soğusun olaylar.
Ortalık soğuyunca nasıl anlatacağını sen daha iyi bilirsin.
Ve evet,hiçbir erkeğe güvenmemek gerektiğini bir kez daha görmüş olduk.
Boşver desemde boşveremeyeceksin biliyorum.. Ama çocukların için ayakta kal ve varını yoğunu herşeyini al o ş.refsiz adamın. Yüklü bir tazminat + yüklü bir nafaka iste. Deyim yerindeyse köpek gibi baksın 2 çocuğuyla sana.

Hayır ne münasebet.
Ayrılmamız gerektiğini o bile kabul etti neyin affetmesi.
Orta da kaldıgim fln da yok ayrıca.
Ben Mecazi olarak söyledim iki çocukla iş hayatına tekrar nasıl dönecem tarzı sözünüze istinaden ben size ortada kaldınız demedim zaten niye bu kadar atar yapıyosunuz anlamadım

Ben insanlara boşanın şu bu demeyi doğru bulmuyorum kendinizi en çok nasıl mutlu hidsetceksiniz onu yapın zaten.ama eşini iğrenç bir insan şimdi pişman numarasi yapıyordur kesin ama hiç sanmıyorum değişeceğini. 2.tel almak falan çok adilesmis eşiniz. İnşallah çok mutlu olursunuz ama onu surundurun gerekli tüm haklarinizida fazla fazla alın

cnm maddiyatı iyi galiba. donuna kadar al şerefsizin.acıma sakın.
ayrıca bu kadınlarında ahlaksızlıklarına pes. adam evliyim diyor kaşkaval peyniri karı hala askıntı. bu ne ya.

Mehmet Aslantuğ, “Her kadın üretim hayatının içinde olmalı, kaderini ve hayatını bir erkeğin duygularına ve aklının karışmasına emanet etmemeli” derken ne kadar da haklıymış değil mi... Acilen hiç kopmamanız gereken iş hayatına geri dönmeli ve boşanmalısınız. Allah yardımcınız olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…