Benim adım "Evdeki"

Hukuki bilgim yok ama karşı taraf da evli olduğunu bile bile konuşmuş sanırım. Onu da cümle aleme rezil edin oluyorsa ona da dava açın. O da neymiş anlasın ha senin eşin şrfsiz de o kadın da bile bile yapmış yanına kalmasın. Tazminat, nafaka ne varsa donuna kadar al ikisinden de. Hemen boşan. ALLAH yardımcın olsun. Maalesef ki sen asıl böyle bir pislikle evlisin.

Guclu durusunuz icin tebrik ediyorum sizi.. Hadi esine yapiyorsun bu pisligi cocuklarina nasil yapiyorsun.. Ilerde akillari baslarina gelince nasil izah edecek acaba? Cunku en cok cocuklar yaralanacak omirleri boyunca ve ne icin? Uckur sevdasindan.. Yaziklar olsun
En çok onlara üzülüyorum kimse boşanmak için evlenmiyor.
Hani bi sorun olsa anlayacağım.

Boşanma davası için dava dilekçesi ve anlaşmalı boşanma protokolü ile birlikte aile mahkemesine başvurmanız gerekiyor. Protokole çocukların velayeti nafakası edinilmiş mallarla ilgili paylaşım tazminat istiyorsanız tazminat miktarı gibi tüm hususları yazmanız gerekiyor. Dilekçe ve protokol için avukattan yardım alırsanız sorunsuz halledersiniz. Dava açıldıktan sonra mahkeme duruşma günü verecek. Duruşmaya her iki tarafta gelir ve boşanmak istediğini beyan ederse tek celsede boşanma kararı verilir.

Şu an gurur yaparak tazminat ve nafaka istemezseniz yanlış yaparsınız. Çocuklar için hatrı sayılır bir miktar nafaka alın. Ancak okul masrafları ve onların geleceği için aldığınız nafaka bir süre sonra yeterli gelmeyecek ve maddi olarak da tüm yükü tek başınıza üstlenmek zorunda kalacaksınız. Siz çocuklarınızın geçim derdindeyken, baba yine uçkuru derdinde zevk-i Sefa içinde hayatını yaşayacak. En azından çocukların geleceğini de düşünerek tazminat talep edin. Çocukları tek başınıza yapmadınız sonuçta, müşterek çocuklara eşek gibi bakmak zorunda. O yüzden gurur yapıp tazminat istememe gibi birşey yapmayın. İleride çok pişman olursunuz.

Son düzenleme:
evdeki gibi davranmayın.
maddi manevi tazminat davası da açın.
parayı istemiyorsanız çocuğunuzun hesabına atın.
Zaten yanlarına kalmayacak ben kendim için ondan birşey almak istemiyorum.

Ne varsa çocukların, ev abimin üzerinde.

Ben saatleri daha esnek, az da maaşla ise gireceğim inşallah.

Şimdi it gibi pişman

Büyük yalan... Onca şeyi yaparken bir an bile mi aklına gelmedi de şimdi pişman olacak, öğrenmeseniz devam edecekti.
İyi ki bakmışsınız telefonuna. Allah yardımcınız olsun, inşallah sıkıntısız atlatırsınız bu süreci ve güzel bir başlangıç yaparsınız.

Söylenecek her şey arkadaşlar tarafından zaten söylenmiş.

Şu anda "gurur" yapma zamanı değil. Nafaka alacaksınız. Hem çocuklarınız, hem de kendiniz için. Siz 10 sene boyunca o evin kadını olarak hem iş hayatınızda hem de sosyal yaşamınızdan ödün verdiniz.

Siz evde 2 çocuk ile uğraşıp , evi çekip çevirmek için didinip bir de malum kişinin "gönlünü hoş ederken" o fake hesaplar, ikinci telefonlar ile gününü gün ödüyormuş.

Yok öyle yağma!! Ben olsam arabayı da alırdım. Satar, kendi kullanacağım(şu anda ehliyetiniz olmadığını söylediniz) daha minik otomatik bir araç alır, önüme bakardım.

Siz değil, o düşünecek bundan sonrasını!

Büyük yalan... Onca şeyi yaparken bir an bile mi aklına gelmedi de şimdi pişman olacak, öğrenmeseniz devam edecekti.
İyi ki bakmışsınız telefonuna. Allah yardımcınız olsun, inşallah sıkıntısız atlatırsınız bu süreci ve güzel bir başlangıç yaparsınız.
Allah razı olsun.. Ben söylediği hiç birşey e inanmıyorum. Çocuklarımız tek ortak noktamız.
Eğer bi katakulli çevirmeye kalkarsa ipler benim elimde 3 ev var 3 ü de onun üzerine değil.
Araba için de yasal hakkimi alacağım.
Bası büyük belada haberi yok.

Çocukları buyutene kadar çalisma ara ver diyenlere kapak olsun..
Amaaan kocamin maddi durumu iyi para lazim degil neden calisayim ki zihniyetine de kapak olsun..
Size gecmis olsun boşanmak en dogrusu cocuklara elbette zamanı gelince aciklama yapilir..Umarım ev kira degildir bir işe tutunup yaşarsiniz... Boşanın onurunuzla yaşayın..
O kadar doğru ki şu yazdığın. Kadının çalışma hayatında işte böyle durumlar için olması gerekiyor. Kimseye güven olmuyor.

Merhaba sevgili kk üyeleri.

29 yaşında 9 senelik evli iki çocuk annesiyim, birde eşim var tabi yani vardı.

Eşimle birbirimizi severek ailelerinde izniyle evlendik.

Eşimin ufak tefek yanlışlarını gördüm ama benim değil bu msj işte arkadaşım teli aldı o yazdı bu hesap onun diye geçiştirdi.

Ki öyle olduğunu düşündüm taa ki dün geceye kadar içmişti eve geldi biraz sohbet ettik.

Sonra koltukta sızıyordu ki kalk yatakta yat dedim bende yatıcam dedim .

O yattı, bende cilt bakımı fln derken son olarak sanki ilahi bir güç aç şu telefonu kurcala dedi.

Açmaz olaydım instasina bakayım dedim.

Bi açtım ki ne göreyim taha özer diye biri var onu takip ediyor malûm anasayfaya neler düşüyor gözlerime inanamadım.

Fake bi hesapti bu kendi hesabı değil neye uğradığımı şaşırdım.Yapacagi birşey değil Allahım diyorum olamaz benim kocam bu mu yani şimdi??

Dm ye baktım bi kaç kadınla sohbet etmiş ama bi kızla feci ilerlemiş kız küpelerini istiyor. Abdullah ve senden korkuyorum diyor eski bir tanıdık bu kız.

Otel, araba, ev buluşma yerleri, annesinde kalmıştı 2 veya 3 sefer eşim kız diyor ki gel görüşelim bizimki de diyor ki olmaz annemdeyim hemen gider "evdekine" yetiştirir.

Evdeki ben oluyorum anlamışsınızdır ztn. Önce yazışmaların ekran fotosunu aldım.

Gittim uyandırdım hiç mi sevmedin dedim. Fake hesabin sen çok içip kendini kaybedince açık kalmış dedim. (Isyerinde 2. bi teli varmış bunuda öğrenmiş oldum oradan hallediyormuş işlerini )

Şimdi it gibi pişman, burada okurdum inanamazdım nasıl başıma geldi hayretler içindeyim ağlıyorum dün geceden beri 3 saatlik uykuyla duruyorum.

Bir kaç gün için de boşanacağım inşallah ama ne yapılması gerekir bilmiyorum varsa avukat arkadaşlar özelden beni yönlendirebilir mi ?

Mağduriyetim hat safhada evde ben kalacağım ama küçük iki çocukla bu saaten sonra iş hayatına nasıl dönerim bilmiyorum.

Annem büyük mesele kadının sebebi olmak istemiyorum ondan gizleyeceğim bu durumu sizce yapabilir miyim ?

Tek suçum sevmek ve sadakatli bir eş olmaktı.
Ekran fotolarına bakıp bakıp ağlıyorum.

Bu kadar ileri gidebileceğini düşünmemiştim.

Yuvam yıkıyor, çaresizim sabah bi festivale katılacaktık oysa ki plan yapmıştık gece yatmadan önce, sevmiyorum dese istemiyorum dese ne olurdu ki ?

10 yılım çöp dile kolay.

Kız: evli misin ?
Bizim öküz: evet
Kız: anlamadım?
Bizim öküz: maalesef :KK43:((
:KK43:(

Yukarıdaki yazışma hafızamı kaybetsem gitmez aklimdan.

Düşünün ne kadar yanıyor canım.
Cinsel içerikli bir konuşma yok ama fazla bi samimiyet kızın bikinili fotoları var eşim sürekli arkadaşım canım arkadaşım fln yazmış ve kızdan foto istemiş.

Allahım yardım et, canım çok acıyor ben nasıl baş edicem bu durumla ya çocuklarıma ne dicem ?

Hanımlar sakin inanmayın araştırın benim gibi aptal yerine konmayın.Gecen sene başlamış bu ilişki 1 sene olacak.

Sizlerin yorumları benim için çok önemli ne olur yardım edin.
Bence sen bu adamı afedeceksin gibi görünüyor ama iyi düşün derim insan isterse her zorluğun üstesinden gelir iki çocukla ortada kalmazsınız emin olun

Söylenecek her şey arkadaşlar tarafından zaten söylenmiş.

Şu anda "gurur" yapma zamanı değil. Nafaka alacaksınız. Hem çocuklarınız, hem de kendiniz için. Siz 10 sene boyunca o evin kadını olarak hem iş hayatınızda hem de sosyal yaşamınızdan ödün verdiniz.

Siz evde 2 çocuk ile uğraşıp , evi çekip çevirmek için didinip bir de malum kişinin "gönlünü hoş ederken" o fake hesaplar, ikinci telefonlar ile gününü gün ödüyormuş.

Yok öyle yağma!! Ben olsam arabayı da alırdım. Satar, kendi kullanacağım(şu anda ehliyetiniz olmadığını söylediniz) daha minik otomatik bir araç alır, önüme bakardım.

Siz değil, o düşünecek bundan sonrasını!
Kendim için aylık nafaka istemiyorum.
Ama şuan onun üzerine olan araçtan payıma düşeni alacağım.

Ya bakın herkes aynı şeyi söylüyor, ben de aynisini soylicem. Anlasmali falan boşanmayın, aldatildiginiza dair herseyi mahkemeye verin. Evi ve arabayi alın. Cocuklariniz için nafakayi belirlerken kendiniz hesaplamayınm iyi bir avukayla görüşün ki bence kadın bir avukat bulun ( cinsiyetcilikle suclamayin beni, erkek her yerde erkek). Nafakayla ilgili maddeleri okul için 4000 tl gibi değil de okul için kayıt parasi gibi belirleyin. Avukatiniz yardimci olacaktır.
Neden ailesine soylemiyor o? Söyleyin. Esinizle insani tüm baginizi koparin hanfendi. Sizi aldatip, insan yerine koymayip maalesef evlenip 10 senenizi hiç edip bir de uzerine pismanim falan demesine izin vermeyin.
Bakın bugun siz anlatmazsiniz ailelere, yarın o kendi istedigi gibi anlatır. Bu sefer babaaanne dedeyle amcalarla ugrasmak zorunda kalırsınız. Sizi aldatan esinizi herkese rezil edin. Duygusal düşünmeyin. Yasiniz daha çok genç, dilerim kiymetinizi bilen bir yuvaniz olur. Evlatlarinizi kimseye muhtaç olmadan buyutursunuz.
Dediğim gibi, burnunuzun dikine gitmeyin. Lütfen. Burda sizi tanımadan sizin için yazan bizlere de azcik kulak verin. Donuna kadar alın, donuna kadar da rezil edin.

Allah razı olsun.. Ben söylediği hiç birşey e inanmıyorum. Çocuklarımız tek ortak noktamız.
Eğer bi katakulli çevirmeye kalkarsa ipler benim elimde 3 ev var 3 ü de onun üzerine değil.
Araba için de yasal hakkimi alacağım.
Bası büyük belada haberi yok.

Kesinlikle haklarınızı alın. Adam gibi dursaydı ya da madem gözü dışarıda ayrılmak istediğini söyleseydi böyle olmazdı, kendi istemiş.. Çocuklarının annesi diye saygısı olur en azından insanın, "evdeki" demiş bir de.

X