Benim adım "Evdeki"

Hanımlar lütfen asla yapmaz demeyin ben kendimden biliyorum. Beni severdi, iltifat ederdi, cinsel yaşamımız çok iyiydi hani bi eksiklik yoktu sadece eve geç gelirdi. Ondan hiç beklemezdim başkasına o sözleri yazsın, beni böyle ezik göstersin. Sakin güvenmeyin.. Herkes bize imrenirdi maddi manevi ama durum bu. Hem de hiç değmeyecek birine aradım kız direkt hakaret etti bana pislik dedi. Arkadaşlar yazmış ben henüz araştıramadım ama sanırım bu o.. ya bi yaptırım uygulanamazmis beni kahreden bu @Kazen bey bu kadar mağdur kadın var sitede lütfeen artık bi danışman avukat olsun hani tüp bebek danışmalığı gibi.
Kıza bir yaptırım uygulanmasada evli olduğunu bile bile konuşup evlilik birliğini zedeledigi için bir dava açılabilir yinede en azından onu ugrastirmis olursunuz o bile onu bir nebze korkutmaya yeter.ugrassin en azından terbiyesiz

Merhaba sevgili kk üyeleri.

29 yaşında 9 senelik evli iki çocuk annesiyim, birde eşim var tabi yani vardı.

Eşimle birbirimizi severek ailelerinde izniyle evlendik.

Eşimin ufak tefek yanlışlarını gördüm ama benim değil bu msj işte arkadaşım teli aldı o yazdı bu hesap onun diye geçiştirdi.

Ki öyle olduğunu düşündüm taa ki dün geceye kadar içmişti eve geldi biraz sohbet ettik.

Sonra koltukta sızıyordu ki kalk yatakta yat dedim bende yatıcam dedim .

O yattı, bende cilt bakımı fln derken son olarak sanki ilahi bir güç aç şu telefonu kurcala dedi.

Açmaz olaydım instasina bakayım dedim.

Bi açtım ki ne göreyim taha özer diye biri var onu takip ediyor malûm anasayfaya neler düşüyor gözlerime inanamadım.

Fake bi hesapti bu kendi hesabı değil neye uğradığımı şaşırdım.Yapacagi birşey değil Allahım diyorum olamaz benim kocam bu mu yani şimdi??

Dm ye baktım bi kaç kadınla sohbet etmiş ama bi kızla feci ilerlemiş kız küpelerini istiyor. Abdullah ve senden korkuyorum diyor eski bir tanıdık bu kız.

Otel, araba, ev buluşma yerleri, annesinde kalmıştı 2 veya 3 sefer eşim kız diyor ki gel görüşelim bizimki de diyor ki olmaz annemdeyim hemen gider "evdekine" yetiştirir.

Evdeki ben oluyorum anlamışsınızdır ztn. Önce yazışmaların ekran fotosunu aldım.

Gittim uyandırdım hiç mi sevmedin dedim. Fake hesabin sen çok içip kendini kaybedince açık kalmış dedim. (Isyerinde 2. bi teli varmış bunuda öğrenmiş oldum oradan hallediyormuş işlerini )

Şimdi it gibi pişman, burada okurdum inanamazdım nasıl başıma geldi hayretler içindeyim ağlıyorum dün geceden beri 3 saatlik uykuyla duruyorum.

Bir kaç gün için de boşanacağım inşallah ama ne yapılması gerekir bilmiyorum varsa avukat arkadaşlar özelden beni yönlendirebilir mi ?

Mağduriyetim hat safhada evde ben kalacağım ama küçük iki çocukla bu saaten sonra iş hayatına nasıl dönerim bilmiyorum.

Annem büyük mesele kadının sebebi olmak istemiyorum ondan gizleyeceğim bu durumu sizce yapabilir miyim ?

Tek suçum sevmek ve sadakatli bir eş olmaktı.
Ekran fotolarına bakıp bakıp ağlıyorum.

Bu kadar ileri gidebileceğini düşünmemiştim.

Yuvam yıkıyor, çaresizim sabah bi festivale katılacaktık oysa ki plan yapmıştık gece yatmadan önce, sevmiyorum dese istemiyorum dese ne olurdu ki ?

10 yılım çöp dile kolay.

Kız: evli misin ?
Bizim öküz: evet
Kız: anlamadım?
Bizim öküz: maalesef :KK43:((
:KK43:(

Yukarıdaki yazışma hafızamı kaybetsem gitmez aklimdan.

Düşünün ne kadar yanıyor canım.
Cinsel içerikli bir konuşma yok ama fazla bi samimiyet kızın bikinili fotoları var eşim sürekli arkadaşım canım arkadaşım fln yazmış ve kızdan foto istemiş.

Allahım yardım et, canım çok acıyor ben nasıl baş edicem bu durumla ya çocuklarıma ne dicem ?

Hanımlar sakin inanmayın araştırın benim gibi aptal yerine konmayın.Gecen sene başlamış bu ilişki 1 sene olacak.

Sizlerin yorumları benim için çok önemli ne olur yardım edin.

Cok bilindik bir yalandir mesajlar benim degil bir arkadasimin demek. O zamandan anlamaliydiniz ama sanirim anlamak istemediniz.
Ozellikle evliliklerin uzun donemlerinde bazi erkeklerde aldatmaya meyil malesef goruluyor. Ben her aldatilmanin bosanma ile sonuclanmadigini biliyorum, kadinlar icin bu karari almak kolay olmuyor. Ama hani bir suc islendiginde hafifletici sebepler olur ya,sizin durumunuzda o hafifletici sebepler yok. Esiniz sadece cinsellik icin tek gecelik para karsiligi birliktelik degil, duygusal anlamda birliktelik kurmak istedigi bir arkadas aramis kendisine. Ayrica sizden o kadina bahsetmesi bile size cok buyuk saygisizlik. Ve eve sarhos gelmesi,yakalanmama korkusu vs. Zaten bence esinizde bosanmayi istiyor. Ilk zamanlar cok zor olur ama sizde kendinize ait bir hayat yasarsiniz. Ayrica bu strestende zamanla arinirsiniz.

Eşimin ufak tefek yanlışlarını gördüm ama benim değil bu msj işte arkadaşım teli aldı o yazdı bu hesap onun diye geçiştirdi.

Ki öyle olduğunu düşündüm taa ki dün geceye kadar içmişti eve geldi biraz sohbet ettik.

O yattı, bende cilt bakımı fln derken son olarak sanki ilahi bir güç aç şu telefonu kurcala dedi.

Bi açtım ki ne göreyim taha özer diye biri var onu takip ediyor malûm anasayfaya neler düşüyor gözlerime inanamadım.

Fake bi hesapti bu kendi hesabı değil neye uğradığımı şaşırdım.Yapacagi birşey değil Allahım diyorum olamaz benim kocam bu mu yani şimdi??

Dm ye baktım bi kaç kadınla sohbet etmiş ama bi kızla feci ilerlemiş kız küpelerini istiyor. Abdullah ve senden korkuyorum diyor eski bir tanıdık bu kız.

Otel, araba, ev buluşma yerleri, annesinde kalmıştı 2 veya 3 sefer eşim kız diyor ki gel görüşelim bizimki de diyor ki olmaz annemdeyim hemen gider "evdekine" yetiştirir.

Evdeki ben oluyorum anlamışsınızdır ztn. Önce yazışmaların ekran fotosunu aldım.

Gittim uyandırdım hiç mi sevmedin dedim. Fake hesabin sen çok içip kendini kaybedince açık kalmış dedim. (Isyerinde 2. bi teli varmış bunuda öğrenmiş oldum oradan hallediyormuş işlerini )

Şimdi it gibi pişman, burada okurdum inanamazdım nasıl başıma geldi hayretler içindeyim ağlıyorum dün geceden beri 3 saatlik uykuyla duruyorum.

Bir kaç gün için de boşanacağım inşallah ama ne yapılması gerekir bilmiyorum varsa avukat arkadaşlar özelden beni yönlendirebilir mi ?

Mağduriyetim hat safhada evde ben kalacağım ama küçük iki çocukla bu saaten sonra iş hayatına nasıl dönerim bilmiyorum.

Annem büyük mesele kadının sebebi olmak istemiyorum ondan gizleyeceğim bu durumu sizce yapabilir miyim ?

Yuvam yıkıyor, çaresizim sabah bi festivale katılacaktık oysa ki plan yapmıştık gece yatmadan önce, sevmiyorum dese istemiyorum dese ne olurdu ki ?

10 yılım çöp dile kolay.

Cinsel içerikli bir konuşma yok ama fazla bi samimiyet kızın bikinili fotoları var eşim sürekli arkadaşım canım arkadaşım fln yazmış ve kızdan foto istemiş.

Allahım yardım et, canım çok acıyor ben nasıl baş edicem bu durumla ya çocuklarıma ne dicem ?

Hanımlar sakin inanmayın araştırın benim gibi aptal yerine konmayın.Gecen sene başlamış bu ilişki 1 sene olacak.

Ay nasıl üzüldüm. Allahım yardım et.
İnşâAllah iyi bir nafaka iyi bir nafaka alırsınız . İnşallah çok yakın bir zamanda iyi ki..... Dersiniz . Güçlü olmaktan başka çare yok. Dua edin bol bol ....

Umarım bundan sonra hayatınızda her şey daha güzel olur

Çocuklarınız ve kendiniz için dimdik duruşunuzdan vazgeçmeyin siz çok güçlüsünüz:KK36:

Bihter Ziyagil Bihter Ziyagil dün geceden beri aklımdasınız, dua ediyorum sizin için.

bir avukat tanıdıkla birlikteydim ve birazcık konu araştırması yaptım. siz bir avukata danıştığınızda anlatacaktır ama yine de söyleyeyim dedim.
yargıtayın kararı ictihadı birleştirme kararı olduğundan artık manevi tazminat kazanması zor diyor. Ancak her dava biriciktir, ayrıntılar içerisinde kadına bir dava açılmasını gerektiren bir mesele varsa o başka bir durum olurmuş. Ancak bu içtihat yargıtayın yeni bir içtihatı ile değişebilirmiş. Bulunduğunuz ildeki barodan ücretsiz danışma alabilirmişsiniz. elinizdeki mesajlarda yanlış hatırlamıyorsam açık bir birliktelik iması yoktu. eğer başkaca bir delil yoksa anlaşmalı boşanmayı tercih etmek aldatma delili yok diye sürecin uzamamasına kaarşı ve de daha az yıpranmanız bakımından düşünülebilrmiş. kadınlar gurur yapıyor ve haklarından feragat ediyor ancak sonra pişmanlık ve mağduriyet olabiliyor. Protokolü avukatınızla önceden konuşup detaylandırmanız iyi olacak anladığım kadarıyla.

Bihter Ziyagil Bihter Ziyagil dün geceden beri aklımdasınız, dua ediyorum sizin için.

bir avukat tanıdıkla birlikteydim ve birazcık konu araştırması yaptım. siz bir avukata danıştığınızda anlatacaktır ama yine de söyleyeyim dedim.
yargıtayın kararı ictihadı birleştirme kararı olduğundan artık manevi tazminat kazanması zor diyor. Ancak her dava biriciktir, ayrıntılar içerisinde kadına bir dava açılmasını gerektiren bir mesele varsa o başka bir durum olurmuş. Ancak bu içtihat yargıtayın yeni bir içtihatı ile değişebilirmiş. Bulunduğunuz ildeki barodan ücretsiz danışma alabilirmişsiniz. elinizdeki mesajlarda yanlış hatırlamıyorsam açık bir birliktelik iması yoktu. eğer başkaca bir delil yoksa anlaşmalı boşanmayı tercih etmek aldatma delili yok diye sürecin uzamamasına kaarşı ve de daha az yıpranmanız bakımından düşünülebilrmiş. kadınlar gurur yapıyor ve haklarından feragat ediyor ancak sonra pişmanlık ve mağduriyet olabiliyor. Protokolü avukatınızla önceden konuşup detaylandırmanız iyi olacak anladığım kadarıyla.
Teşekkür ederim yardımınız için; ben kadının da suçlu olduğunu düşünüyorum evet mutlaka barodan yardım isteyeceğim.
Haklarımı taleb etmeliyim farkındayım gururum beni çok zorluyor ama kendisi ayrılmak istemiyor ve maddi olan herşey senin diyor yani bu konuda çok kararlı ne var ki benim kimseye güvenim yok. Nasıl kurtulacağım bu adamdan bilmiyorum er yada geç ayrılmam gerekiyor. Ayağımın altını öpmeye çalıştı az önce mahkemede neler yapicak aşağılık kim bilir ?

10 yılım çöp dile kolay.

Elindeki delilleri avukata ver donuna kadar al. İki çocuga nafaka sende tazminat hakaret davası aç zengin ol. Evlendikten sonra yapılan mal ev araba herşey ortak zaten hepsini iste gurur yapma hiç bakalım parası pulu olmayınca kim suratına bakcek köpek gibi sürünsün asla geri dönme ve boşanana kadar kendine laf getircek herşeyden kaçın ilişki fotoğraf falan sonra da iyi bi insan çıkarsa karşına evlenirsin yada hiç evlenme çalış bey gibi yaşa

O aklina takilan kisim "maalesef" demesi en zoru olsa gerek. Hicbirimiz benim basima gelmez diyemeyiz... O adamla evli kalip mutlu olabileceksen cocuklarin icin kal diyebilirim ama cok zor.. buyuk konusmak istemem ama bende yapamazdim yapamazdim sanirim.. iş bulup ayaklarin uzerinde durman en dogrusu ama cocuk her zaman calisan kadina bag oluyor.. eger anne evine doneceksen mecburen anlatacaksin Allah yardimcin olsun

Teşekkür ederim yardımınız için; ben kadının da suçlu olduğunu düşünüyorum evet mutlaka barodan yardım isteyeceğim.
Haklarımı taleb etmeliyim farkındayım gururum beni çok zorluyor ama kendisi ayrılmak istemiyor ve maddi olan herşey senin diyor yani bu konuda çok kararlı ne var ki benim kimseye güvenim yok. Nasıl kurtulacağım bu adamdan bilmiyorum er yada geç ayrılmam gerekiyor. Ayağımın altını öpmeye çalıştı az önce mahkemede neler yapicak aşağılık kim bilir ?
Hepsi mi böyle bunların. Ahlaksızlar.. Bende kurtulamıyorum.

Anam adam yuzsuze baglamis. Siz de seni bir şartla affederim, kabul edersen ben de biriyle 1 yil arkadaşlık edeyim sonra seninle barisiriz diyin. Hem suçlu hem boşanmak istemiyor oh ne ala. Aynı şeyi siz yapmış olsanız o neler neler yapardı size.
Gerçekten öyle demek lazım. Şu ara erkekle kadın bir değil diyorlar ya diyenin ağzına kürekle vurmak istiyorum. Canım yanıyor anlayan yok. Bihter Ziyagil Bihter Ziyagil seni çok iyi anlıyorum.

Gerçekten öyle demek lazım. Şu ara erkekle kadın bir değil diyorlar ya diyenin ağzına kürekle vurmak istiyorum. Canım yanıyor anlayan yok. Bihter Ziyagil Bihter Ziyagil seni çok iyi anlıyorum.
Bosanmis ve cocuksuz bir kadin olarak
Sizi cok iyi anliyorum
Erkek ve kadin bir degil dedi kayinvalidem. Cesmeyi acti elini suyun altina tuttu, erkektir yapar elinin kiri dedi.
Kapiyi oyle bir carpmisim ki mutfagin cami catlamis
Arkamdan kufur etti
Saygisiz gelinmisim
Bosandik

Yorumun için teşekkür ederim ama bu durumu kabullenemem. Hiç aklimdan çıkmaz, böyle evlilik olur mu sizce ?[/QUOTE haklısın kesinlikle zaten bu saatten sonra sen ne kadar kabul edersen et yasattiklarini asla unutmayacaksin bu gün gibi belli ama çocukların için en azından onlar büyüyene kadar hiç değilse aynı evin içinde bulunsun onlar büyüdükleri zaman bakarsın basının çaresine belki o zamana kadar oda yaptıklarından pişman olur herşeyden önce en önemlisi sen çocukların ve onların sağlığı bütün önceliğin bu olmalı acele karar verme sakin iyice düşün yuva kurmak çok zor ama yıkmak dakikani bile almaz bende çok zor yuva kurdum o yüzden seni çok iyi anlıyorum Allah yardımcın olsun kendini sev

X