Benden 11 yaş büyük ve artık ondan hoşlandığımı biliyor! ( 2.bölüm)

ben çok kolay vazgeçmem ilişkilerden ama bence sen artık vazgeç.
ne hali varsa görsün.
başkalarına falan yönel.
sen bu çabayı başkasına göstersen adam kölen olurdu dilekcim.
seni hak eden biri değil, basit biri.

canım ya takma kafana artık bırak ne hali warsa görsün üzülmene değmez sen kendi işlerinle uğraş allah yardımcın olsun takma kafana tokadan başka bişiiiiikaydirigubbakcemile5 canım dikkat et kendine allaha emanet ol hoş kalll:1hug:a.s.

Arkası yarın gibi bişey...
yarını sabırsızlıkla bekler oldum
..kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Bence canım o seni sevmiyor. Erkekler biraz bizden farklılar cinsel arzuları için mış gibi görünebilirler. Illa o iş için sevmekte gerekmez sakın ama sakın sevgini kullanmasına izin verme boşver ya unutur gidersin hayat işte istediğin gibi biri çıkar karşına. Kendine sor onun hakkında ne biliyorsun. En sevdiği yemek ne, en leri düşün. Sevgi sadece kalp çarpması değildir bazen insanlar birbirlerini tanıdıkça sever yada nefretederler. Belkide senin nefretedeceğin biri...

geldim canlarım :)

rurhumu ondan arındırıyorum artık :) güzel şeyler keşfettim hatta akşam lacivert ile msnden konuştumda onada anlatım bu adam manyak.çünkü bnmle sinir harbi oynadı.kendi egosunu tatmin etmek için bnmle uğraştı yeri geldi masumu oynadı yeri geldi baskı yaptı bana.açıkçası 31inde ama hala bekar bir adamın bir eksiği vardırda evde kalmıştır demek.
şimdi bunları farkettim için daha pbjektif abakabiliyorum herşeye.hani yaprak dökümündeki leyla ve oğuz vardı ya.bir olayın içindeyken her ne kadar yanlışda olsa o sana doğrı gelir.banada öle oldu ama şimdi o sisten kurtuldum ve herşeyi görebiliyorum.kankam bana dilek hele sendeki sevgi değil demişti.şimdi bunuda nladım.sevgi değil.hayranlık çünkü onunla yüz yüze gelince atılgan gitti takım elbiseli,dik yürüyen idolüm atılgan abi geldiydi.ben kafamın içinde bi dünya kurmuştum aslında..
şimdi bi uykudan yavaş yavaş uyanıyor gibiyim.rahatladım artık üzmüyorum kendimi :)
hepinizi öptüm canlarımmmm :))

Hadi Bakalım inşallah:teytey:

Uyandin demek ki? Öyleyse günaydin Dilek :teytey:

bu atılgandan bastan beri hic hazzetmediydimCADIARZU
dürüstüm ayagına en cıplak duygularını guya senınle paylasmak istemıs sonrada dilek bak ben durustum senın hıssettıklerını anlamak ıstedım bu bana mutluluk verıyor demıs ama aslında ben erkegım bı kadının yada kızın mahrem duygularımı oksaması hosuma gıdıyor demıs ıcınden
aramızda yas farkı var ama olsun ben senden faydalanabılırımde ama yakama yaısmak yok ıstedıgım zamanda sutlarım sevgı ask beklemede demıs.
neysekı bıtmıs sayılır yada sana zarar vermemesı acısından bıtecegını umuyorum
ekmegını namusunla helalınden kazanmak ıcın bıseylere boyun egmek zorunda degılsın evet cok zor hayat ama ınsanın ızzeti nefsı herseyın uzerındedır canım uzak dur bu herıften
sen the end demıssın ama ınsallah o bunu to be continued anlamaz..
saglıcakla kal..

işte dilek işte sen afferin sana dilecim denize taş atar gibi attın atılganı zaten adındanda belli ya at ılgan attın kurtuldun canımmm iyi olmana sewindim canım artık senden başka konular bekliyorum tamam,,,, işte böyle dik dur gülmek sana yakışıyorr:1rolleyes:kendine iyi bak canım:1hug:a.s.

adam açıkça söyelmiş sanada sessizce gitmek yaskışır engellemişsin sil madem yeni aşklara yelken açman için öncelikle herşeyi sil baştan yapman lazımöptümyerimseniben

ben senin yine böyle bir uykuya dalıp yine yanılacağını düşünüyorum kendini dinlemeden bi sakinleşmeden başka birine yönelirsen yine yanılırsın.Senin bütün yazılarını takip ettim marketteki çocukla yaşadıklarındada sana bu öneride bulunmuştum ama yaşamadan anlayamıyor insan umarım bundan ders almışsındır başka şeylerle ilgilen zihnini kalbini saçma sapan diyologlardan temizle ve acele etme.

ben bu olayın birinci bolumun kapanmasıyla bi daha atılgandan vazgectigini düşünmüştümm
demekki senle yemege cıkmasının altında filan bel altı dusunceleri varmış ..
sen bu adama hiç bişey yazma msnden o sana hayatta yazmaz bence
onun calıştıgı şirkete gierersen de yine sende bu aşk alevlenebilir ... eger onunla aynı iş yerinde calısırsan ondan uzak dur canım biraz cool ol .. iş resmıyeti içinde ol ona karsı
belkı bu kez o senn peşinden koşar

Hadi Bakalım inşallah:teytey:
sağol canım :)

Uyandin demek ki? Öyleyse günaydin Dilek :teytey:
sağol canım geç oldu güç oldu ama kesin oldu :))

cnm o kırmızıyla işaretledim yerde çok doğru söylemişsin.ilk baştan harbiden bu adam dürüst birşeyleri aşmış sandım inandım.evet çok çok safça ama işte salağım aşığım inanadım..ama zaman geçtikçe bi ileri bi geri sinirimle oynayınca kendime geldim işte nihayet yerimseniben

iş konusuna gelince ben gerçekten iyi bir öğrenci olduğum için(bu arada marmara üniversitesi son sınıf öğrencisiyim) değerim anlaşılmaya başladı diyeyim.bir anda herşey yolua girdi.biri bana iş teklif etti bilin bakalım hemde kim?
avivasa hayat ve emeklilik şirketinin genel müdürü!:1shok:
pazaralama dersimize geliyordu.komik gelecek ama beni çok pratik bulduğunu her soruna bir çözümüm olduğunu söyledi ve beni şirketine çağırdıııı :sm_cool:
aşk konusunda bir faciayım ama iş konusunda evet süperim gerçekten! :teytey:
vizelerim bitince 10 gün sonra iş başvurusuna gideceğim oraya.bu salağa muhtaçken sektör birincisi şirketin genel müdüründen teklif aldım.süper bi başarı bence buuu :hooray:bu arada belki onunla tanışanınız faland avardır.sakın gidip sormayın beni.şimdi atılgandı falan baya fena olur.okulda kimse bilmiyor.derste bir söylerse yanarım ben hee

hee attım kurtuldum.alah iyiliğini vermeye adamın isiminden epey birşey çıkıyormuş bu arada sırnaşık şey
desteğin için sana ayrıca teşekkür edeiyorum canımm nurumm :1hug: kaydirigubbakcemile5

adam açıkça söyelmiş sanada sessizce gitmek yaskışır engellemişsin sil madem yeni aşklara yelken açman için öncelikle herşeyi sil baştan yapman lazımöptümyerimseniben

msnde duruyor ama ben msne girmiyorum bu aralar.açıkçası bi süre netten bilerek uzak durdum kızlar.kendi başıma kalıp dinlenmem lazımdı çünkü net olunca dayanamayıp okuyorum bişilere moralim bozuluyor.birde sınavlar başlayacakken boşu boşuna zaman kaybı oluyor.ama şimdi kendimi gerçekten iyi hissediyorum.hayatımd agenel bi bakış açısı değişikliği yaptım.20 gün önce bi rüya görmüştüm ilayda cem ablam tabir etmişti.rüyamda haliçte suyun altından bir cami çıkıyor ve ben bir geminin kaptanıyım.tam uçurum kenarında duruyorum bi cm ileri gitsem denize düşçem.ama ben kendimide germideki insanalrıda kurtarıyordum.ilayda cem ablamda bana büyük değişimler yaşıcaksın ve büyük bi tehlikeden kurtulmuşsun demişti.rüya asıl şimdi çıkıyor.ondan kurtuldum ve kendi içimde büyük bir değişim yaşıyorum.geçen yaz iş bulamadığım için epey bir karamsar kendine güvensizsorunlu bir tip olmuştum.ama şimdi kafama saksımı düşte ne sırnaşık şey çok güveniyorum kendime.en ufak şeyde moralim bozuluyordu ama cuma akşamı edirnekapıda salağın teki bacağıma otmobilinin kapısını çarpmasına ve şuan sol bacağım 2 parmak genişliğinde çürük olsada umursamıyorum.bitti gitti.önemli olan bu çürüğün iyileşmesi.zaten sinir yaptıkça kendi sağlığımı bzouyorum ve ömrümden çalıyorum.ama niye yapımki bunu çooooooookkk seviyorum kendimi halbuki :asigim:

Son düzenleme:
Canım iş için çok sewindim brawo sana işte gören görüyo bişey yapmana gerek yok kendini bi şekilde gösterebiliyosun hareketlerinle anlayan anlaıyo yani hayırlı uğurlu olsun canım inş istediğin gibi sonuçlanır çok sewindimm kendine iyi bak tatlımŞeniz

cnm şunu farkettim.hayatımda bir erkek olunca ben sapıtıyorum ama nedense o kişi hayatımdan çıkıncada anınd akendimi toparlıyorum demekki aşk bana iyi gelmiyor.bunun farkına vardım.bu yüzden yanımdan bradd pit geçse dönüp bakmıyorum şuan -tatlicadiarzu-

yok yazmıyorum
yazmayıda düşünmüyorum canım.hatta ona face booktaan silicem dediğimde bu koşa koşa gidip beni face bookundan silmişti.bende anlammıştım onun sildiğini salak gibi eri eklemiştim.bu bi süre bii yazıyormu diye kontrol etmek için arkdşlık davetini silmememiş profilime bakmak için.ama az önce baktım.onu umursamadığım için silmiş.ama çokta umurumda atıl-gan sırnaşık şey

sağol cnm sende kendine çok iyi bak.bi birim yöneticisine minnet ederken bir ceo tarafından davet edildim.havam bin beşyüz valla :))

kızlar bu arada tam bana göre bi şarkı buldum :)

Once resimleri duvardan kaldirdim
Cay ictigin bardagi rafa sakladim
Giydigin ne varsa bir bir katladim
Bir damla yas dustu
Cok aglamadim

Kokun uctu gitti acik camlardan
Sevdigin sarkiyi hic soylemedim
Kormuyorum sensiz aksamlardan
Sevdigimi unut, ozleyemedim

Sen
Haylaz ruzgarlar onunde simdi
Sevdanin yukunu attim omuzundan

Sen
Sandigin sey belki benim yuregimdi
Iyi ki donmusum yolun basindan
Offf
Yolun basindan
Offf
Yolun basindan

Sevgili Dilek,
Seninle bu konulari msn,de görüstügümüz icin pek yazmadim buraya,
Artik yazmayada gerek kalmamis cünkü yeni bir is teklifi ve eskiye veda seklinde yazilari görünce cok sevindim...
Insan her yasinda degisebiliyor ve önceki senelere bakinca,ya nekadarda komikmis yada nekadar sacma seyler icin üzülmüsüm diyebiliyor...Buna emin olki sende zaman gectikce anlayacaksin,onca zaman niye üzlmüsüm yada neden bukadar kendimi bir hic ugruna paralamisim diyeceksin...Ama olsun her an,her zaman insanin yasantisinda bir tecrübe oluyor...
Bir ara sana cok kizmistim hatirliyormusun?
Hani demistim okadar genc senin gittigin üniversitenin hayalini kurarken,sen nelerle ugrasiyorsun,birak okulunu baskasi gitsin ozaman senin yerine demistim...
Simdi görüyorumki sen o okulun hakkini verebilecek ve cok iyi bir yerde olacaksin,sonra karsina düzgün biri cikacak,yuva kuracak ve hatta anne olacaksin..
Ama bu süreci okadar dolu dolu yasaki,yarin arkana baktiginda ben bunu yasamadim yada eksikligini duyuyorum dedigin seyler olmasin HAYAT,inda..

Aferin kız sana..kaydirigubbakcemile2
Kafana kaya çarptı herhalde akıllanmışa benziyorsun...a.s
ınşallah bu değişimin istikrarlı bir şekilde devam eder...a.s
Uzay gemisi isimli Atılgan'a da minnet etmene gerek kalmadı..

Meral Egemen'e de hemen gider birimiz sorarız dilek88'i tanıyormusunuz?.laelaelaelaelae
Var ya O KK ya üye,bi de Atılgan diye sevgilisi var..yaaa.
Bunları biliyormuydunuz diye...CADIARZU

Şaşırdınmı şekerim sen, bu paranoya niye..yasakkelime

Hakikaten sana sevgili yaramıyor..:roflol:a.s
Benden tavsiye,bir süre kendine sevgili yapma...a.s
Hakkında hayırlısı.

inşş cnm.galiba gerçekten kafama saksı düştü.bu adamı silince kafadan bir anda normale döndüm.mantıklı düşünmeye başladım.ki bu aralar çok ciddi şekilde düşünüyorum ben bu adamı sevmek içn sevdim.yani eski konumu bilenler o beni aldatıp askere giden adamı kafamdan çıkartmak için bi panzehirdi galiba..ama itiraf edeyim.hiç doğru olmasada içimde onun boşluğu var.... :1no2:

diğer konuya gelinceeeeee.şimdi o bayanı tanıyan biri çıkarmı çıkar ama birde şöyle bii var.bzm hoca daını yazıp gooeldan arattırıyor.yani bulurnmu bulur :))
o yüzden ben ismi silcem.sende sil olurmu? yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…