Benden 11 yaş büyük ve artık ondan hoşlandığımı biliyor! ( 2.bölüm)

uykum geldi okuyamadım hepsini film gibimirmirmirmir
adam niyetini belli etmiş 11 yaşta büyük sendeki heves zaten aşkta değil kusurlarınıda görüosun kendin uzatmadan bitir canın çok yanar ilerdemirmirmirmir

Canım iyi oldu konuyu yenilediğin merak etmiştim aranızdaki yaş farkını ortaya koymuş başka bişey bulamadı ya onun düşüncesini anlamışsın işte dilekcim adamın aklı şeyinde sense sewgi aşk bekliyosun bence bitir derim eğer istemessen biraz görüşme ondan bekle belki aklı başına gelir arkadaş kalmanız daha doğru olur kendine iyi bak canım sewgiyle kala.s.

Erkek milleti işte ...

Yaş baş bahane... bu adam sana insan olarak değer vermiş olsaydı böyle cinsel yönden yaklaşmazdı bence... boşver bırak sen bunu :1closedeyes:

kendine yazık etme güzelimmm bu duygulerın geçicici sende farkındasın adamın niyeti kullanmak

bu adamla konuşmaya devam edersen bir sonraki evrede senin hislerine karşılık verir gibi yapıp seninle dalga geçecek

adam dürüst mürüst değil biraz zaman geçince yalan duygularla seni kandırabilecek kadar düzenbaz biri

görüşmemelisin onunla hiçbir şekilde bence

adamin nasl biri oldugunu iyi niyetini durustlugunu bilmem de, insan bodoslama seni arzuluyorum demez boyle yani.. hayir ortada henuz bir iliski bile yokken direkt cinsellikten baslamasi guvenilir bi hareket degil sonucta.. durustce soyledi diye hakli mi oluyor yani.. ne desin kiz simdi "aa bu beni arzuladigini basinda acikca soyledi ne kadar durust o zaman hemen vereyim..' mi dicek? kusura bakma arkadasim ama madem buraya yardim almak icin yazdin, bu adam yaramaz ben soyliyim.. tamam her erkek karsisindakini cinsel anlamda degerlendirebilir ama bunu daha ortada iliski bile yokken dan diye soylemek acik sozluluk degil patavatsizlikk.. dengesini bilsin biraz...

BRAVOOO a.s.

arkadaşım eğer bu kadar yorumdan sonra hala devam edersen buraya bu konuyu açmanın vede bizim burada sana yardımcı destek olmamız adına yazdığımız yorumların bir anlamı kalmaz...lütfen aklını başına al ve bu adamın niyetini,şu yazdıklarını baştan okuyup anla...bir başkası yazmış gibi oku...bakalım ne düşünüp hissedeceksin...adamın niyeti cinsellik yaşamak,benim için çok öenmli falan filan ne gerek var şimdiden bunları söylemeye...

Aslinda sende gormusssun gercek yuzunu ama sanirim vazgecemiyosun , bu adamla sen cinsellikden konussaydin ileri gitmis olsaydin bu isin sonu YATAK olurdu seni cok guzel kandirabilecek birisi sende cok guzel kanabilecek birisin gibime geliyo. Senin sozlerinle kendini tahrik ettirecek iste kicini kalditcek bi kiz benden hoslaniyor gibicesinden .. Bencede vazgecc hem ilerde yasida sorun olabilir belki ..

bak canım o zaman da sana bazı arkadaşlar demişti.
bi kere yaş farkınız fazla. o koskoca adam ve elbette ki senden daha farklı istekleri olacak, bunu zaten tahmin etmeliydin.
ama yine de yok beni arzuluyo musun, bunu duymak tahrik edici falan çok ters laflar.
adam belli ki ben yatacak birini arıyorum sen daha küçüksün, sana yazık olmasın tarzı konuşmuş.
adam gibi adam olsaydı sadece yaş farkını öne sürer konuyu kapatırdı, hatta senin ondan hoşlandığını söyleme raddesine getirmezdi hiç işi..
ama tamamen egosal sebeplerle senin onu arzuladığını duymak istemiş; düşünsene senden 11 yaş küçük bi çıtır seni arzuladığını söylüyo; ne çok hoşuna gitmiştir.
bak canım yaş farkını geçtim normal şartlar altında bile bu adam işe yaramaz...
daha fazla adamın hayal dünyasına alet olma bence..

ben fazla detaya girmediğim için sadece bu fikir görünürde oldu ama bu fikir o an için mantıklıydı.çünkü sadece bir çıkış yapmış gibiydi.kötü niyetli olduğu kesin değildi.ki bu fikri veren kişiler tmm burada yanılgıya düşmüş olabilir.ama mesala onunla ilk konuştuğum akşam çok yerinde tavsiyelerde bulunmuşlardı.bana katkısı çok çok daha fazlaydı.

bu arada ilk mesajdada yazdım şimdie yine yazayım:

NOT: ben burayı sadece olnları bilin demek için açtımdı.ben zaten kararrımı vermiştimbu adamla ilişiğimin kalmadığını en baştan bilin ve içiniz rahat okuyun.zaten kafamda bitmişti artık.hani o kendini hazır hissetme evresi vardı ya.işte onu yaşıyordum.önceki gün kararımı verdim.msnde direk yüzüne konuşur seni engelliyorum diye ama akşam msne gelmedi.bende gün içinde bir mail atıcam ona.ve gerçkten the ende olacak!

bacıım sen hiç akıllanmamışsın..yahuu adam işi cinselliğe kadar indirmişsen hala atılgan diye atlıyosun..kızım arkadaşların dediği gibi bu adam seninle eğleniyo,sen msn de kaç kere the end demişsin ve hala yazmışsın.adamdan vazgeçemediğini belli etmişsin..bence artık o adamla görüşme,hem msn de engelledim ama silmiycem diye yazmışsın..valla sen akıllanmazsın bacıım..aklını başına topla bak daha sonra üzülmeni istemeyiz..madem ki fikirlerimizi sordun buradan..sen onu unut ve yolunu devam et..daha yaşın ne ki,daha Allah izin verirse çok güzel günler seni bekliyo,tabi bu adamdan vazgeçersen...

adamın suçu yok.. dürüstçe söylemiş işte olmaz diye hatta kibarca söylemiş bence o yüzden açık kapı var gibi görünüyor..
erkekler direk konuşur kelimelerinin altında başka manalar aramanın mantığı yok..
dilekcim seninde aklın başına geldikten sonra bu yaşadıklarına güleceksin.. Şu an birçok şeyin etkisiyle çok sağlıklı düşünemiyorsun sanırım..
lütfen titre ve kendine gel artık..

Canım sen doğru karar wermişsin bitirmişsin artık kendi yoluna işine okuluna bak hakkında ne hayırlısıysa o olsun inş canını sıkma we mutlu ol canım sewgiyle kala.s.

Canim bence msn engellemekle en dogrusunu yapmissinyerimseniben, bosver kafani yormaya bile degmez adama bak ya bulmus citir kizi cinsellikten baska birsey konusmuyorklava: varmi oyle.

......................................................................

Son düzenleme:
game over yaz gönder kaydirigubbakcemile5
canım illa birşey yazmak zorunda değilsin.o tür bir ilişki istemediğini artık özel konulara girmemesi gerektiğini söyle.işin kötüsü atılgan efendinin yatak muhabbetlerine sert bir cevap vermedikçe adam da acaba kullanabilirmiyim diye düşünceler olabilir.abi gözuyle bak sonuçta iş hayatında fikirlerini alıyorsun bence yani

diyordum ama aradan bi gün sonra vazgeçtim.zaten ne o konuşuyodu nede ben.o the ende muhabetinden sonra.zaten şuan vazgeçtimde içimde ölesine bi yorgunluk varki..şuanki haliyle bıraktım bıktım uğraşmak istiemiyorum.zaten bnm için bitti.msn den engelleme ve not işini yarın yaparım...

ortada bir ilişkide olsa dese hadi ulan adam aç yada toymu bu yaşa kadar bakirmiydi, becereksiz yada acemi falan derim ama ortada ilişki değil sevgi bile yok yaa :))

sağol bitti zaten...sadece kağıt üstünde bitirmek kaldı..

ondan hiç ummazdım ama evet.öyle biriymiş... (

yok yahu dürüst olmak doğru olmak değildir..dürüst oluda iyimi oldu şimdi..arkdşlığımıda kaybetti..

ben zaten ona demiştim o akşam.30unda leylek masalına inanan bir adam beklemiyordum tabi ama bu kadar cesur olacağınıda tahmin etmemiştim dedim.yaşı geçtik normal şartlar altında bile işe yaramaz.. ne doğru söz... :çok üzgünüm:

bu arada irem irem irem.game over güzel sözmüş hee kaydirigubbakcemile5

bu arada az önce ne oldu bilmiyom herhalde jetonum düştü.kendi kendime ulan ne üzülüp duruyorsun sanki adam beni terketti.asıl üzülmesi gereken o.bnm gibi çıtır akllı güzel kültürlü hoş bir kzıı bir daha nerde ebulucak.o kendine yansın yaa dedim düzeldim! :1closedeyes: :hooray:

ayrıca ona ne yazıcamıda kafamda topladım.hatta buyrun sizde yazıyorum okuyun görün:

bu sefer the ende değil, game over atılgan..

seninle arkdş olarak devam etmek istedim ama sen hala olduğun yerde sayıkladın.the end dedikten sonra bile o küfür muhabbetinde bana imada bulundun.
sen bana "neyi yakıştırdğının" farkındamısın atılgan!....
msndende, face booktanda,cep telefonumdanda seni sildim.sende öle yap.

Canım güzel düşünmüsşün yaz kurtul artık at kafandan yeni sayfa aç kendine canım güçlüsün sen unutma hiçbişey yaşamadınız sewgili olarak yani unut gitsin biraz zamana ihtiyacın war herşey yoluna giecek sewgiyle kalla.s.

sağol cnm.ya aslında ben ona böle bişi yazmayı çok istiyorum aman boşver.direk sil gitsin diyenler oldu.hep okonuştu.içimde birikti birşeyler..tabiri cAizse şu 3cümlede içimi dkmek istiyorum ama yazma bu sefr neydi niye kızdın falan diye konuşmak ister diyenler oldu.açıkçası zaten onu hayatımda yeri yok.öyle her gün gördüğüm birisi değil.onu kaybettimde bi yakınımı kaybetmiş gibi üzülmicem.ama giderken öyle bir gitmelliyimki asla bir açık kapı kalmamalı.ve suçlu ben olmak istemiyorum.dişi kuyruk sallamazsa erkek gelmezmiş hesabı.çünkü 3 hatta2 ay sonra bu adamla aynı işyerinde çalışmaya başlıcam.asıl orası düşündürüyor beni..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…