Benden 11 yaş büyük ve artık ondan hoşlandığımı biliyor! ( 2.bölüm)

En doğru kararı vermişsin başlamadan bitmesi daha hayırlı olmuş...
Birlikte çalışıcam ileri tarihte diyorsun, o zaman da diğer çalışma arkadaşların ile mesafem nasılsa onunla da aynı seviye de olacak bu kadar basit.... Onu artık istemediğini hissettirmen lazım...

Son düzenleme:

bacım bak ne güzel işte .şimdi bitir herşeyiarayıp sorma.sil yaniii..bak aynı iş yerinde çalışacakmışsın...işteee süprizzzzz o zaman kozlar senin elinde süslen püslen,o senin peşinde sürünecek bak görürüsün..sonra dediniz dersin..ama değmez böyle bir adam için...sen daha iyilerine layıksııınnn bacııımmm..:1hug:

Canım görüşeceksin tabi herzaman başını dik tut mesafe koy araya senden hoşlandığımı sanmışım de ama içimde hiçbirşey yok de artık bu konuda konuşmak istemiyorum de mecburen arkadaş olarak kalıcaksın aynı iş yerinde çalışacaksan konuyu hemen kapa we yoluna dewam et canım güçlü ol zaman ne gösterecek daha 2 ay warmış bakalım ne olur hayırlısı olur inş canım grş :teselli:

kılzarr şuan lacivertin katkısıyla çok güzel bir şarkı dinliyorum nilin seviyorum sevmiyorum diyeöle güzel sözleri varki şuan hıhhh atılgan diyorum içimden :)

a durun hatta burayada yazayım
Kaç yaprak var bilmiyorum
Ben seni kopardım attım
Kendimi toparlıyorum
Var mı şimdi başka biri
Onu bana benzettin mi
Ne yaparsan o ben olmaz
Parçaları sana uymaz..

Kendimi bunun için mi yorucam ben
Kalbimi bunun için mi kırıcam ben

Yok ki senin bir yedeğin.
Kötü Kedi Şerafettin
Söyle nasıl kıydın bana
Hem canımdın,hem ciğerim

Kendimi bulamıyorum
Geri alamıyorum
Ben her gece rüyalarda
Hep sana hak veriyorum
Yok ki senin bir yedeği

İşşte bu canımmm başaracaksınnn biliyorummm :1hug:

isimden belli :) atılgan:) hey maşşallaahhhh..

dilek bacım senin aylar önceki konularından biliyorum seni, o yüzden hemen konunu görünce damladım:)
bu adamla görüşme 1 ay sora tamamen unutcaksın. bundan sana hayır gelmez (çok klişe oldu) bu adam başka şeyin peşinde. evleneceği türden bi kız gözüyle de bakmıyo sana çünkü çok küçüksün ondan, ben bunu anladım. olmazz da olmaz. ama sen unutuyosun bile. adını anma, hatta şarkı bile dinleme bence. onu hatırlatcak herşeyden uzak dur. hadi bakalım :)

adam sana açıkca benimle ol demiş .. sevgi bekleme alacagımı alır giderim demiş .. ilişkimiz yataga baglı olur demiş ..

sen kaç o gelir peşinden sana karşı yaklaşımı davranışları değişir ama o cinselliği değişmez ..

İşşte bu canımmm başaracaksınnn biliyorummm :1hug:

çokda hareketli bir şarkı insana güç ve moral veriyor adeta :)

isimden belli :) atılgan:) hey maşşallaahhhh..

:roflol::roflol::roflol: süpersin yaa.veda mektubunu yazmadım.açıkçası ne bileyim uğraşmak istemiyorum.zaten şuan engelli istesede yazamaz bana bulaşamaz.kendi anlasın ya.ben hiçç kafamı tekrar yormayayım onun için :1closedeyes:

Canım yorma kendini boşşşşş weeeeerrr ne hali warsa görsün zamana bırak düşünme bile umrumda değilll de gitsin yerimseniben kendine iyi bak canımmm:1hug:a.s.

ammaann diyim konuşma bile..

adam uçkurunun derdine düşmüşşşş gülüm uzak durr

orta halli bir dizi tadında olmuş ... enteresan

aynen cinoşum katılıyorum, yav allah aşkına sanki esas kız adamın peşinden koşuomuş gibi bişi, istemem yan cebime koy diyo, bak ben bu şekilde istemiorum ama seninle de konuşmak istiyorum gibi, adam da kadir inanır modunda, bi ara o konuşmaları okurken nalçaaak diyeceğini filan bekledim valla, garip bi ilişki CADIARZU

ya ben anlamadım biri iki cümleyle özet geçebilirmi
şimdi bu atılgan dilekle yatmakmı istemiş
ne olmuş anlayamadım

Ne oldu şimdi kesin bittimi?

bnm kafamda bitti cnm.görüşmüyorum.konuşmuoyrum kafam rahat :)

ammaann diyim konuşma bile..

adam uçkurunun derdine düşmüşşşş gülüm uzak durr

bu adamdan bana hayır gelmez belli yani.ne diye kendimi üzücemki :)

yaşıtlarının çocukları varken bunu daha sevgilisi bile yok.hangi 31inde evde kalmış adamın karşısına bnm kadar genç güzel kltürlü ve okumuş bi kız çıkarki??kendi kaybetti valla k.ıçımın atılganı :)))[/B]

hikaye biraz karşık evet doğru :))
ben bu adamı seviyordum.bu bana güzel hoşsun ama yaşın küçük olmaz dedi.sonrada ama ben seni çekici buluyorm.cinsellikten konuşlım falan dedi.bende tersleiynce benim ... olmadığımı anladı.sonuç msnde engeli açtım.çünkü denk gelemeiyoruz diye düğşünmesin.o msndeyken ona yazmadımı böle birşeye gerek duymadımı ona tenezzül etmedimi anlasın diye.ki başarılıda oldum.3 gece msnde denk geldik.bu hayvan gene beni bekledi.ben bişi yazmayınca dışlarıda yaptı.bende çevrımdışı oldum.bu döndü beni görmeyince kapadı msni.bu şuan kendince beni elinde tutmaya çalışıyor.ama yemezlerrrr :))
yürüüüüüüüüüancaa gidersinnn :))

ya ben anlamadım biri iki cümleyle özet geçebilirmi
şimdi bu atılgan dilekle yatmakmı istemiş
ne olmuş anlayamadım

üste kısaca yazdım olayı :)

Son düzenleme:

bence bu herif sana yem atıo şakkıdı

yaa kızlar ((

ya şimdi bnm kafama takılan bir konu vardı.iş konusunda bu adama muhtacım.zaten msnim den silip atmıyorsam bu yüzden.onunla stajda tanıştım ve büyük ihtimal o şirkete giricem.daha doğrusu o şirkete girmek bnm için daha avantajlı çünkü bu yakada. sigorta şirketlerinde iyi 2-3 şirket levent ve maslaktadır.geri kalan diğer iyi şirketlerde hep anadolu yakasında.bnm şuan başka torpillerimde var ama bunlar hep o analdolu yakasından(okul orda olduğu için hocalarım o şirketlerden hep)

akşam lacivertle(buradan bi üye) akşam msnde bu konuyu konuştuk.işe girene kadar tmm konuşma ama hayatınanda silip atma.işe gireceğin zaman adını cvde yazdım de kapa telefonu.işe girdikten sonrada görüşmeyi kesersin.ya tmm işe girdik ama ben her sabah bu adamla karşılaşçam serviste.heleki birde aynı yere düşme ihtimalimde var.o müdür ben onun altında .... elemanı.komedi gibi ya!!!

bugünde sınıfta arkdşlarla konuştuk.şirketler iyi elemanları bırakıp kötüleri çıkartıyormuş.dil tazminatları kalmış.işe girmek çok zor.torpil buldumu bırakmamak lazım diyorlardı.ya ben şimdi ne b.k yicem!!! senağlama bu adam gerçekten etkili bir torpil ama adama yaklaşamıyorum bile.ya hayır arkdş olarak normal bi insandı.ama ben şuan ona göre ona kesik, cepte hazır ve bir an önce tavlanması gereken bir avım.adam beni cinsellikle yan yana koymaktan vazgeçse,gene eskisi gibi normale dönse az çok konuşulurda ama buda mümkün değil!dün adamın face bookuna baktım.sabah 6.30da cinsellik dersleri diye video eklemiş.sağırlara cinsellik deri verilirken kadının birisi arkada tuhaf(!) hareketler yapıyormuş.gelde korkma bu adamdan yaa!!
ama şimdi ok yaydanda çıktı bi kere! ne düşüncesi değişir ne bana torpil olur.olmazsa bana iş yok.olursa bu sapık karşılığını ister.
ya ben napıcammmmmmmm senağlama​

Son düzenleme:
o zaman siz taaaaa anadolu yakasına gitmektense çalışın bu adamla en iyisi...
enteresan...

Keşke düşünüp muhabbeti hiç bu noktaya getirmeseydin o halde.

Hoşlanmaktı,konuşmaktı,baklaydı filan derken o da kendi rengini belli etti.

Önceki konuşmalarda sen konuşurken usulen de olsa cevap veriyordu,mesafeli bir tanışıklık vardı ortada.

Şimdi o şirkette çalışmak için ona muhtacım diyorsun ama Allah'ın emri değil ki orada çalışmak.

ınsanlar hergün nerelere gidip geliyor,ne koşullarda çalışıyor.

ış bulmak evet zor ama kendin demişsin şirketler iyi elemanları bırakıp,kötüleri çıkarıyor diye.

Girdikten sonra iyi eleman olursan başarılı olursun.Atılganada tutulganada ihtiyacın yok bunun için.

Ah ahh taa o zaman dedik biz sana..klava:
Sakın yaklaşma, belli etme hoşlandığını diye söylemiştik
Evet adam sana şimdi, bu benden hoşlanıyo meyilliydi bir ara deyip
Gözleriyle seni yiyecek.... kendine güveniyosan gir çalış yanında
Ama yok rahatsız olurum, diyosan en baştan başka iş aramaya başla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…