Benden 11 yaş büyük ve artık ondan hoşlandığımı biliyor! ( 2.bölüm)

dilek_88

ayaklı astroloji kitabı
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2008
384
37
35
Merhaba kızlar... :1hug:

Daha önce *ondan hoşlandığımı anladı artık ne yapayım?* diye bir konu açmıştım ama bazı ağır laflar yüzünden kapattım. Ve şimdi tekrar önemle belirteyim. Evet konuştuk ettik. Ama konu hala benim içimde çözülmedi. Çok hassasım. Bu konuyu da öyle çok fikre ihtiyacım olduğu için değil, önceki konuyu takip eden, gerçekten benimle ilgilenen, bana yardımcı olmaya çalışan ablalarım için açtım... Onlara bi gönül borcu olarak :1hug:

NOT: ben burayı sadece olnları bilin demek için açtımdı.ben zaten kararrımı vermiştim.ama ikinci mesaj arada kaldığı için kaynamış.buraya tekrar alayımki bu adamla ilişiğimin kalmadığını en baştan bilin ve içiniz rahat okuyun.zaten kafamda bitmişti artık.hani o kendini hazır hissetme evresi vardı ya.işte onu yaşıyordum.önceki gün kararımı verdim.msnde direk yüzüne konuşur seni engelliyorum diye ama akşam msne gelmedi.bende gün içinde bir mail atıcam ona.ve gerçkten the ende olacak!

arada kaybolan 2.msjım:
ilk msj gereğinden fazla uzun olduğu için böldüm.şimdi size son olanı ve şuanki fikrimi yazacağım kısaca.bu konuşmadan sonra yaklaşık bir saat kadar sonra dilek kuyruğu dik tut.beni oturdu ağlıyor falan sanmasın diye gayet neşelice tekrar slm yazdım ona msnden.yanlız bu arada ben msne cepten giriyorum çünkü.o sırada sandık görevlisi olmak için eğitime gitmiştim.ama küçücük bir odada sigra içenler yüzünden nefessiz kaldım ve yanımdakilere çok kızmıştım.onada işte naber ben eğitim için geldim, de işte buradakilere kızdım falan dedim.buda ne oldu falan anlattım.birde bunlara içimden küfür ediyorum şuan dedim.bu ne küfürü dedi.ben bildiğimn küfür dedim.bu en pis küfürün ne merak ediyorum dedi.yani gene akıllanmadı bu sapık..

içimden yok artık bu akıllanmayacak dedim.ve orada noktayı koymaya karar verdim.ki benimde bir gururum var.sevgiye gelince anlamsız ama iş cinselliğe gelince ne yaş farkı kalıyor ne anlamsız oluyor.varmı öyle yağma! kötükedihüso

ve dün akşam.ben hafta sonları part time çalışıyorum.akşam yolda kaldım daha doğrusu vasıta bulamadım ve karanlık tenha bir caddede epey bekledim güneşli tarafında.içimden geçirdim.ailem beni merak edip aramıyor yada biz seni alalaım demiyorlar.atılganı arasam(ki arabası falanda var) dilek uğraşamam şimdi seninle der keser atar..
ama vericem diyeyim ama hemen atlar gelir.tövbe tövbe yaaa! kötükedihüso ya ben en zor anımda yanımda olmayan insanları ne yapayım? kötükedihüso
neyse sonra bi minübüs geldi nihayet ve eve geldim aleme ayrı bir fırça.dün konuşmadım sinirimden.msne geldim.defol git dedim ve msnde onu engelledim! kötükedihüso

ilk mesaj hikayenin başı yani:
Nerde kalmıştık tam, ben, e artık bitti yeter dediğm an adamla konuştuk...Daha doğrusu O, ''geçenlerde birşey diyecektin ne oldu?'' dedi. bende ''Ayy yok o msnde konuşulacak konu değil'' falan dedim. Bu da ''biliyorum anladım ama hadi konuş öğrenmek istiyorum'' dedi. Neyse 23 dk.lık bir çekişme sonucu bana; ''karşı birşeyler mi hissediyorsun'' dedi. Ben ''evet'' dedim. Bana ''aramızdaki yaş farkını sorun olarak görmüyormusun, aslında beni fazla tanımıyorsun ama yaşıtım olsan seni hiç kaçırmazdım'' falan dedi. açıkça bi hayır demedi bana. sonra bu msnden giderken bana, ''kadınsı duygularınmı harekete geçiyorum yoksa sadece bir idolmüyüm'' diye sordu. ben ''pc yi kapatmam lazım cepten sms at'' dedim.

Sonra bu bana mesaj atmış cepten ve yazdığı şu! ''beni hiç arzuldınmı? '' Ben ''oo çok sakat bi soru neden sordun?'' yazdım. bu ''Mmerak ettim evet yada hayır de'' dedi. Bende ''nasıl bir meraksa bu gece gece'' dedim. Düz bi cvp verdim. ''ınsan sevdiği kişiyi ister normal olarak. Normal bi şekilde evet.'' yazdım cevap olarak.

Ve gelen cvp.. ''bunu duymak tahrik edici!'' :1shok: Tabi ben gece 01.00 şok geçiriyorum. Kızdım ''çabuk yat uyu'' diye. Bu da bana, ''özür dilerim asla samimyetimden süphe etme'' falan dedi. Konu kapandı. Sonra bazı fikirler aldım. Şu şekilde... <<Bu adam sapık değil sadece erkek zaafı var bu konularda belli, sende sınırı geçme ama uzakta durma adamın bu zaafını kullanarak elde etmeye çalış<< diye...

Sonra benim kafam daha bi karışmış halde aradan bi kaç gün geçti. Bu bi gece saat 12.30da msne çevrımdışı geldi bana direk selam yazdı. ılk başlarda muhabet güzeldi. ''Dilek bende ne buldun neyi keşfettin bende. nasıl bi ilişki hayal ediyorsun'' falan diye sordu. Sonra laf bi ara astrolojiden aslan burcuna geldi bizim bu hayvan aslan ya...bizimki bana ''dilek benim için cinsellik ve egom çok önemli, nasıl anlatsam seni karekter olarak beğenmemin yanı sıra çekici buluyorum cinsel olarak azruluyorum'' dedi! :1shok:

Ben konuyu değiştirmeyi çalıştım ''bireysel emeklilik proje ödevim var'' falan dedim. Bu bana ''dilek ben ille birşey yaşayalım demiyorum ama bu konuları açık açık konuşmak istiyorum'' dedi. Neyse ben ''işte geç oldu uyucam'' falan dedim attım başımdan. sonra neyse adamı attım başımdan yanlız saat gece o2.oo ve ben sabah o5.30da uyanıp erken okul gidicem. neyse tabi sabah uykulu uykulu uyandım. yanlız bu arada sohbetin ilk başlarında bu daha normal iken ona; ''sabah meydana kadar beraber yürüyelim sen servise bin ben metroya proje ödevimle ilgili sorularım var'' demiştim. ama ne bileyim sabah da vazgeçmedim. sonuçta yolda ne diyebilirki diye..Sonra sabah bu geldi. Ama eller cepte üstünde bi mont. havalı ağır bi yürüyüş. geldi el sıkıştık. konu uykusuzluk ve rakamları nerden bulabilirm falan...Ayrıca bu gayet kanka modunda! CADIARZU

Kafam daha da bi karışmış şekilde, ulan top ol emi atılgan diye söylenerek ayrıldım ondan, okula gittim. Sonra etesi sabah gene ''dün ki gibi seni beklicem bir teşekkürüm'' var dedim. Bu geldi bu sefer normal, o gün ki gibi süslü değil. Ne oldu filan dedi, ''senin verdi fikir sayesinde hoca ödevimi beğendi'' falan dedim. Sonra konu emeklilik gözetim merkezinin 2008 faaliyet raporuna geçti. Yolda bundan konuştuk yani! ışte O ''hafta sonu ailemin yanına Antalyaya gideceğim'' dedi.

Sonra gece bana artık sinir bastı, bizim ki msnde yok kafam daha bir karışık... Adam gece başka gündüz başka...Bu matrixteki neon gibi kafamçokkarıştı

Msj attım. ''Gece yada sabah msne geldiğinde bana msj at, konuşmak istediğim şeyler var.'' yazdım. Bu sabah bana: ''günaydın antalya yolundayım dedi. Ben ona ''uçakla mı gidiyorsun arabayla mı, bütün günün yolda mı geçecek?'' yazdım. Bana: ''evt otombille gidiyorum. Ne konuşcaktın?'' yazdı. Bende: ''msjla konuşulacak kadar kısa ve önemsiz değil'' yazdım. Sonra...Bu pzt akşamı gördüm beyefendi Saklıkente kayak yapmaya gitmiş kardeşiyle gerizekalı. Resimler çektirmiş ben burda kafamda bin türlü soruyla beraber kafayı yerken, adam kayak yapmış. Ulan ne umursamaz adam diye söylernirken mse geldi. bende inadıma slm yazmadım bu 5 dk sonra yazdı.

Yanlız bu arada birşey söylemek istiyorum.Ben bugün diş dolgusu yaptırdım ve ağrı kesicinin etkisi her an geçebilir.Bu yüzden kestirme bişi yapıcam.ıleti geçmişindeki bazı önemli yerleri buraya yazacağım.Biliyorum pek etik değil ama durum acil ve gerçekten yazılması gereken şeyleri alıcam.

18:38) dilek: o sölediklerin
(18:38) dilek: şuan için sölenecek şeyler değidli
(18:38) dilek: bu bir
(18:38) dilek: ki şuan sölmen cidden kafamı karıştırdı daha doğrusu güvenim sarsıldı.acaba iyi olmaktan vazmıgeçti..
(18:38) dilek: bunu dedim içimden..
(18:39) atılgan: dilek kızıyorum ama
(18:39) atılgan: ben sana şçimdekileri tüm çıplaklığı ile anlattım sadece
(18:39) atılgan: sana güvendiğim için
(18:39) atılgan: sadece konuştuk
18:41) dilek: zamanlama hatası vardı bence.bnm fikrim.çünkü ortada bir ilşki bi sevgi .sdece bu konu
(18:41) dilek: birde o sondaki ısrarcı tavrından açıkça söylemsemde rahatsız oldum
(18:42) atılgan: bak dilek...
(18:42) atılgan: bana her şeyini anlatabilmeni istedim doğru
(18:42) atılgan: ama dediğim gibi ben içimden geleni yapmanın ve söylemenin rahatlığını yaşıyorum
(18:42) atılgan: içimde hiç kötü niyet yok
(18:43) atılgan: sonuçta ikmiz de birbirimizin içini biliyoruz
(18:43) atılgan: artık
(18:43) atılgan: yani
(18:43) atılgan: ben buyum
(18:43) atılgan: sen de busun
18:43) dilek: ama farkettinmi bilmem ama bnm beklentim daha fazla...
(18:44) dilek: ben sevgi bekliyorum
(18:45) dilek: sen ise sadece bu konuy konuşmak istiyor gibisin
(18:45) dilek: ve bu bnm için zor bi durum
(18:45) dilek: anlamanı beklemiyorum ama zor bi durum işte..
(18:45) atılgan: seni anlıyorum
(18:45) atılgan: inan ki anlıyorum
(18:45) dilek: kafamda içimdekileri ben demden anlayan ibriydin
(18:46) atılgan: ama ben çizgiyi en başta çizdim...seni üzmemek için
(18:46) dilek: ama bide o ertesi sabahki umursamaz halin falan
(18:46) dilek: bi an cidden ne oluyor dedim
(18:46) atılgan: dileek
(18:46) atılgan: umursamazlık falan değil bu
(18:46) atılgan: sana değer veriyorum ben
(18:46) atılgan: sen çok akıllı ve düzgün bir kızssın
(18:52) atılgan: ne desem nasıl anlatsam
(18:52) atılgan: :)
(18:52) atılgan: bak dilek
(18:52) atılgan: biliyorum beklentilerin var
(18:52) atılgan: ve saygı da duyuyorum
(18:52) dilek: başla bi yerden
(18:53) atılgan: ama dedim ya
(18:53) atılgan: yani aramızda büyük yaş farkı var ve böyle birşeye başlamanın bir anlamı yok
(18:53) atılgan: bana kızdığın konulara gelince
(18:53) atılgan: yani benimle özel olması
(18:53) atılgan: bana içini dökebilmen
(18:54) atılgan: bunlar benim hoşuma gidiyor
(18:54) atılgan: yalan değil
(18:54) atılgan: etkilenmiyor değilim
(18:54) atılgan: bu duyguyu seninle hissetmek güzel
(18:54) atılgan: nasıl açık olabiirim ki
(18:54) atılgan: çok mu kötü biriyim

18:56) dilek: ama şuanki fikrim saçma buldum.hiç knşmdk farzedelim bu konda burada kapatalım
(18:56) atılgan: sana asla zarar vermem ben
(18:56) atılgan: peki sen bilirsin
(18:56) atılgan: sen neyi nasıl istersen
(19:00) dilek: the end
19:06) atılgan: geldim
(19:06) atılgan: teldeydim
(19:06) atılgan: eee nerde kaldık
(19:07) dilek: the end
(19:07) atılgan: the end demişsin zaten
(19:07) atılgan: benden ne dememi bekliyorsu
(19:07) atılgan: n
(19:07) dilek: bişi beklemym
(19:07) dilek: sen demin gibi
(19:07) dilek: tmm falan yazardın en azından
(19:07) dilek: bunuda nerde kaldık diye sordun için yolladım
(19:08) dilek: zaten bişi demenide istemiyorum
(19:08) atılgan: dilek : (
(19:08) atılgan: neden birbirimizi üzüyoruz
(19:08) atılgan: yani üzülecek ne var
(19:08) atılgan: sen de ben de gereksiz üzgünüz
(19:08) dilek: kırgınım hala kırgınım...
(19:08) atılgan: ama neden kırgınsın
(19:08) dilek: anlamak zorunda değilsin beni
(19:08) dilek: ama bil diye söledim
(19:08) atılgan: ben hiç sana yalan söylemedim k
(19:08) atılgan: i
(19:09) atılgan: en baştan beri böyle
(19:09) dilek: sana inanmayı istiyorum ama inanırken hiç bu kadar zorlanmamıştım..
(19:09) atılgan: seni kandırmak isteseydim kandırrıdım
(19:10) atılgan: sana hep dürüstüm
(19:10) atılgan: hiç yalan söylemedim
(19:10) dilek: erkekler ve onların zaafları..
(19:10) dilek: ya biz the end demedikmi?
(19:10) dilek: hala ne konuşuyoz
(19:10) dilek: .)
(19:10) dilek:
(19:11) atılgan:
(19:11) atılgan: biz değil
(19:11) atılgan: sen dedin
(19:11) dilek: biz değil ben daha doğrusu
(19:11) atılgan: ben
(19:11) atılgan: i katma
(19:11) atılgan: diyecektim tam
(19:11) dilek: çeşke demseydin
(19:11) dilek: tmm 9.kere the end
(19:12) dilek: iyi akşmlr
(19:12) dilek: ben çıkıyom
(19:12) dilek:
(19:12) atılgan: peki sen bilirsin dilek
(19:12) atılgan: sana da iyi akşamlar

Son düzenleme:
canim kafani karistircak birsey yok. bence de adam sana karsi gayet durust davranmis. aranizda bir iliski olamiycani soylemis. ama sana cinsellik hakkinda da sormadan edememis. o an aklindan o soru gecmis ve sormus. velhasil; farkli kulvarlardasiniz. onun derdi baska seninki baska... bu hissayatin devam ederse daha cok uzulursun. becerebilceksen arkadas kal deilse bi daha gorusme bence.

ilk msj gereğinden fazla uzun olduğu için böldüm.şimdi size son olanı ve şuanki fikrimi yazacağım kısaca.bu konuşmadan sonra yaklaşık bir saat kadar sonra dilek kuyruğu dik tut.beni oturdu ağlıyor falan sanmasın diye gayet neşelice tekrar slm yazdım ona msnden.yanlız bu arada ben msne cepten giriyorum çünkü.o sırada sandık görevlisi olmak için eğitime gitmiştim.ama küçücük bir odada sigra içenler yüzünden nefessiz kaldım ve yanımdakilere çok kızmıştım.onada işte naber ben eğitim için geldim, de işte buradakilere kızdım falan dedim.buda ne oldu falan anlattım.birde bunlara içimden küfür ediyorum şuan dedim.bu ne küfürü dedi.ben bildiğimn küfür dedim.bu en pis küfürün ne merak ediyorum dedi.yani gene akıllanmadı bu sapık.. klava:

içimden yok artık bu akıllanmayacak dedim.ve orada noktayı koymaya karar verdim.ki benimde bir gururum var.sevgiye gelince anlamsız ama iş cinselliğe gelince ne yaş farkı kalıyor ne anlamsız oluyor.varmı öyle yağma! kötükedihüso

ve dün akşam.ben hafta sonları part time çalışıyorum.akşam yolda kaldım daha doğrusu vasıta bulamadım ve karanlık tenha bir caddede epey bekledim güneşli tarafında.içimden geçirdim.ailem beni merak edip aramıyor yada biz seni alalaım demiyorlar.atılganı arasam(ki arabası falanda var) dilek uğraşamam şimdi seninle der keser atar..
ama vericem diyeyim ama hemen atlar gelir.tövbe tövbe yaaa! kötükedihüso ya ben en zor anımda yanımda olmayan insanları ne yapayım? kötükedihüso
neyse sonra bi minübüs geldi nihayet ve eve geldim aleme ayrı bir fırça.dün konuşmadım sinirimden.msne geldim.defol git dedim ve msnde onu engelledim.silmiyorum gene kalsın.ama engelli! kötükedihüso

Son düzenleme:
ciddi bi niyeti olmadığı hem davranışlarından belli hem de kendi ağzıyla zaten söylüyo.. ama seninle zaman geçiriyo, eğleniyo, belki de kafa buluyo.. e bu da çok bariz ortada; sen neden hala alet oluyosun ben anlamıyorum ki.. çok enteresan ya bu kız milleti..

valla dizi mizi degilde kizim sen birazdaha aklini basina almazsan bu atilgan sana bir atlar aklini sasarsin -tatlicadiarzu- gencecik bir genc kizin heba olusunu adim adim izleyecekmiyiz :1no2:
canim beni yanlis anlama aklini basina topla diye soyluyorum boyle :1hug: o adam seni sevmiyor ama arzulari var (erkeksi belden asagi) cani istediginde en azindan o arzularini konusarak desarj oluyor Çok üzgünüm çoook msn da saatlerini degil saniyelerini harcama yazik sana , yasitin genc bir cocuk bul yasina gore flort et bebegim bak heba olursun Allah korrusun:Saruboceq:

bence adam gayet dürüst davranıyor
ne istediğini biliyor...
istediğini verirsin varmezsin o senin bileceğin şey
ama kızmaya hakkın yok
sen bi şeyler hissettiğin için o da hissetsin ihtiyacındasın
ama olmayınca da olmuyor işte...

Konunuzun 1. bölümünü okumadım ama buradan edindiğim fikre göre adamın sizde gönlü yok. Bunuda açıkca da söylemiş zaten.
Neden hala kafanızı ona harcıyorsunuzki. Onu bırakıp kendi işinize bakın.

Boşver Dilekcim.

Kendini bu duruma düşürme.

Atılgan'ı bir kenara at,seni hakeden birilerini bulacaksın nasılsa.

canim su yazdiklarini bir kac gün tekrar oku sende ne kadar sacma bir insan oldugunu daha iyi anlayacaksin onun....
yasitlarinla takilman daha dogru olur...

ilgiye hangi insan evladı tepki vermezki ilgi herzaman kişiye kendini iyi hisettirir. senin ilginden memnun olmuş banada bir ekmek çıkar ümidiyle sana zarf atmış. sonrada beni yanlış anlamaya vurmuş. bunun en basit anlatımı:
cinsel arzularına derman olmanı istemiş sen tersleyince çekinmiş azcık..
bence kendine dert edicek daha önemli şeylerle ilgilen hayatında. gayet sıradan bir olay. kendinde göremiyomusun ?kafadan cinselliği soran adam için burda konu açıyosun..yerinde olsam hoşlandığım adam cinsel isteklerini ilk konuşmamızda ortaya koydu çok üzgünüm diye konu açardım. saçma sapan konuşmalarını buraya taşımazdım...sengözlerimebaksanab

Bu işi uzattıkça kendini adamın gözünde basitleştiriyosun. Unutma vazgeç artık kes şu adamla ilişkini

senin için temiz fakat adamın niyeti çok kötü çok bu kadar açık bir konuşma yapabilecegini tahmin etmiyordum dilekçim ya boşver daha iyilerini bulursun sana layık olanını.şöyle düşün eger bu adamla ilişkin olursa ona tamamen güvenebilecekmisin bence hayır.atılgan bey işleri daha terbiyesizleştirmeden nokta koy bence

valla hepsini okuyamadım msn yazılarına kadar geldim.
ama aklıma gelen tek şey senin ona karşı olan zaafını kullanark senden faydalanmaya çalıştığı oldu.
bu anlattılarında ne bir aşk, ne bir sevgi gördüm.
sadece şehvet var bu yazılarda, basbayağı cinsellikten başka birşey yok.

hangi erkek kendisinden hoşlanıldığından emin olduğunda geri adım atar ki?

bu arada yazmışsınız ki "Sonra bazı fikirler aldım. Şu şekilde... <<Bu adam sapık değil sadece erkek zaafı var bu konularda belli, sende sınırı geçme ama uzakta durma adamın bu zaafını kullanarak elde etmeye çalış<< diye..."

bunu söyleyen arkadaşlarınıza ve size naçizane bir tasiye benden;
adamın zaafını kullanark elde etmeye çalışırken; zaafı kullanılıp elde edilen siz olursunuz..
aman dikkat...

bunu söyleyen arkadaşlarınıza ve size naçizane bir tasiye benden;
adamın zaafını kullanark elde etmeye çalışırken; zaafı kullanılıp elde edilen siz olursunuz..
aman dikkat...!!!!!!!!
:1hug:
opuyorum bacim senii

O zamanda söyledim şimdide söylüyorum
Gel sen bu işten vazgec
yerimseniben

valla yeter dilek :mymeka:
sen yazdığını bi okudun mu
aklından sil onu :1closedeyes:

gercektende adam isteseymis seni bi hayli guzelce kandirirmis sende bu kafa varken kaydirigubbakcemile,

ama o dogrulari soylemis olamayacagini acikca belirtmis , sen ne diye yapisiyorsun ki adama

o yastan sonra laylaylom bi iliski degildir ki dusuncesi ,herhalde onunla yaticak birisini ariyordur evlenecek yada liseliler gibi sevgi seli yasicak yastami sanki adam

bence bi an önce ayaklariniz yere bassin kendinize gelin

ailenizi düsünün benneyaptımki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…