Ben bu kısır döngüden nasıl çıkacağım ?

Çok teşekkür ederim vakit ayırıp yazdığınız için. Çok haklısınız, konuşmak lazım. Ben içime attım ilk 2 sene. Çünkü birkaç defa teşebbüs ettiğimde eşim "biz de böyle, kabul edersen" vs tarzında karşılık verdi. Ve bende demek ki konuşmakla anlayamayacağız ben ne kadar tahammül edebileceğim ona bakayım, bittiği yerde devamını düşünürüm dedim. Ve tahammül edebildiğim yere kadar ettim. Sonrasında ayrılmayı düşündüm bunu onunla paylaşınca o tamamen değişti. Şu an dediğiniz gibi yoluna girdi büyük ölçüde. Konuşarak anlaşabiliyoruz, paylaşmaktan çekinmiyoruz. Birbirimizi önceliyoruz. Yaşadıklarım benim üzerimdeki etkisi de aylar geçtikçe azalıyor gibi. Eskiden en ufak olayda günlerim gecelerim berbat olurdu. Birkaç aydır daha az etkileniyorum.. :)

Ben ayrılmanı öneririm mutsuz olduğun yerde kalma. Bunca zaman neden ağladın yada bişeye ihtiyacın varmı ? Bugün nasılsın? Demedikten sonra sen ayrılmaya kalk sonra iyilik meleeğ ol oldu başka ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…