ben böyle bir insan degildim..neden ben yaşadım bunu...pişmanım sadece....

"evliliğim bitti sadece çocuklar için birlikteyim" 100 yıldır söylenilen bi yalanken sen bunu bile bile devam etmişsin....
neresinden bakarsan bak hatalısın...
şimdide günah çıkartmaya çalışıyosun ama burda bunu yemezler canım....

Evet konu sahibi hatalı bunun zaten farkında ve bence günah çıkarmaya değil içine düştüğü durumdan çıkmak için bir yol bulmaya çalışıyor.
Siz de yargılamaya devam ediyorsunuz.

Burda bunu yemezler derken neyi kastettiniz anlamadım ayrıca. Sanki adam yuvasında çok iyiydi de kız adamı karısından ayırdı ve onunla evlendi.
Adam zaten ayrılmaya niyetlenmiş ve boşanınca da konu sahibi ile değil başka bi kadınla evlenmiş.
Vurun, dövün, yerlere atın bir taşta siz atın zaten kadın kadının kurdu değil midir ki ?

klasiktir kk da zaten, böyle bir konu açılınca;
1. tüüü ahlaksız rezil pislik şey, nasıl böyle bişey yaparsın
2. Allah belanı versin senin
3. ilerdeki seninde evliliğin yıkılacak ni ha ha ha ha haaaaa
:KK22:

zamanında kendi babalarından ya da yakınlarının kocalarından ya da bizzat kendi kocalarından gördükleri bu ihanet dolayısıyla o kadar kine bulanmışlar, o kadar öfkeliler ki, bu taşlaşmış kalplerini hakaret, küfür ve beddua üçgeninden başkası kesmez. hatta ben inanıyorum karşılarında olsa recm de ederlerdi bu kızı.
İNSAF diyorum sadece..

birisi demiş ki birgün de kk ya girdiğimde şöyle bir konu görmeyim.. bende birgün de kk da böyle bir konu açılınca bütün acısını, kırıklığını, korkusunu vs. konu sahibine küfürler hakaretler ederek geçirmeye çalışanları görmeyeyim :KK19:
yahu tamam kimsenin çıkıpda aferin ne iyi etmişsin demesi gerekmiyor, ama burda bu tarz konularda konu sahibine resmen recm uygulanıyor!
konu sahibi zaten pişman, ona denecek laflar tavsiye yönünde olmalı yada hiç olmamalı. :KK19:
kadınlar bu konuda ister kendi kocasından ister çok yakınının başına gelmiş olaydan, ister kendi babasının onda bıraktığı yaradan, acıdan dolayı öylesine kin biriktirmş durumdalar ki burda böyle bir konu gördüklerinde tüm kinleriyle vuruyolar klavyeye..
konu sahibi arkadaş, sana diyeceğim şu. bence başına gelen bu durumdan ötürü hemde daha önce ilk işyerindeki çocuktan yaşadığın ilgisizlikten ötürü artık psikolojin bozulmuş durumda. öncelikle bunu kabul edip derhal yardım almalısın bi psikologdan, oda bi psikiyatrisle ortak çalışıp aynı zamanda ilaçlada tedavi etmeli seni. çnk böyle ağır darbeler sadece konuşup destek alarak çözülmez.
o adamıda unut gitsin, belli şerefsizin tekiymiş. sadece karısını aldattığı için de değil, bir de yaşadığı vicdan azabını seni suçlayarak gidermeye çalıştığından. hem de yuva yıkmak gibi ağır bi meselede. unut artık onu, yardım al. bundan sonrası için daha dikkatli ol, artık kendi hayatına bak ama önce bi şu ruh halini düzelt.

O biri benim.

Hakaret mi ettim? Acımı benzer konular acan konusahiplerinden mi çıkarmaya çalıştım? Benim yanlı olduğumu söylerken sizin yanlı olduğunuz o kadar acık ki? Bknz; kendi konunuz.

O biri benim.

Hakaret mi ettim? Acımı benzer konular acan konusahiplerinden mi çıkarmaya çalıştım? Benim yanlı olduğumu söylerken sizin yanlı olduğunuz o kadar acık ki? Bknz; kendi konunuz.

Evet pelus89 kendine benzer konular bulup sürekli polemik çıkarıyor, bir hedef gösterip şunlar şöyle yapar diyor da
Kendi yaptığı ne peki?

Üstelik rica edeceğim konu sahibi ile kendinizi kıyaslamayın, onun en azından sevgilisi yokmuş
Siz sevgilinizle beraberken evli bi adamla onu aldatmışsınız, aşığım bi ara birşeyler oldu ama o evli bende neden ilişkimi bozayım diyordunuz..

zamanında kendi babalarından ya da yakınlarının kocalarından ya da bizzat kendi kocalarından gördükleri bu ihanet dolayısıyla o kadar kine bulanmışlar, o kadar öfkeliler ki, bu taşlaşmış kalplerini hakaret, küfür ve beddua üçgeninden başkası kesmez. hatta ben inanıyorum karşılarında olsa recm de ederlerdi bu kızı.
İNSAF diyorum sadece..

Niye acaba? Siz evli barklı adamlarla gönül eğlendirirken buradaki kadınlar evliliklerinin üzerlerine titriyorlar, bu yüzden olabilir mi acaba? Siz pişman olup hayatınıza kaldığınız yerden devam ederken aldatılan kadınlar kan kusuyorlar bu yüzden olabilir mi acaba? Yaşadığınız olay üzerinden bir hafta geçmemişken sevgilinize trip atabilecek kadar yüzünüz aşınıyor ama aldatılan kadınlar hicbir zaman kaldıkları yerden devam edemiyorlar bu yüzden olabilir mi acaba?

İğneyi kendine çuvaldızı başkasına batırma peluş!

İNSAF diyorum sadece..

Bak sen şu hanım kızımıza hele :)) hemen de karşı çıkan güruha direk KUYRUK ACINIZ var diyerek eski konusundan bariz gönderme yapma telaşına düşmüş yine..

Peluş madem biz o kategoriye giren yani ; Aldatılan,sömürülen aldatılmış akrabaların 1.dereceden akrabaları ya da aldatan babanın kızı olarak burada sektire sektire döktürüyoruz peki sen kuzum ?

Ben diyeyim..

Sen de aynı naneyi vakti zamanında yemiş bir kız olarak aldatırken aldatılmış,kendine bile itiraf edemediği sıfatları başkası tarafından duyunca incinmiş aslında hakettiği şeyler kendisine denirken biran o saf masum kız rollerinden çıkıp canavarlarmış kimselerin temsilcisi olarak buradasın ve sen de bizi recmetmeye uğraşıyorsun :))

Düşenin halinden düşen anlarmış misali...

Neyse ki konu sahibemiz en azından senin gibi olumsuz eleştirilere çemkirmeden cevap yazıp hatasını tekrar tekrar sorgulamaya yönelmiş..

Onun yerine siz gelmiş burada farklı düşüncedeki kesime sayıp döktürüyorsunuz yine niye kuzum benim ? hıncını mı alamadın ?

O biri benim.

elmeyra o biri sensin evet. ama sadece o başta yazdığım cümleyi eden kişi. bikere de kk da diye devam eden.
diğer saydığım şeyleri hakaret, küfür beddua etme vs. sana hitaben yazmadım ki. bu tarz yorum yapan üyelerin tamamına yazmıştım, o amaçla. yoksa senin hakaret içerikli yorumunu bulsam direk alıntıyla ona itafen yazardım. neyse karışıklı olmuş, sonuçta sana yazmadım ben yorumu. sadece başındaki sanaydı. ama ara vermeden ve sana yazdığım şeyi sonlandırmadan yazdığımdan heralde sen tamamını üstüne alınmışsın. kusura bakma o sebepden.
bu arada ben yanlı olduğunuzu da hiç söylemedim size ama bende yanlı değilim bunu bilin, kendi konumu açmadan önce de, o meseleyi yaşamadan önce de bn böyle düşünüyodum, hala da düşüncelerimin arkasındayım.
çnk bu hayatta kimin başına ne geleceği hiç belli olmaz. insanız biz. nefsi olan varlıklarız. hata yapabilen varlıklarız. ben her zmn her türlü konuda büyük konuşmakdan korkarım. örn, ay çocuğuna vuruyo ben ASLA yapmam demem. ay annesine küfür ediyor ben ASLA yapmam demem. ay ne saygısız davranıyor, ne biçim giyinmiş, ne patavatsız, ne ahlaksızca bi iş yapmış vs. ben ASLA yapmam demem. neden demem biliyomusun? çok korkarım çnk. eğer o kişi o yaptığından pişman olmuşda af dilemişse Rabbinden. eğer bende onu kınamışsam onu yaşamadan son nefesimi vermem. bunu bildiğimden kınıcaksam bile içimden kınarım, korkumdan tek laf etmem.
bilmem anlatabildim mi derdimi? yani birisi bi hata, ahlaksızlık vs yapmışsa tabiki aa aferin sana diyemeyiz ama kınamak neden, beddua etmek neden. ben buna tepkimi dile getirdim. ve dediğim gibi o yaptığım yorumda direk sana konuştuğum tek yer ilk baştaki cümleydi. kalanı sana değildi, yanlış anlaşılma olmuş.. :nazar:

Evet pelus89 kendine benzer konular bulup sürekli polemik çıkarıyor, bir hedef gösterip şunlar şöyle yapar diyor da
Kendi yaptığı ne peki?

Üstelik rica edeceğim konu sahibi ile kendinizi kıyaslamayın, onun en azından sevgilisi yokmuş
Siz sevgilinizle beraberken evli bi adamla onu aldatmışsınız, aşığım bi ara birşeyler oldu ama o evli bende neden ilişkimi bozayım diyordunuz..

evet canım öyle diyordum, noldu ? :KK14:

Bu hikayede tek suçlu o kadın. Bu adama güvenip karısı olduğu için!

Tövbe yarabbim... Sen hiç suçlu olur musun arkadaşım?!
:KK51:

Bak sen şu hanım kızımıza hele :)) hemen de karşı çıkan güruha direk KUYRUK ACINIZ var diyerek eski konusundan bariz gönderme yapma telaşına düşmüş yine..

Peluş madem biz o kategoriye giren yani ; Aldatılan,sömürülen aldatılmış akrabaların 1.dereceden akrabaları ya da aldatan babanın kızı olarak burada sektire sektire döktürüyoruz peki sen kuzum ?

Ben diyeyim..

Sen de aynı naneyi vakti zamanında yemiş bir kız olarak aldatırken aldatılmış,kendine bile itiraf edemediği sıfatları başkası tarafından duyunca incinmiş aslında hakettiği şeyler kendisine denirken biran o saf masum kız rollerinden çıkıp canavarlarmış kimselerin temsilcisi olarak buradasın ve sen de bizi recmetmeye uğraşıyorsun :))

Düşenin halinden düşen anlarmış misali...

Neyse ki konu sahibemiz en azından senin gibi olumsuz eleştirilere çemkirmeden cevap yazıp hatasını tekrar tekrar sorgulamaya yönelmiş..

Onun yerine siz gelmiş burada farklı düşüncedeki kesime sayıp döktürüyorsunuz yine niye kuzum benim ? hıncını mı alamadın ?

ahh ablam benim ya, hadi ben 2 hafta önce yaşadığım şeyin hıncını alamadım diyelim, varsayalım öyle.. peki sen? kaç sene önce yaşadığın olayın hıncını alamadın da saydığım hakaretleri, bedduaları ediyorsun bu genç kızlara? yapma canım benim, yazıktır. bırak Allaha havale et. ne diye çemkiriyorsun, insaf biraz.. :KK19:

elmeyra o biri sensin evet. ama sadece o başta yazdığım cümleyi eden kişi. bikere de kk da diye devam eden.
diğer saydığım şeyleri hakaret, küfür beddua etme vs. sana hitaben yazmadım ki. bu tarz yorum yapan üyelerin tamamına yazmıştım, o amaçla. yoksa senin hakaret içerikli yorumunu bulsam direk alıntıyla ona itafen yazardım. neyse karışıklı olmuş, sonuçta sana yazmadım ben yorumu. sadece başındaki sanaydı. ama ara vermeden ve sana yazdığım şeyi sonlandırmadan yazdığımdan heralde sen tamamını üstüne alınmışsın. kusura bakma o sebepden.
bu arada ben yanlı olduğunuzu da hiç söylemedim size ama bende yanlı değilim bunu bilin, kendi konumu açmadan önce de, o meseleyi yaşamadan önce de bn böyle düşünüyodum, hala da düşüncelerimin arkasındayım.
çnk bu hayatta kimin başına ne geleceği hiç belli olmaz. insanız biz. nefsi olan varlıklarız. hata yapabilen varlıklarız. ben her zmn her türlü konuda büyük konuşmakdan korkarım. örn, ay çocuğuna vuruyo ben ASLA yapmam demem. ay annesine küfür ediyor ben ASLA yapmam demem. ay ne saygısız davranıyor, ne biçim giyinmiş, ne patavatsız, ne ahlaksızca bi iş yapmış vs. ben ASLA yapmam demem. neden demem biliyomusun? çok korkarım çnk. eğer o kişi o yaptığından pişman olmuşda af dilemişse Rabbinden. eğer bende onu kınamışsam onu yaşamadan son nefesimi vermem. bunu bildiğimden kınıcaksam bile içimden kınarım, korkumdan tek laf etmem.
bilmem anlatabildim mi derdimi? yani birisi bi hata, ahlaksızlık vs yapmışsa tabiki aa aferin sana diyemeyiz ama kınamak neden, beddua etmek neden. ben buna tepkimi dile getirdim. ve dediğim gibi o yaptığım yorumda direk sana konuştuğum tek yer ilk baştaki cümleydi. kalanı sana değildi, yanlış anlaşılma olmuş.. :nazar:

Evet peluş insanız. Bunu kendine yapma. Bir hata yaptın, "pişman oldun veya olmadın o seni ilgilendirir- aynı hatayı yapanı savunma. Gel fikrini beyan et git, konuya yorum yapanları anlama zahmetine girme, münakaşa etme. Cidden komik oluyor.

Evet en büyük affedici Allah, o bir tövbe ile kulunu affedebiliyorsa kalanı bizi ilgilendirmez. Kimseyi yargılamıyoruz. Hakaret, küfür vs olmadığı sürece herkes istediğini yazmakta özgür, tıpkı senin yaptığın gibi. Lütfen.

belki çok acımasıca olacak, şu an pişmansınız ama ..
sizin gibi boş hevesler peşine düşen kızlarmız var onlar okuyup belki ders alacak..
o yüzden sizin durumunuz için ''eden bulur''diyorum..
siz o kadının hayatını mahfetmişsiniz o adam da sizinkini mahfetmiş....
bian önce kendinizi toparlayın kendinize uygun birilerini illaki bulursunuz...

Sadece kendinizi benim yerime koyup öyle cewap verin.........

Nasıl anlatıcam bilmiyorum ama anlatmasamda icim parcalanıyor...burda suclu kim onu anlamak istiyorum sadece..
Ben şuan 26 yaşındayım ilk işe başladıgımda 19 yaşındaydım orda üc yıl calıştım ilk defa aşık oldum onun bana ilgisi var gibiydi hareketleri öyleydi ama kelimelere hic dökmedi tam üc yıl calıştım orda icimde yaşadım cok acı cektim ailesi benim yanımda ona sürekli kız gösterip dururlardı benim icim parcalanırdı evlenecek olması beni kahrederdi sonra bir gün ona duygularımı anlatan bir mektup yazdım hic bir cewap vermedi bana aynı şekilde calışmaya devam ettik tek bir olumlu olumsuz bir şey demedi bende dayanamadım ve sonunda ordan ayrıldım...ama hayata küsmüştüm ordan ayrıldıktan sonra yemedim icmedim sadece ölmek istedim o zamanda ama ölemedim bir şekilde yaşadım o sırada ailemin durumuda pek iyi degildi tekrar iş arayıp bulmak zorundaydım annemle cok gezdik iş aramak icin sonra bir gün bir fabrikada görüşmeye gittim orda muhasebe müdürü ile görüştük o beni oraya almak icin cok ugraştı ama esas fabrika müdürü başkasını düşünmüş oraya olmadı ama annem o kişiye bizim zor durumda oldugumuzu falan anlatmış sonra bu kişi benim cep numaramı aldı ve bana başka yerlerde iş ayarlamaya calıştı ben onun yanına alınmadım ama ablamı fabrikanın icine aldırdı paketleme işine ben onda sekreterlik icin başvurmuştum olmadı ama ablamı aldı oraya o kişi bu şekilde bize yardımı oldu sonra bu kişi sürekli beni aramaya başladı bana cok iyi davrandı her zaman bir istegin olursa yanındayım hep beni ara dedii bu kişi evli bu arada 2 cocugu var o zamanda o kadar cok iyi davrandı ki benle o kadar cok ilgilendi ki cok iyi arkadaştık ama sonra bana ilgi duymaya başladı belkide baştan belli öyleydi niyeti ben anlamadım o zamanda zaten ben piskolojik olarak iyi degildim o diger kişiden ilgi görmemek sevilmemek beni yıkmıştı ve ilk defa biri bana bu kadar iyi ilgili davranmıştı ona kapıldım evli oldugunu bile bile beni ilk zamanlarda o kadar cok alıştırdı ki ilgisine sevdigine alıştım ona evli oldugu halde bile bana mesaj atardı geceleri bende o zamanda bu gercegi görmek mi istemedim bilmiyorum bana evliliginin coktan bittigini sadece cocuklar icin bir arada olduklarını söyledi ben ilk zamanlarda ona o kadar cok küfür edip bagırdım ki git eşinle cocuklarınla ol madem mutlu degilsin aldatma boşan kurtul dedim neler demedim kii ama pes etmedi yine hep peşimdeydi hep msnden yazardı arardı mesaj atardı benim o zamanda ona ettigim küfürleri sözleri başkasına söylesem yüzüme bakmazdı ama bu kişi yine ugraştı yine yazdı bana yine aradı ve eninde sonunda insanım sonucta birde cok ilgi sevgi görmedigim icin ilk defa birinin benle böyle ilgilenmesi pes etmemesi bana o kadar dil dökmesi beni kendine bagladı lanet olsun bana ki bagladı iki sevgili olduk yani siz ne derseniz o oldum asla yaşamam dedigim bir ilişki yaşamaya başladım herkesi böyle konularda kınayan ben onların durumuna düştüm nerde büyük konuştum inanın bilmiyorum...o zamanda 23 yaşındaydım o geceleri bana mesaj atardı ilk günden belli beni öyle alıştırmıştı ama bir süre sonra eşi şüphelenmeye başlamış bu kişiden ben hic bir zaman eşini yuvanı yık benle evlen demedim tek bir gün öyle bir dua etmedim alllah a yuvasını yıkmasını asla istemedim ben ve bir gün bu bana artık mesaj atma dedi eşim şüpheleniyor dedi ondan sonra daha az msj atmaya başladım ama bir gün cok kötü kavga etmiştik onunla bende ona mesaj atmıştım bunuda eşi görmüşş önceleri cok kızmış uyarmış bunu ama daha öncesi varmıydı bu olayların bilmiyorum o kişi benden başka kişilerlerde olmuş olabilir ve eşi bir kızıyla iskenderuna gidiyor eşinin ailesi orda sonucta kızıda orda bir okul kazandıgı icin oraya gidiyor eşii ve bu burda tek kalıyor tek başına bir süre yaşıyor sonra ise eşi buna boşanma davası acmış yani bu kişiyi boşadı ondan sonrada cok kötü günler gecirdi bu kişi tek kalmak yalnız kalmak ona cok dokundu ama benle yine görüştü senin sucun yoktu dedi ben yaptım her şeyi dedii seni asla bırakmam dedi ve bu kişiyle aramdada 25 yaş var o 50 yaşında ben 26 o yüzden evlenmemiz imkansızdı yani ailem istemezdi bunu onlara yapamazdım gel zaman git zaman bu kişi eşiyle barışmak icin her yolu denedi ama olmadı eşi gitti başkasıyla hemen evlendi bu kişide o evlenince kendide evlenmeye karar verdi ben her şeyi göze alıp yine onunla evlenmeyi bile göze almıştım ama o yapamam senle evlenemem dedi ailen istemez dedi bende senle evlenmem dedii ama gitti benim yaşımda evlenmiş ayrılmış 1 cocuklu biri ile evlendi ve bana o kadar dil döken hayatıma giren ilk erkekti ben onunla yaşadıklarımı kimseyle yaşamadım masum sevdim ben asla böyle olacagını düşünemedim o sırada eşyile ayrılsın yuvası yıkılsın hic istemedim ama bu kişi o zamanda ben olmasamda başkası olsa yine eşini aldatıcaktı cünkü evlilikleri ona göre bitmişti öyle diyordu ve beni kendine alıştırdı güven verdi seni hic bırakmıycam dedi evlensem bile hep dostuz dedi bana ama evlendi ve beni ne arıyor ne soruyor sadece o yalnızlıgında benle vakit gecirip bırakmakmış amacı hepsi yalanmış söyledikleri yaptıkları hep yalanmış bana etmedigi küfür kalmadı yuvamı sen yıktın dedi bana senin bu dünyada yerin yok dedi ve daha bir sürü aşagladı beni gurusuz oldum terbiyesiz oldum her şeyi söyledi bana ama ben ona halen yalvardım sadece benle arkadaşca konuş diye yalvardım cünkü ben cok yalnızım onu hayatımın merkezi yapmıştım her şeyi ona anlatırdım ona inanmıştım ama şimdi ben onun sadece düşmanı oldum yaşadıklarımda hayatıma girdigi günede lanet olsun keşke hic tanımasaymışım şimdi yaşadıklarıma pişmanım ama ne gelir elden neyi geri düzeltebilirim ki şimdi tek bilmek istedigim elinizi vicdanınıza koyup bunu siz yaşamışsınız gibi cewap verin ne olur bu evliligi yıkan mahf eden kişi benmiyim ben o kadar direndim ama o bırakmadı söyledi peşimden geldi ve ben artık ayrılmak bu durumdan kurtulmak istesemde cok gec kalmıştım onsuz nefes bile alamıyordum yapamadım yaşadımm yaşadıklarıma lanet olsun keşke adam gibi biriyle yaşasaydım bunları keşke şimdi sadece keşkeler kaldı yüregimde birde ona nefretim o kadar söz verdi bir selam sabah bile aklmadı .......... Keşke yaşamasaydım bunları keşke buraya daha güzel şeyler yazabilseydim ama olmadı........sadece burda suclu kim onu ögrenmek istiyorum bana yardım edin.........size yemin ederim aklımdan tek bir gün kötü bir şey gecmedi yuvası yıkılsın boşansın beni alsın demedim ne ona ne allaha öyle bir dua etmedim aksine cok mutlu olsun eşi affedip barışsın istedim ama şimdi perişen olan benim hayatımı yıkıp gitti her şeyi yaptı söyledi yuva yıkan kadın ben oldum gercekten benmiyim suclu ölücem bu acıdan vicdan azabından bana yardım edinnn ne olur

Adam yine iyiymiş senle evlenmeyi kabul etmemiş hayatın kararırdı adam baban yaşında aranız da yaş farkı çok fazla ileride çok pişman olurdun iyikihata yapmadan adam evlenmiş sende kurtulmuşsun ...Kesin senden öncede karısını aldatmıştır yuvayı yıkan kadın olarak kendini suçlama herşey adamın suçu eşini sevmiyorsa boşansın

ahh ablam benim ya, hadi ben 2 hafta önce yaşadığım şeyin hıncını alamadım diyelim, varsayalım öyle.. peki sen? kaç sene önce yaşadığın olayın hıncını alamadın da saydığım hakaretleri, bedduaları ediyorsun bu genç kızlara? yapma canım benim, yazıktır. bırak Allaha havale et. ne diye çemkiriyorsun, insaf biraz.. :KK19:

Beddua mı :)) yine ciddi manada sap ile samanı karıştırmaya başladın kuzum...

Onu genelde sizler demiyor musunuz ??

Kınamayın eger kınarsanız kınadıgınız şey başınıza gelmeden ölmezsiniz ! diye .))

İNSAF diyorum sadece..

Konunuzu bilmiyordum okumadan önce yukarıdaki mesajınızı beğendim,
Sonra konunuzu okudum ve gerçekten oradaki konu sahibine yazacaklarımın burada yazdıklarım ile aynı olmadığını gördüm.
Konu kapatıldığından ve başka bir arkadaşımızın konusunda olduğumuzdan dolayı oradaki düşüncelerimi buraya yazmaktan imtina ederim.
Serotonin arkadaşımız düşüncelerimi birebir yazmış onu diyebilirim.

Hala mesajınızı beğenmeye devam ediyorum çünkü yukarıda yazdıklarınıza kısmen katılıyorum.
Pişman olan hatasını anlayan herkes,desteği ve ikinci bir şansı hak eder.
Benim babam da annemi yıllarca gözümüzün önünde aldattı, ama ben hep sadece o kadının değil babamın da kabahatli olduğunu düşündüm..
Tüm suçlu kadın, vurun K.pe'ye mantığına asla kat'a katılmadım ,katılmayacağım.

Ama bile bile de evli bir erkeğe musallat olan,yuva yıkmaktan korkmayan kadına da ilk tepki gösterenlerden biri ben olurum hiç şüpheniz olmasın ...

Son düzenleme:
ne sinir bı olay ya kusura bakma ben senın ıcın ıyı hıcbısey dıyemıycem ınsanda akıl yoksa mantık olur o yoksa vıcdan olur neyse en ıyısı ben susayım

Evli adamlarla ilişkiler , lanet okunanlar vs vs....

Kimse kendini kandırmasın, karısını seven adam, yuvasını sayan adam aldatmaz !!

Aklı başında kadın, aldatan adamı geri almaz !!

Evlilikte aldatma varsa ortada yolunda gitmeyen bir şeyler muhakkak var, kimse kendini kandırmasın çok iyi bir yuvam vardı da 2. kadın geldi bozdu, yok öyle bir şey, biten bir şeyler mutlaka var, bitenleri göremeyip o evlilikleri sürdürme çabası bence hata

2. Kadın , sona tüy dikmiş günah keçisi, tabi ki hiç bir kadın kendine bu durumu yakıştırmamalı, mutsuz olan ayrılmalı. İfade etmek istediğim şu ki ; sonradan adamın hayatına dahil olan bu kadının kimliği bir şeyi değiştirmez, biten bitmiştir, zamanında görmek lazım.

Konu sahibi arkadaşım, sen zaten yanlışını anlamışsın, yoluna devam edeceksin artık yapacak bir şey yok. Kendini topla ve artık hata yapmadan yaşamaya bak. Şu hep aklında olsun ; evlenmek de hak, ayrılmak ta hak ; ancak aldatmak yaşanmaması gereken bir şey.

Sevgi yoksunluğunu anlıyorum ama eksikler hatalarla tamamlanmıyor. Kendine saygını kaybedeceksen bırak eksik kalsın. Şurada yazılanları bir düşün; sen ne niyetle, ne duygularla bir ilişki yaşadın ama dışarıdan ne görünüyor. Hiç hatasızsın demiyorum, iradeni kullanıp bu yola girmemeliydin .Şerefsizin dik alası bir adam yuva sahibi sayılıyor, arkasını dönüp onca yıllık yuvasının üzerine sıcağı sıcağına evlenen bir kadın mübarek ve acıların kadını oluyor; ve sen o yuvayı yıkmış kötü kadın oluyorsun. Bu toplumun gerçeği budur, ne söylesek değişmez. Anlatamazsın kendini o yüzden toparlan ve yoluna devam et ...

Son düzenleme:
insan zaman zaman sevgi ilgi yakınlık eksikliginden bu tür hatalar muhakkak yapılır herkes yaparmı dersen tabiki yapmaz sen daha çk genç oldugun için net düşünememiş o güzel sözlere ve yalancı sevgiye kanmışın allahtan son hazin olarak bitmemiş ya evlenseydin çok çok kötü şeyler seni bekliyor olurdu o defteri kapat denize at kendine yeni bir sayfa aç çalıimaya dvm et kendini işe ve okuluna ver bence kafanı dagıt mutlaka seninde karşına sana layık senin seviyende senle eşdegerde biri çıkacaktır bekle sabret . hayatında bol şanslar diliyorum

Daha önce hiç aldatılmadım yani aldatıldığımı görmedim ne ailemin ne yakınımın ama bu arkadaşımızın yaptığı şeye kızmak illa aldatılmış olduğumuz anlamına gelmek isteyen istediği yorumu yazar düşüncesini yazar hakaret küfür olmadığı sürece , ne deseydik senin hiç bir suçun yok adam zaten mutsuzmuş ki iyi yapmışsın mı deseydik. İnan mükemmel bir eşe sahip olup genede gözü doymayıp gözü dışarda olan erkeklerde var mesela çok yakın kankam eşini aldattığını gördüm mutsuzmusun diyorum hayır değilim çok mutluyum ama sıkılıyorum bazen macera arıyorum diyor ama eşi bilse eminim ki anında terk eder. Ben anlayamadım bazı arkadaşların neden böyle sert girdiğini eleştirenlere hayır yani sizde mi evli adamla birlikte oldunuz yada 1. dereceden yakınınız mı oldu ? Hani siz öyle diyorsunuz ya kesin aldatıldınız yada aldatılan yakınınız var diye. Git 100 kişiye sor 99 tanesi bizim verdiğimiz tepkiyi verecektir.

X