ben böyle bir insan degildim..neden ben yaşadım bunu...pişmanım sadece....

Hıcbırımız senın vıcdanının aynası olamayız.
Senı yargılamakta bızlere kalmamıs bence.
Hata oldugunu anlamıssın.
Sen yaptıgın hatadan sana dusen payı almıssın.
Artık bırak o adam 2. Evlılıgınde ya mutlu olsun yada kendı pslıgınde bogulsun.

Onun yuvasını sen yıkmadın! Kendı yuvasını kendı yıktı.
Nıye bu aldatılma olaylarında 3. Sahıs suclu ılan edılıyo anlamıyorum bunuda.
Kaynım eltımı aldatmıs! Eltım ve kızı aldattıgı kadını bulmuslar kafa goz yarmıslar kadını komalık etmısler. Kaynıma kocacım kocacım dıyo hala. Bu nasıl adalet. Bır allahın kulu eltıme demedı kı kocan sereflı onurlu bır erkek olsaydıda senı aldatmasaydı.

Not: bana durumu acıklamadı kocamdan duyduklarım bunlar ola kı anlatırsa yorumumdakı son cumleyı tokat mısalı carpıcam yuzune...

bu durumda olayın icinde olan herkesin hatası var sen ısrarla ben bosanmasınlar istedim Allaha dua ettim desende nafile neticede evli bir adamla birliktesin kadın ogrenmis bosanmıs ne bekliyordun ki evli biriyle birlikte oldugunda hem senle hem kadınla yasasın adam ama bosanmasınlar amac ne onuda cozemedim herkes yanlızlık yasıyor hayatında kimi zaman ama bu yaptıgın bahane degil hatalısın o adamda kızı yasındaki insanla bunları yasadıgı icin hatalı evliyken baska biriyle gorusen birinin soylediklerine nasıl inanırsınız adam zaten sadık biri olsa kac senelik karısına yamuk yapmaz bunu bu sekilde dusunemedinmi Allah kimseye vermesin boyle birsey bundan cok buyuk bir ders cıkarıp sevgilisi karısı olmayan insanlarla muattap olmalısın yanlız hissetigin zaman kendini gozunu bu kdr karartma illa hayatında bir sevgili olmasına gerek yok boyle anlarda..bu belkide sana bir tecrube aynı hatayı bir daha yaparsan seninde o adamdan farkın kalmıycak

Son düzenleme:
size hiçbirsey demıyorum .sonuç olarak herkes layığını bulmuş .

bu işten tek karlı çıkan eskı eş olmus ,cunku boşanarak böyle bir

pislikten kurtarmış kendini .ama kadına helal olsun dıyorum .

adamın yaşı 50 ise kadında muhtemelen 45 fılandır .

yasıtlarımız bıle bu kadar cesur olamıyor boyle durumlarda .

ama kadın kac yıllık evlılıgını bir celsede bitirmıs .

onurlu gururlu kadınmıs gercekten ,size ulaşıp sizinle muhatap

olmaya bile gerek duymamıs .

bu arada o kadının bosanır bosanmaz hemen evlenmesı demek ,

eşini hıc sevmıyordu evlılklerı bosanmadan oncede bıtmıs anlamına

gelmez .45 yasındakı kadın onca yılın hatrına sevmese bıle

o evlılıgı surdurur .demek kı kadının onuru gururu oyle yıkılmıs kı

bır celsede bıtırmıs bu evlılıgı .ustune gıdıp hemen evlenmıs

ohhh ıyıde yapmıs .n'yapacaktı oturup o karaktersızın yasınımı tutacaktı (!)

o yastan sonra.. ben kadını gercekten tebrık edıyorum yaa ,helal olsun valla :KK9:.

Son düzenleme:
adam suçlu elbette. yuvamı bozdun demiş. sanki bu şeref yoksunu yaratığa silah dayadınızda,sizle olmak zorunda kaldı. yada zeka seviyesi düşüktüde kandırıldı. tam anlamıyla şerefsizin önde gideniymiş.şimdide sizi suçlayarak kendini rahatlamak çabasındada,yerseniz
tabii 2ci suçluda sizsiniz..evli olduğunu bilerek görüştüğünüz için. evet bu yıkımda parmağınız var ve evet bu yaratık siz olmasanız başkasıylada olurmuş.
bence yaratıklardan uzak durun. ve insanlara bakın etrafınızda. bunun olduğu gibi alien e dönüşebilirler her an çünkü...

Bir gün KK ya gireyim de şöyle konular görmeyeyim. Şair burada; eden bulur demek istemiş.

Geceleri mesaj bile atabiliyordu, wuuuu ne kadar harika bir durum :S

ewet aslında saccma ama ben eşini kabul ettim sadece onun dışındada kimse olmassın dedim aptalım yaniii cocuklarım var dedi evliligim bitmiş durumda dedi cok söyledi cok anlattı yani bu şekilde iyiydim ben aptal gibi bir ilişki işte ben bile kendimi cözemiyorum

ayy canım lütfetmişsin eşini kabul ettin demek, senin öyle bi lüksünmü var kadın karısı be, nikahı var,o seni kabul etmek zorundamıydı sen onu kabullendin diye,madem evlilikleri bitmişte adam sana niye diyo bana bi daha mesaj atma karım gördü diye,müstehak sana iyi olmuş, erkek erkek diye ölüp bitmeyinde hayırlı kısmet dileyin Allahtan!

beklenen son başka ne beklenirki , hyır benim anlamadığım mağdurum, suçsuzum modundasın ama evli adamla gezmeyi mesajlaşmayı biliyorsun 2'si bir arada olmaz bana göre bu ne yaman çelişki...
ha bu arada yıllar önce benimde karşıma çıktı bi dangoz sevgili olduk arkadaş aracılığıyla 4 ay sonra şüphelenip araştırma yaptım ve evli olduğunu öğrendim o günden sonra yüzlerce defa aradı ve karşısına çıkmadım .ki çok bağlanmıştım çok üzüldüm ama açmadım telefonlarını paşamız boşanma aşamasındaymış evleri ayırmış vs vs birsürü şeyler sıraladı inanamdım tabi mesajlarına cevapta atmadım zaten . ayrıldıktan 5 ay sonra boşandığına dair birkaç evrak mail atmış altına da barışalım vs vs bişiler dökmüş geçti dedim borunun pazarı. yani kendini tutan tutuyor ,boşluktaydım, kafam karışıktı vs bunlar hep hikaye...

Konu sahibi arkadaşın üstüne fazla gidiliyor gibi sanki...hem maddi hem manevi sıkıntı çekerken bir adam sürekli msj atıyor,arıyor,ilgileniyor insanın bunlar ruhunu okşar tabi helede ailede sevgi eksikliği var ise...insan büyük konuşmamalı,yarın başımıza ne geleceği belli değil,kimsenin kınamaya,alaycı cevaplar yazmayada hakkı yok...Herkes 50 yaşında 2 çocuklu bir adama nasıl ilgi duydun gibi şeyler yazmış sanki bu adam 26 yaşında ve evli birisi olsa yorumlar değişecekmiydi?Ya da adam 50 yaşında bekar olsaydı?Hem aşkın sevginin yaşı mı var?Buradaki en önemli şey adamın evli olması...Bence bütün suçlu bu adam...Evli barklı adamlar böyle maceralar peşinde olmasa hiç bir kadın üzülmez!!!

ben 22 23 yaşımda iken üni deki aynı yaşıt erkek arkadaşlarımla görüşürüp
sohbet ederdim benden 25 yaş büyük olan adamlara ise amca diye hitap ederdim
suçlu kim diye soruyorsan sensin sonrada o adam.. karısını bırakıp seninle konuşan aldatan adam senide böyle bırakır.alışkanlık meselesi çünkü
hakkıında hayırlısı olsun

ben 27 yaşındayım 50 yaşında adamlara amca diye hitap ediyorum babam yaşındalar çünkü dicek lafım varda ban yemeye değmez, hala nette sevgili arıyosun yazık

valla ben yaş farkını normal karşılamıyorum. madem eşitlik diyoruz bizler. eee o zaman gelin normal deyin 50 yaşındaki bir kadınla 26 yaşındaki bir delikanlının aşkına. eşitiz ya. 40 yaşındaki kadına bile olmaz diyoruz. kaldıki 50.olmaz yani.
bir ek. yanyana görüntüde feci oluyor. dikkat çekiyor her oortamda.

Son düzenleme:
Sevgi açlığı, baba özlemi, yalnızlık.... Bunların hepsi bahane. Benim aclığımı 50 yaşında 2 cocuklu şr.fs.z bir adam mı giderecek? Sen adam ol da karının açlığı gider derler insana!

Açın artık gözünüzü yahu. Kendinize gelin. bekar erkeklerin suyu mu çıktı? Olmuyorsa da bekleyin, Allah kimseyi tek başına yaratmamış, elbet cıkacaktır gönlünüze ailenize hitap eden bir insan.

Sinirlerim evereste tırmandı yine!

kadın mesajınızı yakalıyor sonra ailesinin yanına gidiyor ardından boşanma davası ....
sence kim sebep olmuşşş....
elinizi çekin evli erkeklerden
bekar erkeklerin kökümü kurudu
nedir bu evli erkek merakı
insanın önce kendisine saygısı olur
evli 50 yaşındaki bir adamı nasıl mideniz aldı pes doğrusu...

ben evli erkek meraklısı degilidim yukarda yazıklarımı okuduysanız anlarsınız zaten benim en cok kınadıgım karşı oldugum durumdu bu ama başıma geldi ......

benim yerime koyun kendinizi demişsin. ben de 28 yaşındayım hiç bişekilde kendimden 25 yaş büyük bir insanla muhatap bile olmazdım. ya bikere o adam nasıl içine sindi? yani nebileyim babam yaşında bi herifle kendimi kaba bi tabir olacak ama aynı yatakta düşenemiyorum.evet adamın niyeti baştan belliymiş. adamın karısına helal olsun bi çırpıda boşamış o karaktersizi. adam seninle olmayacağını bile bile senide bu ateş çemberinin içine almış . çok iyi niyetli olsaydı senninle evlenirdi.(ben bunu doğru bulmuyorum aradaki yaş farkından) bence artık o defteri kapat kendine temiz bir sayfa aç. geç kalmış değilsin yaşın çok genç.aklını başına topla arkadaşım....

Bende okurken cok sinirlendim. Ama malesef bu ilk ve son olmicak. Daha bunun gibi bir cok "Kadin" malesef
bu hatalari yapiyor.

Ve anlam veremiyorum bir kadin hemcinsine nasil böyle birsey yapabiliyor. Diyelim affedersiniz o Adam`da insanlik yok.
Peki bi kadin olarak sizin basiniza gelse?

Hele ki sizden kac yas büyük biriyle.

Ortalikta Bekar erkek mi yok? Vallaha k.bakmayin ben burda iyi bi yorum yapamicam. Sizin gibi cogu kadin
bir cok yuvayi ve iliskiyi bozuyor. Aklinizi basiniza alin, internette oturup sevgili bakicaginiza. biraz insan icine cikin
ve hayatin gerceklerini görün.

Onun bunun kocasinida rahat birakin.

Pisman oldum demekte, bi takim seyleri geri getirmiyor malesef. bi adim atarken hele bu sekilde bir adim cok dikkat etmek gerek.

bu ruh halini anlayamıyorum. bir insan yanlış olduğunu bilerek,değerlerine ters düştüğünü bilerek bunu nasıl yapar. hadi birkere o hatayı yaptı nasıl devam edebilir..vicdanının sesini neden dinlemez.başını yastığa koyduğunda nasıl rahat uyur ve o 3 masum insan aklına gelmez. işte bu ruh halini anlayamıyorum

Çok iyi olmuş. Evli adamdan ne bekliyordunuz allah aşkına? Sana gerçekten aşık olup seninle evlenmesini mi?. Çok güzel kullanılmışsınız inanın hiç üzülmedim. Siz o adama aşk dolu sözleri söylerken o adamın karısı evde n'apıyordu sizce? Belki kadın hiç suçu yokken intihar etmeyi bile düşünmüş, eksikliklerini ölçüp tartmıştır. Bunları hak etti mi? Hayır çocukta değilsiniz ki 29 yaşındasınız? Ve hala sizi aramasını bekliyorsunuz. Yazık size çok yazık. Oysa hep arkadaş kalacaktınız değil mi? Adam demek ki eğlenmekten vazgeçmiş.

Son düzenleme:
]İnternetten sevgili olayı ne arkadaşlar ben orayı atlamışım merak ettim netten mi bulmuş adamı yani tekrar okuyamam çok gerildim okurken. Birde birşey sorucamda yanlış anlama sen bu şerefsizle cinsellik yaşadın mı eğer yaşadıysan o yüzden atlatamıyor olabilirsin o yüzden bağlı hissediyor olabilirsin kendini

bazı yüzeyselde olsa yaşanmışlık vardı.lanet olsun ki vardı

X