ben böyle bir insan degildim..neden ben yaşadım bunu...pişmanım sadece....

]İnternetten sevgili olayı ne arkadaşlar ben orayı atlamışım merak ettim netten mi bulmuş adamı yani tekrar okuyamam çok gerildim okurken. Birde birşey sorucamda yanlış anlama sen bu şerefsizle cinsellik yaşadın mı eğer yaşadıysan o yüzden atlatamıyor olabilirsin o yüzden bağlı hissediyor olabilirsin kendini

bazı yüzeyselde olsa yaşanmışlık vardı.lanet olsun ki vardı

bu adam (adam demeye dilim varmıyor) şimdki karısındanda sıkıldığı zaman sana dönebilir hala boşluktamısın dönerse ne yapıcaksın?

Ya anlamıyorum ne demek ben olmasan başkası olsa yine evlilikleri bitecekti çıldıracağım resmen ....hayır bide konuyu yazarken o kadar masummuş gibi yazmışsınki yuhh artık destek falan bekliyorsun herhalde evli bir adamdan ne dost nede arkadaş olur git yaşıtlarınla dostluk et bence bırakın artık evli erkeklerin peşini :KK47:

Bence bu konu evli erkeklerle ilişki yaşayan kadınlara örnek olsun.
Kusura bakmayın ama kullanılmışsınız ve adamın işi bitince bir kenara atılmışsınız.
Allah yapılan kötülükleri kimsenin yanına bırakmaz.
İlgiye muhtaç olduğu durumda aklı başında kimse evli bir adama yanaşmaz, gider yaşıtı-dengi birini bulur. Adam zaten haysiyetsiz, hani sizi kullanmış, eşinden ayrılmış üstüne 3. biriyle evlenmiş kısaca adamdan da bir şekilde çıkar bu durum.
Bence şuan yapacağınız tek şey, tövbe etmek. Çünkü o çocukların mebali kimse de kalmaz.

kadın mesajınızı yakalıyor sonra ailesinin yanına gidiyor ardından boşanma davası ....
sence kim sebep olmuşşş....
elinizi çekin evli erkeklerden
bekar erkeklerin kökümü kurudu
nedir bu evli erkek merakı
insanın önce kendisine saygısı olur
evli 50 yaşındaki bir adamı nasıl mideniz aldı pes doğrusu...

ben evli erkek meraklısı degilidim yukarda yazıklarımı okuduysanız anlarsınız zaten benim en cok kınadıgım karşı oldugum durumdu bu ama başıma geldi ......

daha önceden kınamış olman seni şuan haklı göstermez ki!!!

Yuvasi yikilsin diye dua etmemissin ama öylede istememis olsaydin herseye ragmen yaklasmazdin..

Kendini sucsuz sanma.. Evlilige saygin olsaydi öbür isyerinden sevdigin adam gibi nasil uzaklastiysan o adamdanda uzaklasirdin..

Fark ettimde kimsenin ne evlilige ne sevgiye aska saygisi dogrulugu kalmamis..

birisi demiş ki birgün de kk ya girdiğimde şöyle bir konu görmeyim.. bende birgün de kk da böyle bir konu açılınca bütün acısını, kırıklığını, korkusunu vs. konu sahibine küfürler hakaretler ederek geçirmeye çalışanları görmeyeyim :KK19:
yahu tamam kimsenin çıkıpda aferin ne iyi etmişsin demesi gerekmiyor, ama burda bu tarz konularda konu sahibine resmen recm uygulanıyor!
konu sahibi zaten pişman, ona denecek laflar tavsiye yönünde olmalı yada hiç olmamalı. :KK19:
kadınlar bu konuda ister kendi kocasından ister çok yakınının başına gelmiş olaydan, ister kendi babasının onda bıraktığı yaradan, acıdan dolayı öylesine kin biriktirmş durumdalar ki burda böyle bir konu gördüklerinde tüm kinleriyle vuruyolar klavyeye..
konu sahibi arkadaş, sana diyeceğim şu. bence başına gelen bu durumdan ötürü hemde daha önce ilk işyerindeki çocuktan yaşadığın ilgisizlikten ötürü artık psikolojin bozulmuş durumda. öncelikle bunu kabul edip derhal yardım almalısın bi psikologdan, oda bi psikiyatrisle ortak çalışıp aynı zamanda ilaçlada tedavi etmeli seni. çnk böyle ağır darbeler sadece konuşup destek alarak çözülmez.
o adamıda unut gitsin, belli şerefsizin tekiymiş. sadece karısını aldattığı için de değil, bir de yaşadığı vicdan azabını seni suçlayarak gidermeye çalıştığından. hem de yuva yıkmak gibi ağır bi meselede. unut artık onu, yardım al. bundan sonrası için daha dikkatli ol, artık kendi hayatına bak ama önce bi şu ruh halini düzelt.

anlamıyorum bekarlar varken evlilere aşık olmak da yeni moda sanırım buna da aşk diyorlar nasıl adamı ayırabiliyorsunuz seviyorum diyerek yuvasından sevgi değil gelip geçici uzak tutun kendinizi zor bir şey allahım kimseye yaşatmasın böle bir şeyi yol yakınken dönün lütfen yuva yıkanın yuvası olmaz o yuva gene yıkılı er veya geç pişman olacağınız şeyler yapmayın lütfen...... o adamla yuva kurup mutlu olamazsınız

bu adam (adam demeye dilim varmıyor) şimdki karısındanda sıkıldığı zaman sana dönebilir hala boşluktamısın dönerse ne yapıcaksın?

ne mi yapıcam bana uzak cehenneme yakıt olsun .......asla bir daha öyle bir hataya düşmem düşmeyecegim de

en yakın arkadaşım evli bir adamla bile bile aşık olduğu için birlikte oldu ,
13 yıl sürdü bu ilişki birde kızları oldu ,
şimdi herkes biliyor artık adamın karısı kızı ,
arkadaşımın ailesi ,çok mu iyi oldu ,
boşanmıyor adam ,
arkadaşımda benim bir kızım var evlenemem başkasıyla diyor ,
şimdi ayrılar ,böyle ortada bir hayat sürüyor,
adam kızına bile bakmıyor ,
ikimizde birer genç kızken kurduğumuz hayallere sahip olamadı ,
telli duvaklı gelin çıkamadı ,hiç bir zaman bir evi yuvası olmadı ,
çocuklarını uyutup beraber tv izleyemediler ,
hiçbir aile ortamına giremediler ,
hep birilerinden birşeyler saklamakla geçti hayatları ,
akrabaları bile yadırgadı yargıladı ,şimdi kimse yok etraflarında ,bi annesi var birde kızı ,zor bir hayat yaşıyorlar ..
çok mu iyi olmuş sence ,
sıcak bir yuva ,evde yemek kokuları,baba gelince bacaklarına sarılan bir evlat ,sabahlara kadar süren aile sohbetleri ,kahkahalar hep eksik kalacaktı sende ..
bırak böylesi daha iyi olmuş
sende artık kendi hayatına bak 26 yaşındasın daha bende 26 yaşında evlendim ,bu saatten sonra hayat sana güzel artık ,o insanları kendileri ile başbaşa bırak
sen yeni bir hayat kur ,biliyorum unutmak zor ama imkansız değil ..

ya ben 32 yaşındayım sevdiğin adamın (!!)yaşındakileri otobüste görünce kalkıp yer veriyorum..

başta sona yanlış mı yanlış bir ilişki hele ki baban yaşındaki biriyle:KK50::KK50:

Yani gercekten anlam veremiyorum (25 yasındayım),aynı yaş grubundayız size olumlu söylüyecek hiç bir sözüm olamaz kendınden 25 yas buyuk nedemektir?Baban yasında ya

bunun ötesi varmı(adam sizi sadece kullanmış bırakmış,genç bir çıtır gözüyle bakmış)kusura bakmayın biraz ağır oldu ama bu baska nasıl tabir edilebilirki.....

Bende aynı yastan geçtim asla aklımdan gecmezdi evli bir erkekle ve 25 yas büyük kaldı kı bana göre 10 yaş bile fazla(bu benim şahsi fikrim)bu ne bizim ahlakımıza uyar ne de

kültürümüze,bu insanın içinde olucak(o zaman ki psikolojik sorunlar bence bahane aradan zaman gecse de devam etmişsiniz çünkü)

Son pişmanlık fayda etmiyor,o en güzel yıllarınızı bir adama feda ettiniz,o şahısın yuvası yıkıldı,o çocuklar babasız büyüyor....

Sakın yanlış anlamayın ama siz gelecekteki evliliğinizden(şayet evlenirseniz) mutlu bir beraberlik beklemeyin,buna çok kez şahit oldum, yuva yıkanın gercekten yuvası olmuyor

olsa da bir şekilde bozuluyor..

tavsiyeleriniz icin hepsinize tşk ederimmm..olumlu olumsuz tüm düşünceleriniz icin sagolun ........gercekeleri görmeme yardım ettiniz fikirleriniz ile ama ben asla böyle olmasını istemedim bunlarını olacagını düşünmeyicek kadar aptaldım belkide ama asla evli adamların hayatını yıkmak boşatmak onlarla olmak istiyecek biri degilim ama oldu....zaten istemedim her neyse hep onları yaşıyorum başıma gelmez dediklerim kınadıklarım hep başıma geldi....tekrar hepiniz sag olun

Bazı arkadaşlar baba sevgisindeki eksiklikten dolayı böyle birşeyin yaşandığına dair birkaç kelam etmiş..

Demem o ki baba sevgisinden mahrum bir birey gidip babası yaşındakilerle mi sevgili oluyor ?

Hadi onu geçtim baba sevgisinden mahrum olan birey kendisinden kat be kat yaşça ve fiziken daha ilerisinde olan bir adamla tutar da sevişir mi ?

Babaya duyulan sevgi şehvet unsurları barındırmıyor ki :)

Bundan şunu mu anlamalıyız ? ''baba sevgisi görmeyen genç kızlarımız olgun erkekleri tercih edip hem onlara baba şefkatiyle saçlarını okşatıyor hem de şehvi duygularla kendini öptürüyor..''

Hem nalına hem mıhına vurmak derler bunun adına..İkisi bir arada sanırım

Son düzenleme:
Babasız büyüyen biri olarak söylerim ki(bebeklikten itibaren annem büyüttü)hiç bir şekilde bu psikolojının( bu derecede hata yapılmasına) sebep olduğunu düşünmüyorum..

Hayatımda hiç birzaman olgun veya evli erkeklere karşı bu tarz duygu beslemem söz konusu olmadı.

Bu bence insanın yapısı ve karakteri ile alakalıdır(psikolojik sorunlar bahanedir)

Çünkü bu konuda kendım bir örneğim..(prezentablkontes kendimden örnek vermek istedim katılıyorum size.)

Son düzenleme:
tavsiyeleriniz icin hepsinize tşk ederimmm..olumlu olumsuz tüm düşünceleriniz icin sagolun ........gercekeleri görmeme yardım ettiniz fikirleriniz ile ama ben asla böyle olmasını istemedim bunlarını olacagını düşünmeyicek kadar aptaldım belkide ama asla evli adamların hayatını yıkmak boşatmak onlarla olmak istiyecek biri degilim ama oldu....zaten istemedim her neyse hep onları yaşıyorum başıma gelmez dediklerim kınadıklarım hep başıma geldi....tekrar hepiniz sag olun

bunu anlamanız bile çok güzel. lütfen sizden ricam,bundan sonraki ilişkilerinizde birazda mantıksal yaklaşın. duygularınızın değerlerinizin önüne geçmesine izin vermeyin. hep empati yapın mesela bunda o kadının yerine koyun kendinizi gibi....
bir çizgi çekin geçmişe ve bekar birini bulun. ama yinede mantık süzgeciinde geçirerek ilişki yaşayın. kaptırmayın kendinizi. vicdanınızı bir tarafa koymayın. hep ön planda olsun..yaptığınız çok büyük yanlıştı ve bunun farkına vardınız. belki adam bunu yapsamaydı farketmeyecektiniz de. devam edecektiniz. yada o adamla evlenecektiniz.
ama bakın evren diye birşey var. ne düşünürsek ve yaparsak onu yaşarız. aynını.bunu unutmayın lütfen..
sizdee sağoun bu arada. ve mutlu olun ve mutsuz et meyin hiç
kimseyi.

Son düzenleme:
Babasız büyüyen biri olarak söylerim ki(bebeklikten itibaren annem büyüttü)hiç bir şekilde bu psikolojının( bu derecede hata yapılmasına) sebep olduğunu düşünmüyorum..

Hayatımda hiç birzaman olgun veya evli erkeklere karşı bu tarz duygu beslemem söz konusu olmadı.

Bu bence insanın yapısı ve karakteri ile alakalıdır(psikolojik sorunlar bahanedir)

Çünkü bu konuda kendım bir örneğim..(prezentablkontes kendimden örnek vermek istedim katılıyorum size.)

Degil mi ? hani insan babasız büyüyebilir babası sağken şefkatinden de mahrum kalabilir..

Ama bu durumda insanın karşı taraftan beklediği şey şefkat ve baba sevgisini tutmasada teğet geçecek orantıda bir ilgi beklentisi olabilir...Hoş kendi çocuklarına merhameti olmayan bir adamın benim gibi genç bir kıza neden merhamet etsin diye de sorgulardım o ayrı mesele :)

Yani kim karşı cinsten görmüş oldugu ilginin adını baba sevgisindeki eksiklik giderimi deyip akabinde sevişir ki ?

Kaçınız babanızla bu tür pis bir dialog yaşadı ki bu çirkin olayın adını ''Belki baba sevgisinin yetersizliginden dolayı '' gibi bir yorumun ve beklentinin ardına sıgdırabiliyor ?

Kızı erkeği yok toplum olarak epeyçe saçmalıyoruz

Nedir bu evli erkek merakı ?

Onlarında hanımı dururken sübyancılık etmesi ?

Ki aynı yaşta bile olsalar davul bile dengi dengine olmalı, evliler eşi ile bekarlar sevgilisiyle

Ben çok iyi biriyim dua bile ettim ayrılmasın eşinden diye ama benle de muhabbeti kesmesin diye yalvardım ne demektir yahu ? Bunun adına sevgi demeyin bari, çıkar ilişkisi ya da rezillik desek daha uygun olur..

Ben doğrusu hikayenin sonuna şaşırmadım, zaten demiyor muyuz eşini sizle aldatan yarın sizi de başkası ile aldatacaktır diye.. Bu konu bunun ıspatı adeta.. Hala bu zihniyette kimsecikler varsa okuyup azıcık ders alsın..

Dua edin, psikologa gidin yapın birşeyler çünkü normal değilsiniz..

sana sert bir yorum yazardim normalinde ama o kadar safsin ki(bunu temiz manasinda soylemiyorum) tavsiye yazmak istiyorum. en buyuk zarari kendine vermissin sen. adam simdi genc bir karisi oldu seni birakti, ilerde cani sikilip seninle tekrar gonul eglendirmek isteyebilir sakin buna kanma. tuzagina dusme. ilerde yasitin biriyle iliskin olacaktir, evli baban yasinda biriyle birlikte oldugunu ogrenirse bir de ondan yersin darbeyi. sil artik gecmisi sakin geri bakma. adam zaten evli olmasa bile 10 sene sonra pili bitmis olacakti. niye beni almadi baskasiyla evlendi diye uzulme. nimet olmus bence senin icin.

yuva yikicilik konusuna gelince, evet sen de suclusun ama kendisinden yardim isteyen genc kiza kanca takan boyle adi bir adamla birinin yuvasi olsa ne olur olmasa ne olur.

Sevgili konu sahibi kardeşim,

Öncelikle hatalarının farkında olman ve bunlardan dolayı pişman olman çok güzel ve olumlu bir davranış.
O şerefsiz adam belli ki senin karşılıksız aşkından dolayı düşmüş olduğun o boşluktan yararlanmayı çokta güzel bilmiş.
Burada senin suçun yok demiyorum ama 40 küsür yaşındaki bir adamın 23 yaşındaki bi kızdan böyle faydalanmaya çalışmaması gerekirdi, bu kız cahil ve savunmasız deyip kötü gözle bakmamalıydı.
Ama dünya böyle güzelliklerle dolu bir dünya değil ne yazık ki.

Benim de yıllar önce böyle ilgisiz bir erkek arkadaşım vardı ve işyerinde 55 yaşlarında bi adam geliyordu yönetici olarak.
O zaman 20 li yaşlarında senin gibi bi cahil kızdım ama baktım adam benim düştüğüm boşluktan yararlanmaya çalışıyor beni yemeğe filan davet etmeye kalktı anında verdim cevabını kestim selamı sabahı..
Demem o ki bu tür adamlar o kadar çok ki, neyse bu bir hataydı ve sen artık önüne bakacaksın.

Sen masum bir kızdın o herifin suçu çok daha fazla suçlama artık kendini.. Geçmişe artık bir sünger çek..

Bundan sonraki ilişkilerinde de artık daha dikkatli adımlar atman çok önemli..
İkinci ilişki denemende de evli bi adam bulmuş seni baksana..
Artık sen küçücük salak bi kız değilsin bunca badire atlatmışsın artık gözünü aç.
Önce kendini hayatta belirli bir yere getirmeye çalış işine eğitimine odaklan.
Sonrası emin ol gelecektir..
Kendini sevmezsen erkekler de seni sevmez kullanıp atmayı bilirler.

Dipnot : Lütfen bu ve buna benzer konularda yargılamaktan vazgeçip yol göstermeyi deneyelim sevgili KK kadınları.
Düşene bir tekmede biz vurmayalım, bunun ne bize ne ona bir faydası var..

"evliliğim bitti sadece çocuklar için birlikteyim" 100 yıldır söylenilen bi yalanken sen bunu bile bile devam etmişsin....
neresinden bakarsan bak hatalısın...
şimdide günah çıkartmaya çalışıyosun ama burda bunu yemezler canım....

X