ben böyle bir insan degildim..neden ben yaşadım bunu...pişmanım sadece....

"o sırada eşyile ayrılsın yuvası yıkılsın hic istemedim ama bu kişi o zamanda ben olmasamda başkası olsa yine eşini aldatıcaktı cünkü evlilikleri ona göre bitmişti öyle diyordu"

bunlar sadece kendini avutmak için inanmak istediğin şeyler..
üzgünüm kendim yaşamışım gibi cevap vermiyorum çünkü ben böyle birşey yaşamadım ve yaşamam da.büyük konuşmayı sevmiyorum ama kendimi böyle bir durumun içinde hayal dahi edemiyorum.aşkta gurur olmaz belki ama vicdar her daim olur.vicdanım el vermezdi evli çocuklu bir insanla aşk yaşamaya.bunu o çocuklara yapamazdım.o kadına yapamazdım çünkü bir gün benim de başıma gelir diye korkardım.birgün benim mutluluğumu evliliğimi de yıkan bir kadın çıkar diye korkardım.yuva yıkanın yuvası olmaz diye boşuna demiyorlar işte.
ve üzgünüm evet o yuvayı sen yıktın.ben olmasaydım başkası olurdu gibi bir bahane kabul edilebilir gibi değil,herkes kendinden sorumludur.madem sen olmasaydın,başkası olurdu ya da olmazdı bu onları bağlayan bir mesele.en azından senin alnın ak olurdu.
neyse çok da vicdan yaptığını çok düşünmüyorum,vicdanı sızlayacak insanın en baştan sızlardı..
o kadar çok görüyoruz ki peşimden çok koştu beni çok sevdi diyip kanıp inanıp gururunu ayaklar altına alıp evli erkeklerle ilişki yaşayan,sonra terk edilip sen bir heyecandın geçtin gittin denilen kadın..
neyse bu saatten sonra yapabileceğin tek şey bu hatadan ders alıp ilişkilerine ona göre yön vermek.

İnternetten sevgili olayı ne arkadaşlar ben orayı atlamışım merak ettim netten mi bulmuş adamı yani tekrar okuyamam çok gerildim okurken. Birde birşey sorucamda yanlış anlama sen bu şerefsizle cinsellik yaşadın mı eğer yaşadıysan o yüzden atlatamıyor olabilirsin o yüzden bağlı hissediyor olabilirsin kendini

ewet aslında saccma ama ben eşini kabul ettim sadece onun dışındada kimse olmassın dedim aptalım yaniii cocuklarım var dedi evliligim bitmiş durumda dedi cok söyledi cok anlattı yani bu şekilde iyiydim ben aptal gibi bir ilişki işte ben bile kendimi cözemiyorum

yaaa ne fedakar ikinci kadınlar var şu dünyada! lütfetmişsin eşini kabul ederek! kadın senden daha onurluymuş ki silmiş kocası olacak teneşir paklayasıcayı!
bir de nedense hep eşiyle mutsuzdur erkek, çocuklar için bir aradadırlar. aranızdaki neredeyse 30 yaş filan önemsizdir. o kadar aşıksınızdır ki, kimse bu aşkı anlayamaz... harikasınız! böyle devam edin!

Son düzenleme:
Allahım bir erkek de aynı yalanı söylemesin ya!!
evliliği zaten bozukmuş!!!!
kınamak istemiyorum.
yaş mezusunu da geçtim,
evli bir adam karısından boşanıyor,(sebebi sen ol yada olma)
2.bir evlilik yapıyor,yeni bir yuva kuruyor ve sen hala ve halaaaa bu adamdan medet umuyorsun.
hadi aşk,sevgi diyelim ama yuva yıkabilecek potansiyel görünüyor sende.
yuva yıkan kadın durumunda olmaman için aynı hatayı 2. kez tekrarlamaman gerekirdi.

Allahım bir erkek de aynı yalanı söylemesin ya!!
evliliği zaten bozukmuş!!!!
kınamak istemiyorum.
yaş mezusunu da geçtim,
evli bir adam karısından boşanıyor,(sebebi sen ol yada olma)
2.bir evlilik yapıyor,yeni bir yuva kuruyor ve sen hala ve halaaaa bu adamdan medet umuyorsun.
hadi aşk,sevgi diyelim ama yuva yıkabilecek potansiyel görünüyor sende.
yuva yıkan kadın durumunda olmaman için aynı hatayı 2. kez tekrarlamaman gerekirdi.

Bende aynı şeyi dedim bu o kadar basit ve klasik bir yalan ki bende yaşadım çünkü aynı sözler aynı davranışlar onunda oğlu vardı evliliğin tek güzel tarafı çocuk diyordu ama hikaye olduğunu çok iyi biliyordum düşmedim tabii hayır zaten mutsuzda olsa benim kendime saygım var ya onurum var vicdanım var bende kadınım ya gerçekten bir kadının en büyük düşmanı yine bir kadın derler ya çook doğru

neden kendini bu kadar yiprattin hemde baban yasinda olan bir adam icin
hic degmezdi yani suclu ariyorsan illa ki evli oldugunu bile bile onunla konusman ilk basta senin sucun
tabi sonralarda ikinizinde hatasi var. o belli ki ilk esinden sıkılmıs seninle vakit gecirmis
sonrada senin yasinda birini bulunca sana tabi yazmaz.
hem daha gencsin bence artik herseyi sil kafandan hic birseyi düsünme bir erkek icin bunlar degmez
sen simdi kendi yoluna bak seni gercekten hak edecek birini bulursun elbet üzülme

Sadece kendinizi benim yerime koyup öyle cewap verin.........

Nasıl anlatıcam bilmiyorum ama anlatmasamda icim parcalanıyor...burda suclu kim onu anlamak istiyorum sadece..
Ben şuan 26 yaşındayım ilk işe başladıgımda 19 yaşındaydım orda üc yıl calıştım ilk defa aşık oldum onun bana ilgisi var gibiydi hareketleri öyleydi ama kelimelere hic dökmedi tam üc yıl calıştım orda icimde yaşadım cok acı cektim ailesi benim yanımda ona sürekli kız gösterip dururlardı benim icim parcalanırdı evlenecek olması beni kahrederdi sonra bir gün ona duygularımı anlatan bir mektup yazdım hic bir cewap vermedi bana aynı şekilde calışmaya devam ettik tek bir olumlu olumsuz bir şey demedi bende dayanamadım ve sonunda ordan ayrıldım...ama hayata küsmüştüm ordan ayrıldıktan sonra yemedim icmedim sadece ölmek istedim o zamanda ama ölemedim bir şekilde yaşadım o sırada ailemin durumuda pek iyi degildi tekrar iş arayıp bulmak zorundaydım annemle cok gezdik iş aramak icin sonra bir gün bir fabrikada görüşmeye gittim orda muhasebe müdürü ile görüştük o beni oraya almak icin cok ugraştı ama esas fabrika müdürü başkasını düşünmüş oraya olmadı ama annem o kişiye bizim zor durumda oldugumuzu falan anlatmış sonra bu kişi benim cep numaramı aldı ve bana başka yerlerde iş ayarlamaya calıştı ben onun yanına alınmadım ama ablamı fabrikanın icine aldırdı paketleme işine ben onda sekreterlik icin başvurmuştum olmadı ama ablamı aldı oraya o kişi bu şekilde bize yardımı oldu sonra bu kişi sürekli beni aramaya başladı bana cok iyi davrandı her zaman bir istegin olursa yanındayım hep beni ara dedii bu kişi evli bu arada 2 cocugu var o zamanda o kadar cok iyi davrandı ki benle o kadar cok ilgilendi ki cok iyi arkadaştık ama sonra bana ilgi duymaya başladı belkide baştan belli öyleydi niyeti ben anlamadım o zamanda zaten ben piskolojik olarak iyi degildim o diger kişiden ilgi görmemek sevilmemek beni yıkmıştı ve ilk defa biri bana bu kadar iyi ilgili davranmıştı ona kapıldım evli oldugunu bile bile beni ilk zamanlarda o kadar cok alıştırdı ki ilgisine sevdigine alıştım ona evli oldugu halde bile bana mesaj atardı geceleri bende o zamanda bu gercegi görmek mi istemedim bilmiyorum bana evliliginin coktan bittigini sadece cocuklar icin bir arada olduklarını söyledi ben ilk zamanlarda ona o kadar cok küfür edip bagırdım ki git eşinle cocuklarınla ol madem mutlu degilsin aldatma boşan kurtul dedim neler demedim kii ama pes etmedi yine hep peşimdeydi hep msnden yazardı arardı mesaj atardı benim o zamanda ona ettigim küfürleri sözleri başkasına söylesem yüzüme bakmazdı ama bu kişi yine ugraştı yine yazdı bana yine aradı ve eninde sonunda insanım sonucta birde cok ilgi sevgi görmedigim icin ilk defa birinin benle böyle ilgilenmesi pes etmemesi bana o kadar dil dökmesi beni kendine bagladı lanet olsun bana ki bagladı iki sevgili olduk yani siz ne derseniz o oldum asla yaşamam dedigim bir ilişki yaşamaya başladım herkesi böyle konularda kınayan ben onların durumuna düştüm nerde büyük konuştum inanın bilmiyorum...o zamanda 23 yaşındaydım o geceleri bana mesaj atardı ilk günden belli beni öyle alıştırmıştı ama bir süre sonra eşi şüphelenmeye başlamış bu kişiden ben hic bir zaman eşini yuvanı yık benle evlen demedim tek bir gün öyle bir dua etmedim alllah a yuvasını yıkmasını asla istemedim ben ve bir gün bu bana artık mesaj atma dedi eşim şüpheleniyor dedi ondan sonra daha az msj atmaya başladım ama bir gün cok kötü kavga etmiştik onunla bende ona mesaj atmıştım bunuda eşi görmüşş önceleri cok kızmış uyarmış bunu ama daha öncesi varmıydı bu olayların bilmiyorum o kişi benden başka kişilerlerde olmuş olabilir ve eşi bir kızıyla iskenderuna gidiyor eşinin ailesi orda sonucta kızıda orda bir okul kazandıgı icin oraya gidiyor eşii ve bu burda tek kalıyor tek başına bir süre yaşıyor sonra ise eşi buna boşanma davası acmış yani bu kişiyi boşadı ondan sonrada cok kötü günler gecirdi bu kişi tek kalmak yalnız kalmak ona cok dokundu ama benle yine görüştü senin sucun yoktu dedi ben yaptım her şeyi dedii seni asla bırakmam dedi ve bu kişiyle aramdada 25 yaş var o 50 yaşında ben 26 o yüzden evlenmemiz imkansızdı yani ailem istemezdi bunu onlara yapamazdım gel zaman git zaman bu kişi eşiyle barışmak icin her yolu denedi ama olmadı eşi gitti başkasıyla hemen evlendi bu kişide o evlenince kendide evlenmeye karar verdi ben her şeyi göze alıp yine onunla evlenmeyi bile göze almıştım ama o yapamam senle evlenemem dedi ailen istemez dedi bende senle evlenmem dedii ama gitti benim yaşımda evlenmiş ayrılmış 1 cocuklu biri ile evlendi ve bana o kadar dil döken hayatıma giren ilk erkekti ben onunla yaşadıklarımı kimseyle yaşamadım masum sevdim ben asla böyle olacagını düşünemedim o sırada eşyile ayrılsın yuvası yıkılsın hic istemedim ama bu kişi o zamanda ben olmasamda başkası olsa yine eşini aldatıcaktı cünkü evlilikleri ona göre bitmişti öyle diyordu ve beni kendine alıştırdı güven verdi seni hic bırakmıycam dedi evlensem bile hep dostuz dedi bana ama evlendi ve beni ne arıyor ne soruyor sadece o yalnızlıgında benle vakit gecirip bırakmakmış amacı hepsi yalanmış söyledikleri yaptıkları hep yalanmış bana etmedigi küfür kalmadı yuvamı sen yıktın dedi bana senin bu dünyada yerin yok dedi ve daha bir sürü aşagladı beni gurusuz oldum terbiyesiz oldum her şeyi söyledi bana ama ben ona halen yalvardım sadece benle arkadaşca konuş diye yalvardım cünkü ben cok yalnızım onu hayatımın merkezi yapmıştım her şeyi ona anlatırdım ona inanmıştım ama şimdi ben onun sadece düşmanı oldum yaşadıklarımda hayatıma girdigi günede lanet olsun keşke hic tanımasaymışım şimdi yaşadıklarıma pişmanım ama ne gelir elden neyi geri düzeltebilirim ki şimdi tek bilmek istedigim elinizi vicdanınıza koyup bunu siz yaşamışsınız gibi cewap verin ne olur bu evliligi yıkan mahf eden kişi benmiyim ben o kadar direndim ama o bırakmadı söyledi peşimden geldi ve ben artık ayrılmak bu durumdan kurtulmak istesemde cok gec kalmıştım onsuz nefes bile alamıyordum yapamadım yaşadımm yaşadıklarıma lanet olsun keşke adam gibi biriyle yaşasaydım bunları keşke şimdi sadece keşkeler kaldı yüregimde birde ona nefretim o kadar söz verdi bir selam sabah bile aklmadı .......... Keşke yaşamasaydım bunları keşke buraya daha güzel şeyler yazabilseydim ama olmadı........sadece burda suclu kim onu ögrenmek istiyorum bana yardım edin.........size yemin ederim aklımdan tek bir gün kötü bir şey gecmedi yuvası yıkılsın boşansın beni alsın demedim ne ona ne allaha öyle bir dua etmedim aksine cok mutlu olsun eşi affedip barışsın istedim ama şimdi perişen olan benim hayatımı yıkıp gitti her şeyi yaptı söyledi yuva yıkan kadın ben oldum gercekten benmiyim suclu ölücem bu acıdan vicdan azabından bana yardım edinnn ne olur

1. öylemi avutuyorsun kendini ?benle aldatmasaydi baskasiyla aldatirdi karisini.. buda yeni bir avutma yöntemi herhalde ögrenmis olduk
2. Bide adam tekrar evlendi ve seni arayip sormuyor diye sitemmi ediyorsun?

Yuvalarini yikmissin bravo :KK14:
gerci Adamda seninle birlikte kendi elleriyle yuvayi yikti ama,
bari ikincisini yikma, adam aramiyormus bari artik sen rahat birak :KK14:

Çok duygusal bi insan olduğun aşikar ama bence artık toparlanman gerekiyor.bu olayı ne zamandır yaşıyorsun bilemiyorum ama hayat o kadar kısa ki ve sen daha o kadar gençsin ki(güzelsindirde)artık önüne bakma zamanı.yapmışsın bi hata "olan la ölene çare olmaz" diye bi laf vardır bilirmisin?bilmem ama ben zor zamanlarda hep bunu hatırlatırım kendime bence sende öyle yap.artık suçlu kim diye arama herkes kendi yoluna girmiş sende bişekilde sıyrılıp kurtul bu durumdan ve önüne bak yaşama sıkı sarıl senden değerli diyil kimse bunu düşün....

baban hayatta mı merak ettim ? yani ondan görmediğin sevgiyi arayışa girmiş gibisin adamın yaşından dolayı. bikere her şeyi geçtim adamın senden faydalanmak istediğini nasıl anlayamadın yani sen iş arayışı için gitmişsin durumumuz kötü demişsin adam da ben bundan ne koparırım diye bakmış :KK50: ve sana yaklaşmış baya ilgi alaka sen de önceki çocuktan ilgi görmeyince bu adama doru yönelmişsin. insanlar bilmeden hata yapabilirler bu çok doğal ama bazı şeyleri öğrendikten sonra hata yapmaya devam ediyorlarsa asıl ozaman suçlu olurlar. bir kere sen o adamın evli oldugunu öğrendikten sonra bitirmedğin için evet sonuna kadar suçlusun .

geçen birine de aynı yorumu yapmıstım sana da söylim kınamak istemiyorum ama evli biriyle olmayı düşünmek bile ne kadar ürkütücü geliyor bana anlatamam. o arkadaşa da dediğim gibi herkes bu dünyada ettiğini buluyor ve sen bu durumu bıle bıle kabul ettiğin için ilerde başka biriyle evlendiğinde kesin aldatılcanı düşünüyorum. etme bulma dünyası demişler.

madem adamın ilk evliliğinde hata yaptın ayrılmalarına sebep oldun bari ikincisinde buna sabep olma .çünkü aynı hatayı iki kez yapamazsınız.ikinci kez yaptığınız hata değil tercihtir.

buarada arkadaşlar ilerde evlendğimde bol bol erkek çocuğu doğurmaya karar verdim :KK1: okadar çok böle konulara ratlıyorum ki sanırım acayip derece de erkek kıtlığı var bu ülkede :KK49::KK53:

Şahsen fikrimi söyleyeyim ;ben böyle bir insan değildim demişsin ya ,artık öyle bir insansın ..

küçük bi kızdım annem ağlardı gözyaşı cama değmiş baktım aşağı süzülüyo sebebi bi kadındı ...annemin ölmesinden hep korkarım çünkü benim için annemin gözyaşı hep o camda kaldı biliyorum hala içinde bi yerlere akıyo size gelince ne diyebilirim ki sadece vicdanınızı rahatlatmaya çalışıyosunuz adam sizi kullanmış ama şunu bilin bu bi yerde sizden çıkar çıksın çıkmalı !lütfen artık şu saçma saçma yanlızdım yok eşiyle çocukları için bir aradaydı boşluktaydım gibi cümlelerle annelerin camdaki bi damla göz yaşı olmayın ...

Açıkçası ne duymak istediğinizi bilmiyorum ama ben yine de fikrimi söyleyeceğim.
Bu tarz konularda suçun 3.kişi de olduğunu değil, evli olanda olduğuna inanırım.
Siz olmasanız başkası olacaktı veya bahanesiydiniz...
Bir insan evdekinden geçmişse dışardakine asla hayır gelmez, acı çekiyorsunuz belli.
Ama sonu zaten böyle olacaktı, yaşarak öğrenmek en büyük tecrübedir derler, durum öyle olmuş.
Gençsiniz, bu yaptığınız hatalardan ders almaya bakın.
O adam da yeniden evlenmiş, bırakın onun arkadaşlığı cümle alemin olsun da size tek kelimesi dokunmasın.

Evli adamlarla birlikte olan kadınlasrı eleştirme olayına ben girmemeye çalışırım, bu platformda yorum yapmam o nedenle, ama şu nokta ilgimi çekiyor. Neden tüm 2. kadınlar ben hiç karısıyla ayrılmasını istemedim, yuvası yıkılmasın istedim'i hafifletici olması gereken bir sebepmiş gibi ortaya atıyor ki ?

Tamam evli bir adama aşık olabilir insan, insanlık hali kimin yaşayacağı belli olmaz ama 3lü ilişkiyi yaşamayı kabul etmektense, seviyorsa karısından ayrılması gerektiğini söylemek, seviyorsan karısından ayrılana kadar başka birisiyle olmadan onu beklemek daha dürüst, daha takdir edilesi bir tutum değil mi? Eminim ki aldatılan çoğu kadın bulunmaz hint kumaşı kocalarının başka bir kadını da seviyor oluşundan değil, aptal yerine konulmasından dolayı acı çekiyor.

Son düzenleme:
Buraya Yazma Amacın Sadece Günah Çıkarmak.. Kendini Kurban, Kandırılmış, Acınası Bir Şekilde Göstermeye Çalışıp, Buradaki Üyelerin Sana "Vah Yazık " O Adama Da " Vay Ş...fsiz " Demesini Bekliyorsun. Ailene 50 Yaşındaki Adamla Evlenme Kötülüğünü Yapamamayı Düşüneceğine, 2 Çocuklu Evli Biriyle Boy Gösterme Kötülüğünü Yapmamayı Düşünseydin..

Sanıyor Musun Ki Sadece O Kadıncağızın Vebali Var Üzerinde.. 2 Çocuğun Vebali Ömür Boyu Yeter De Artar Bile.

Benle Olmasa Başkasıyla Olacaktı Bir Sebep Değil.. Lanet Olsun Kimle Olursa Olsaydı Da Sen Sebep Olmasaydın !!

Evli Değilim Henüz O Yolda İlerliyorum Ama, Böyle Evli Erkeklere Böcek Gibi Yapışanları Paralayasım Geliyor...!!

Huuu Huuuuuu Konu Sahibiiiiiiiiiiiiiii Senin Baban Da Evli He Unutma!

Aslina bakarsaniz cok kizmamak lazim ozellikle yanlizlik aidiyet ve sevgisizlik insana bir cok seyi yaptiriyor umarim birdaha boyle bir hataya basta siz ve hic kimse dusmez .

Kınamamak lazım diyorum da içimden sana en ufak bir haklılık payı vermek de gelmiyor.. Herkes yanlış kişiye aşık olabilir, bazen öyle bir bunalırsın, yalnız kalırsın ki birine ihtiyaç duyarsın vs.. Ama bu yüzden hayatına soktuğun kişi de evli, senden neredeyse 30 yaş büyük bir adam olmamalı. Nasıl böyle bir hata yapabildin ki arkadaşım ? Düşünmek bile istemiyorum da babam yaşlarında bir adam :KK25:

2.kadın olmanın bence haklı bir yanı yok tabi kandırılmamışsan. Ki sen de adam tarafından değil kendi kendini kandırmışsın yok sevmiyor yok ayrılacak diye diye.. Psikolojin iyi değil sanırsam çünkü yazından anladığım kadarıyla baya bir dertlisin o yüzden üstüne fazla gelmek istemiyorum. Sadece artık o adamın hayatından uzak dur diyorum, yeni eşiyle de yuvasının yıkılmasına sebebiyet verme. İnternetten falan değil karşına çıkacak adam gibi bir erkekle ol bundan sonra da..

vallahi ne desem bilemedim
ama 26 yaşında gencecik kızsın bunca şeyi yaşamamalıydın
düzgün biriyle güzel bi ilişki kurup bunları arkanda bırakıp belki evlilik yoluna girebilirsin.

soruna gelecek olursak ikiniz de suçlusunuz
ama adamın hayatında sen tek değilsin ki
bir başkası daha varmış üstelik onla da evlenmiş.
maşşallah yani nasıl bir adamsa 3 kadına yetmiş (belki daha fazla)
bu adamdan ne baba, ne eş olur.
40ından sonra azanı teneşir paklar derlermiş cuk oturdu bu laf.
ama siz de aklınızı başınıza toplayın
ne kadar acı çektiyseniz çekin
belki çekmeye devam ediceksiniz ama onu bırakın aklınızdan çıkarın artık
ve bir daha böyle yanlış ilişkilere sürüklenmeyin böyle acı çekmek istemiyorsanız en başından hayır demeliydiniz.

bir de hem adam size ayrılmamızda senin suçun yok demiş diyorsunuz hem de yuvamı yıktın diye küfretti diyorsunuz bu ne yaman çelişki çözemedim

Son düzenleme:
X