BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

Sibel için okudum. Allahım kabul etsin

Yasin i Şerif icin
muhursuzpusula
asi_melek
S sibellcim
M Mandarins
M Mandarins Özge nin duasi
Allahım Özge’nin aklındakini ona hayırlı kıl, yollarının birleşmesini nasip et. Engelleri kaldır, biraraya gelmelerini kolaylaştır Allahım. Hayırlı bir evlililik yapmasını, sağlıklı cocuklarının olmasını, vesveselerinden kurtulması, iç huzuru bulmasını nasip et.

Amin arkadaşlar, bişey sorucam size ne düşünüorsunuz. Diyorlarki birşeyi bu kdr cok isteyip üstüne düştüğünüz zaman, blokaj oluşuyor. Yani isteyeceksiniz duasını edeceksiniz sonrasını bırakacaksınız. Şimdi biz sürekli okuyoruz dua ediyoruz acaba ters etki mi oluyo, ne düşünüosunuz?

Sahesen ben dua ile ters etki olacagina inanmiyorum bu blokaj tikaniklik gibi seyler de ufurukculerin yada modern ufurukcu medyumlarin uydurdugu kelimeler dinimizde duanin hükmü acik ben boyle dusunuyorum icini karartma sevgili arkadasim
1.Ya isteğini aynen yerine getirir.
2.Yahut onun isteğini ahireti için saklar.
3.Yahut da duanın dengi olan bir kötülüğü ondan savar.

Katılıyorum kuzum sana hatta bence ben bu dualarımın etkisiyle de 3.yü yaşadığımı düşünüyorum

Merhaba arkadaşlar,

Yarın bir hatim grubumuz başlayacak, katılmak isterseniz bekleriz

arkadaşlar yeni duamız 51 tane salavatı mecule günlük okumaya Özen gösterelim lütfen şimdiden Allah kabul etsin dualarımızı

Okunuşu: Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin salaten tehullü biha ukdeti ve tüferricü biha kürbeti ve takdıy biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim.
muhursuzpusula
asi_melek
S sibellcim
M Mandarins
love_story
muhursuzpusula Gizem in duasi
Bismillahirrahmanirrahim
Ey herşeyi yoktan var eden, dilediğini dilediğine veren Rabbim! Senin herşeye gücün yeter. Sen herşeye kadir ve muktedirsin. Ya Vedud, Ya Cami, Ya Afüvv, Ya Mucib, Ya Azim. Allah'ım senin hikmetinden ve sonsuz gücünden, uçsuz bucaksız merhametinden şüphem yoktur. Gizem kulunun bilerek yada bilmeyerek yaptığı tüm günahlarını affet ya Rabbim. Sen gönlümdeki tüm dualarımı en iyi bilensin, sen tüm dualarımı hayra çıkar ya Rabbim. Benim için en hayırlısı ne ise onun tez vakitte gerçekleşmesini nasip eyle. Hayırlı, mutlu, huzurlu, sevgi, saygı, aşk dolu, maddi ve manevi bolluk ve bereket dolu bir yuva kurabilmemi nasip eyle Allah'ım. Kolaylaştır zorlaştırma Allah’ım. Verdiğin tüm nimetlere şükürler olsun. Ey kendisinden yardım isteyene yardım eden! Yâ Rabbi! Sana yalvarıyorum. Sevgili Peygamberin Muhammed aleyhisselamı araya koyarak, senden istiyorum. Ey çok sevdiğim Peygamberim Muhammed aleyhisselam, seni vesile ederek, Rabbime yalvarıyorum. Senin hatırın için kabul etmesini istiyorum. Ya Rabbi, bu yüce Peygamberi bana şefaatçi eyle! Onun hürmetine duamı kabul et! Bana ve birlikte dua ettiğimiz tüm arkadaşlarıma yardım et. Amin

arkadaşlar yeni duamız 51 tane salavatı mecule günlük okumaya Özen gösterelim lütfen Okunuşu: Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin salaten tehullü biha ukdeti ve tüferricü biha kürbeti ve takdıy biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim.
muhursuzpusula
S sibellcim
M Mandarins
love_story
asi_melek
S sibellcim Sibel in duasi
Allahim peygamber efendimiz Hz Muhammed Aleyhisselam hürmetine Sibel kuluna hayırlı iyi niyetli senin de razı olduğun bir kulunla dunyada ve ahirette hayirli olacak bir yuva kurmayi nasip et ve dua arkadaşlarımında gönüllerinde ki duaları kabul et amin

Kendim için okudum

Senin için okudum canım

Gizem için okudum rabbim kabul eylesin inşallah
Gizem duan çok güzelmiş bu listede senin duanla bana da okunsun isterim iznin varsa Arada dua değişimi iyi geliyordur bence

Sibelciğim için okudum rabbim kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…